Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:28 23.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Стара тема дигната от изтрещялата мангалка  
Автор witch777 (cool bitch)
Публикувано14.11.09 22:42





как ви се струва местния материял, става ли за свалка? в Англия забелязах доста едни такива много високи, издължени, едри мъже, много ми харесват, познавам един от тоя тип с такова сладко чипо носле и такива разкошни сини очи, че...хм...

Редактирано от MитpeШoпa на 01.03.11 11:23.



Тема Re: има ли материялнови [re: witch777]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано14.11.09 23:45



аз например след толкова много живот в испания не поисках дори да спя с такъв....некви са ми много ужасни...имаше и много готини ама...бе навсякъде е едно и също



Не съм толкова лоша, колкото си мислите. По лоша съм!

Редактирано от !!Фakличka!! на 14.11.09 23:48.



Тема Re: има ли материялнови [re: !!Фakличka!!]  
Автор witch777 (cool bitch)
Публикувано14.11.09 23:52



бе навсякъде е едно и също

ааа, пак си помисли.

тука като цяло са по-светли от БГ, има и много рижи, има и един много интересен вид руси пък с тъмни очи.



Тема Re: има ли материялнови [re: witch777]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано14.11.09 23:56



ми то навсякъде ги има, еднакви са, между другото не е за тази тема ама познавам негър който се Виктор и е от нигерия ама говори руски



Не съм толкова лоша, колкото си мислите. По лоша съм!

Тема Re: има ли материялнови [re: witch777]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано14.11.09 23:56



При нас няма никаква радост. Пенционираш си се преждевременно и ..... толкова.
Жените - бохчи. Да търсиш нещо по-така.....европейско телосложение, ще ти отнеме да брадясаш три пъти, докато намериш. А дали ще те огрее - трета и четвърта история. Не знам.... при Боздуган-а как е.

За теб и расовите англичани с чипите нослета - пробвай ? Но да не останеш изненадана, да налетиш на някой кат оня на огледа при Хауард Стърн ? Колкото по-чипо нослето, толкова по-малко фасулчето. Кат търсиш, търсиш някой с нос - камба. Кат на Робърт ДеНиро и тн.... Има един чингам в нета, с диаманти по него, повече и от на Крис Енджъл, него гледала ли си го кой размер е ? С такава лопата е, че направо може и да се поизплашиш. Кюрек - шести номер.



Тема Re: има ли материялнови [re: Koфтият]  
Автор witch777 (cool bitch)
Публикувано15.11.09 01:01



Пенционираш си се преждевременно и ..... толкова.

Ай стига бе.



Колкото по-чипо нослето, толкова по-малко фасулчето.

Моля, моля, тоя специално съм го огледала и 'измерила' баш където си трябва и никак не ми се струва да му е малко фасулчето, все пак е към 1.90 и отгоре.

Кат търсиш, търсиш някой с нос - камба.

Ама аз имам слабост към чипи нослета.



Тема Re: има ли материялнови [re: witch777]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано15.11.09 01:25



чипи нослета,а) ше си трая)))))



Не съм толкова лоша, колкото си мислите. По лоша съм!

Тема Re: има ли материялнови [re: witch777]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано15.11.09 01:28



Бе.....има си значение (нослето). Макар, че лекари казват че няма.
Историята със Стивън Сигал нали я знаеш, мисля да съм я казвал тук ?

Когато е живял в Япония на младини....и един ден бил на някакво место, не знам какво е било. Но кажи го....градската баня, където в един момент има и общи коридори. Където минават облечени в халат за баня и мъже и жени. И той както с вървял в един момент срещу него идвали две възрастни жени. На около 75 - 80 години. Почти като се изравнили с него и едната казала на другата
- Видя ли го ма, видя ли го кой номер лепачи носеше?
- Видях, кат му гледам номера на чехлите, мога да си представя оная работа кой номер му е.




Това го разказа лично Стивън в едно лейт найт шоу, беше гост, но не си спомням кое беше. Преди много години.




Тема Да бее...нови [re: Koфтият]  
Автор Melany99 ()
Публикувано15.11.09 04:32



Колко готини рускини има или пък с някакво подобро родословие- украинки, сръбкини. Да не говорим, че първо, второ поколение смесени китайки са супер!

Е, то по-готини от българките няма естествено, но пък те са си и с големи претенции.



Тема Re: има ли материялнови [re: witch777]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано15.11.09 09:50



Местният материял става за свалка.

Мъжете са симпатични, спортен тип. Не са чак красавци, но аз и не търся такъв. Предпочитам среден ръст, чак 1.90м не ми трябва. Абе държанието и отношението му към мен е най важното.Ако ще се държи просташки, и красавец да е, няма да се разберем




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.