Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 13.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: дарлингнови [re: DarkSide]  
Автор cina2 ()
Публикувано20.11.09 10:51



Или не съм внимавала, или са променили нещо в последните няколко години. Така или иначе съм в графата "шест години" и засега няма да кандидатствам за гражданство.

Редактирано от cina2 на 20.11.09 10:53.



Тема Re: дарлингнови [re: dymo]  
Автор cina2 ()
Публикувано20.11.09 10:57



Хем пишеш, че си измисляш, хем се чудиш, че почти никой не ти вярва. Противоречиш си.



Тема Re: дарлингнови [re: cina2]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано20.11.09 11:49



5 години живеене в страната преди да ти се даде възможност да поискаш жителство ми се струва разумен период, 3 месеца e несериозно, то страшен бизнес ще стане тогава ... плащаш на някой швейцарец за да се ожениш, чакаш 3 месеца, ставаш гражданин и се развеждаш, а после можеш да се ожениш за друг негражданин и да си върнеш от него първоначалната инвестиция





Тема Re: дарлингнови [re: DarkSide]  
Автор cina2 ()
Публикувано20.11.09 12:11



Накои са го правили, сумати бразилки и не само, така са станали швейцарки - по бързата процедура и после развод. Да не говорим за попълнението швейцарски граждани от бивша Югославия, получили набързо гражданство по време на войната. Сигурно затова са направили ограничения.
Цялата "дандания" стана от това дали димка е сключила брак през февруари т.г. или преди няколко години - кога е творческа измислица и кога истина. Аз например я чета като страница с анекдоти и изобщо не и вярвам





Тема Re: дарлингнови [re: cina2]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано20.11.09 14:10



"Аз например я чета като страница с анекдоти и изобщо не и вярвам "

важното е че ме четеш, а аз теб е те чета и си нямам на идея коя си, каква си, колко пъти си женена, кога, ама кога точно е БИЛА твоята сватба, а развода ти, я метни ТУК набързо една твоя Автобиография заверена от нотариус че е ИСТИНА, айде не ставай смешна





Тема Re: дарлингнови [re: dymo]  
Автор cina2 ()
Публикувано20.11.09 15:13



Изобщо нямам намерение да си разказвам личния живот из форумите. Който трябва да знае нещо е информиран на "четири очи"


За задоволяване на любопитството ти - сватба не сме правили, само сключихме граждански брак, развод нямам. Няма да заверявам горенаписаните данни при нотариус, че много пари искат.



Тема Re: дарлингнови [re: cina2]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано20.11.09 17:36



ха така, и аз истините си ги разказвам само на 4 очи

и то само на приятели, тъй като тук не познавам никой и естествено не считам никой за мой приятел, а и не го виждам в очите е ясно....че могат да бъдат открити някои разминавания, ако ти е кеф кеф, чети, ако не , е...сори ама няма да си я преместя в другият джоб, писаната де, айде хубав уикенд



Тема Re:нови [re: dymo]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано20.11.09 18:24



Честито


Аз пък днес си получих новата банкова карта (с чип)

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Глупостинови [re: XищниK]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано20.11.09 18:24



на търкалета


Горд льохман си ти - без самочувствие и идея кой е, затова и се напъваш да се идентифицираш с "великата сила" която в момента се е пльоснала по очи и цял свят и гледа сеира
Да не говорим че "зад гърба ти" означава че ще ти връчат една лопата и униформа - ако се наложи да "смазват когото си поискат".
Прав си, това е изключително важно (за теб). Трябва да се гордееш с това!




Тема Re: Адски се кефя днеснови [re: XищниK]  
Автор witch777 (cool bitch)
Публикувано20.11.09 18:43



Аз си се чувствам горд американец.

е то това с гордостта е част от културата там и постоянно се набива в тиквите. наскоро почнах да слушам кънтри и дори в текстовете на песните го има, даже слушах една песен за 9/11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.