Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:45 13.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано23.11.09 23:22



Ако сътворя такова произведение на сладкарството и строителството и някой посегне да ми го яде, ще му счупя ръчичките





Тема Re:нови [re: Фиш]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано23.11.09 23:26



В Берген (норвежки град) дечицата направили няколкостотин къщички и някой ги направил на сол преди 2 дни


Те си правят цял град с различни сгради хората като традиция, дечицата и родителите се радват, накрая всички задружно си похапват, но тази година някой (по подозрения някакво пиянде) посред нощ помел всичко и не само помел къщите, ами изсипал останките по пода.
Като гледам тъжните личица на тези дечица от екрана и направо ми идва да те пратя да му счупиш не само ръчичките, но и главичката на тоя.
Как може такава безсърдечност.
Сега са се захванали ударно да пекат и украсяват нови.

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано23.11.09 23:47



Ох, как да не знам Берген и за Бран знам

Отборът записва и първото си участие в европейските клубни турнири.След загуба с 1:2 при гостуването си на Бран (Берген,Норвегия) и победа с 3:2 в Бургас, "Нефтохимик" отпада по брой голове отбелязани на чужд терен.

И кой е тоз тъпунгер?Някой местен ли е?



Тема Re:нови [re: Фиш]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано23.11.09 23:58



Не знаят със сигурност дали е той, имат заподозрян, но събират доказателства дали е той, разчитат на очевидци да се обадят с информация.
Даже парична награда са обявили, ама не чух колко.
В момента той е най-мразения човек в Берген, а и като гледам реакциите по форумите - не само там


Наистина трябва да си много зле, за да съсипеш труда на стотици деца ...

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано24.11.09 00:03



Дано го открият и накажат!



Тема Re:нови [re: nealivilla]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано24.11.09 10:50



От компанията изразяват очакванията си, че за целта потребителите ще се съгласят доброволно да вграждат чипове в мозъците си.
_____________________


Ако това го мислят сериозно, значи са ненормални. То самото заглавие звучи стряскащо....Може след много години да е възможно, но за 2020г хич не ми се вярва. И ако няколко луди се навият не значи че ще е масово.
Но като почетох в клуба 'говорим за секс' се успокоих. Димо е пуснала тема, че 2012г ще мрем всички (според календара на маите)Така че вече нищо не ме тревожи, краят наближава.
А за посещението при лекар, би трябвало да могат да ни преглеждат от разстояние, и да не се налага да ходим до поликлиниката.



Тема 2012нови [re: 4ereshka]  
Автор nealivilla (kosmo)
Публикувано24.11.09 12:25



...го гледахме семейно предната седмица....като се прибрахме в къщи почнаха едни дискусии

.... към края, всички (освен мен) бяха единодушни, че е напълно достатъчно, ако през следващите 2 години само аз работя ...

половинката реши че е крайно време да се посвети на хобитата си, а малката, че не си заслужава 2 години да си губи времето в училище...

....с две думи: този филм би трябвало да се забрани до 40 годишни!



Тема Ако ви сложат чипове,нови [re: 4ereshka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано24.11.09 16:42



аз съм първия дето ще си купи това:




Редактирано от jamie на 24.11.09 16:44.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.