Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:32 13.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано20.11.09 23:22



Ако някой със сигурност може да каже каква кръв му тече из вените, със сигурност може да се сърди





Тема Re:нови [re: Фиш]  
Автор Frenger (She)
Публикувано20.11.09 23:33



това не е до кръв,това е до обща дори не обща ,а просто култура да си отвориш очите и да проумееш ,че "славяни" са не само руснаците.

последния път вдигнах скандал на лекция по шведски (нали знаете как като малоумни съставяте прости изречения как се казваш,откъде си) ,когато евдна латвийка ми каза ,че ме мислила за рускиня.наложи й се да ми се извинява





Тема Re:нови [re: Frenger]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано20.11.09 23:46



Там по вашия край руснаците са популярни (не с добро, де).
Нормално е.
Ама мен защо ме мислят за гъркиня тук, че и в Англия - не знам


То вярно в Лондон си имат гръцки квартал, ама чак пък толкова

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Фиш]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано20.11.09 23:48



Ами аз си знам произхода само 5 поколения назад


Ама на Балканите е една такава мешаница, че ...

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Frenger]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано20.11.09 23:52



Чудя се защо пък толкова се нервиш

Естествено като една от най-многобройните нации, разпръстнати из целия свят, рускините(а и украинки, беларуски, и въобще на всички под общ знаменател на рускини) да създадат представа, че всички с фамилия завършваща на -ева, ова и светла кожа и светла до русо коса за тази нация.
Дъщеря ми също попада в тази графа- синеока и русокоса.Тя ми каза, че колегите й мислели, че тя и колегите й от Румъния комуникират свободно след като 2-те държави са съседни=. езиците са подобни.За съжаление сме дали име на дъщеря ни, което само в България или в Полша и Русия биха казали без затруднение.

Ти можеш ли да различиш узбек от татарин напримерИли кореец от виетнамец?



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Frenger (She)
Публикувано20.11.09 23:56



то и ти си типична македонка като и аз,ама хайде...грък поне по се ядва..всеки по някой прароднина от гръцки произход има из нашия край..
ама верно си е дразнещо да те слагат в кюпа с някакви си тотално далечни ти народи on a regular basis.вече сериозно се замислям дали да не се омъжа само ,за да си сменя фамилията...явно паниката излиза по слаба от яда...то ти писва години наред ...вече както казах не се правя дори на толерантна след такива изцепки от напълно непознати с мазни ухилени физиономийки на културни ..всичко си има предел



ПП виж в Русия се радвам като ме помислят за рускиня ,понеже ме таксуват на половин цена на всеки туристически обект



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано20.11.09 23:59



Гръцката култура е толкова разпространена по средиземноморието, че и по черноморието, че нищо чудно да сме с много близък генотип.
Макар и аз да смятам, че имам гръцки черти на лицето, ми се случва в чужбина да ме заговарят на испански.Език, от който владея едно здрасти, дет' се вика





Тема Re:нови [re: Frenger]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано21.11.09 00:00



Гледай я ти, каква е пресметлива





Тема Re:нови [re: Фиш]  
Автор Frenger (She)
Публикувано21.11.09 00:04



оо всичко е изчислено...мъж ми с шведско име по майка...ша ма лапнат като топъл хляб като завършa


(майтапя се)

и честито гражданство на Димка



Тема Re:нови [re: Frenger]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано21.11.09 00:11



Да си дойдем на думата!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.