Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:14 13.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Адски се кефя днеснови [re: dymo]  
Автор witch777 (cool bitch)
Публикувано20.11.09 18:47



докато бях в Америка и аз дълго време ги "учех" на География

мен па изобщо не ме интересува какво знаят от географията, нито пък ще седна да ги уча някога. за БГ обяснявам че е до Гърция, и това им стига да им светнат крушките.



Редактирано от witch777 на 20.11.09 19:00.



Тема Re:нови [re: witch777]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано20.11.09 18:53




Днес се засякох в автобуса с едно корейско другарче и ме запозна с брат си.
Та ме пита от къде съм и аз казах България, а той: Това в Европа ли е?

Потвърждавам и го питам дали знае къде точно, а той: Не, но си прекалено бяла да си от Азия или Африка.
Не сме известни в Кореите, ужас

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор witch777 (cool bitch)
Публикувано20.11.09 19:12



Не сме известни в Кореите, ужас

Малий, сериозно? Как ще спя сега довечера?



Ами аз не знам кой нормален човек е назубрил цялата карта на света с всички държави, нормално е да има по-известни и по-малко известни. Аз на подобни глупости не обръщам внимание, важно е дали ми върви лафа с един човек, а не дали знае къде е не знам си какво.



Тема Re:нови [re: witch777]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано20.11.09 20:41



Аз щях да се учудя, ако той знаеше къде е България


Разбира се, че не очаквам всеки да е наясно с географското ни местоположение
Обикновено се радвам, ако уцелят поне в кой ъгъл на Европа сме


Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор witch777 (cool bitch)
Публикувано20.11.09 20:59



Разбира се, че не очаквам всеки да е наясно с географското ни местоположение

права си. и аз не знам точното разположение на всички щати в америка. и кво от тва? боли ме фара. мен това ме кефи в англичаните, че може да си правиш готин лаф мухабет с тях и да се майтапиш, без през 5 минути да ти се правят на големите интелЯктуалци, да ти гледат под лупа коя буква не си написал правилно и тем подобни простотии.



Тема Предполагам ченови [re: DarkSide]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано20.11.09 21:31



има значение колко са сходни законите в съответните държави, а вероятността това да е така е именно в ЕС. Както и дали е нужно освобождаване от рожденното гражданство.

Другият фактор, мисля е периода време, след който започват да действат законите за различните осигурявания на партньора, например пенсионното осигуряване. Ясно е защо, всяка държава иска да има обезпечени граждани.

В темата димо ниса странни неща, относно отношението към нея като чужденка и се чудех за кой нетолерантен народ става дума.

by himbeer


Тема Re:нови [re: witch777]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано20.11.09 22:00




Тия, с които общувах, бяха доста приятни хора наистина :)
Само дето един реши, че съм гъркиня по някакви незнайни причини и започна да ми хвали Гърция и плажовете, как ходил на почивка там и прочие

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано20.11.09 22:51



Погледнато обзорно, и гръцко е било в Южна България.Каква е формата на носа ти?





Тема Re:нови [re: Фиш]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано20.11.09 23:09



Малък хубав нос с малка аристократична издутинка


Всъщност доста хора са ми казвали, че приличам на гъркиня по формата на лицето и цялостното излъчване, та не знам
То няма и значение, де - важното е като какъв се чувства човек :Р

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Редактирано от Bиливap на 20.11.09 23:11.



Тема ОФФ топикнови [re: Bиливap]  
Автор Frenger (She)
Публикувано20.11.09 23:19



напоследък ми казват че ме мислят за рускиня..направо ми иде да ги удуша с голи ръце тея прости финландци и дваж по простите прибалтийци...все едно за тях само руснаци същесвтуват по тея земи и ако носиш славянско име ,автоматично си руснак..






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.