Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 03.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: дарлингнови [re: cina2]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано19.11.09 15:40



В повечето европейски държави приемат молби за гражданство след 5 години законно пребиваване без прекъсване. В Белгия е 3 години. Чакането да ти отговорят варира от 1 до 10 години (аз чаках 4 години).



Тема Re: дарлингнови [re: cina2]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано19.11.09 15:44



никакъв проблем, то ако се носят легенди за писаната ми пак добре, за други например се носят легенди, като например : кукуто на дира, визирам ник Алиса, не я познавам, ебливката на дира визирам ник Далия, не я познавам, тъй че всеки с легендата си и със славата си, за теб cina2 не знам никви легенди, явно списваш с ДРУГИ никове , НО и това не ме вълнува, доста хора в различни клубове списват с ралични никове, НО и това не ме вълнува, светът е голям, хората са СВОБОДНИ





Тема Re: дарлингнови [re: DarkSide]  
Автор cina2 ()
Публикувано19.11.09 15:45



В Швейцария ти дават гражданство 3 месеца след сключване на брак с швейцарски гражданин ако живеете в страната или след 6 години - ако живеете в друга страна - питали сме.



Тема Re: дарлингнови [re: DarkSide]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано19.11.09 15:46



аз 3 години, след брак обаче





Тема Re: дарлингнови [re: dymo]  
Автор cina2 ()
Публикувано19.11.09 15:48



Нямам други никове, и този ми стига. И легенди няма - по-тиха от водата съм, а и пиша само в 2-3 клуба.





Тема Re: дарлингнови [re: cina2]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано19.11.09 15:50



хеххехех, не е вярно, зависи от кой кантон си, на моя приятелка от кантон цюрих, там някъде след брак са и казали 5 години, сега е с карта за постоянно пребиваване тъй че като питате недейте МНОГО да вярвате, практиките са доста индивидуални и според зависи, не споря , нямам много познания по темата, споделям само това, което съм чула или евентуално споделили на мен



Тема Re: дарлингнови [re: dymo]  
Автор cina2 ()
Публикувано19.11.09 15:52



Като ти пиша че лъжеш, ти не вярваш. Прочете ли този пост на Мускатчето и линка към него:








Тема Re: дарлингнови [re: dymo]  
Автор cina2 ()
Публикувано19.11.09 15:53



Питахме в швейцарското консулство в Милано. Ай стига съм ти се обяснявала като ученичка.



Тема Re: дарлингнови [re: cina2]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано19.11.09 15:56



супер си, много добре и аз съм така

като теб



Тема Re: Адски се кефя днес [re: dymo]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано19.11.09 15:58



Боуже...що за елементарно мислене. Ми аз и с българската си лична карта се чувствам европейка и то от години. Дори още преди България да стане член на ЕС.

Ако не си забелязала България е в Европа от хилядолетия . Всъщност ти пособието 'атлас' някога ползвала ли си. Или имаш предвид че преди да се замъкнеш там където си, си живяла в държава от третия свят ( като географско разположение)





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.