Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:51 25.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: има ли материялнови [re: Koфтият]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано15.11.09 09:55



Сега те разбрах защо си сложил тази снимка за подпис, да видим че ти е голям носът

А синият цвят ти отива на тена



Тема Re: има ли материялнови [re: witch777]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано15.11.09 11:10



Пише се материАл. Дума материЯл НЯМА.


Е виж снимката на britancho1
Тоя ми беше треньор по аеробика в Клуб Ла Санта, Канарите. Расов англичанин и от пръв поглед си паднах по него. Страшен чар. По начало не си падам по англичани, но тоя си беше пич. Носовете на повечето наистина са леко чипи, но не са малки, а по скоро дълги и са малко като Пинокио. Но това им придава допълнителен чар понякога.
Иначе в Дания има хубави пичове, но са ми някакви сладникави и прекалено красиви. Аз си падам по леко дефектни



Тема Re: има ли материялнови [re: witch777]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано15.11.09 11:44



В неравната борба за еманципациа да му'унем и мойте 2 pennies worth' коментари.

По мъже не си падам ама казват туземците не са от най лошите.

О, мацетата са друга опера. Тъй като тук са се събрали хора от цялия свят, след 2-3 поколение "смесени" бракове мацетата са направо екотични. Брунетки със сини/зелени очи, от мургавелки до снежнобели, мургави до снежнобели блондинки/рижи...аве к'во дУша сака. Руско/украинско/белоруския контингент яко подобри качеството в последните 30 г.

Кофтито е че климата и слънцето бързо ги застаряват ако не се грижат за себе си. А, и имат тенденция да понапълняват ама на тукашните оринталци това не им оречи.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!



Тема Re: има ли материялнови [re: 4ereshka]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано15.11.09 17:28



Да те отворя на една малка тайна, не знам кой номер ми са чехлите, но очите ми със сигурност са сини.



Тема Re: има ли материялнови [re: Koфтият]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано15.11.09 17:54



Фотогеничен си, не може да ти се отрече





Тема Re: има ли материялнови [re: Фиш]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано15.11.09 17:59



Kaзахме......не е само да си фотогеничен или устат. Важното е и чехлите кой номер са ти.





Тема Re: има ли материялнови [re: Koфтият]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано15.11.09 18:39



Добре, де, Кофти, ами като нямам намерение да те пробвам, много важно с какви чехли си





Тема Re: има ли материялнови [re: Фиш]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано15.11.09 18:47



Точно.....





Тема Re: има ли материялнови [re: NikiFin]  
Автор witch777 (cool bitch)
Публикувано15.11.09 20:48



Бе нещо не е мой тип.

Носовете на повечето наистина са леко чипи, но не са малки, а по скоро дълги и са малко като Пинокио.

Да, такива са.



Тема Re: има ли материялнови [re: witch777]  
Автор Frenger (She)
Публикувано16.11.09 00:54



ооо матр`ял има в изобилие,но too bad i m stuck с единична бройка от 5 год


понякога ми приличат на бледи сенки,като се нося по улиците (понеже в библиотеката и на лекции някой трябва да се блъсне с мен да го "видя"),леко доскучава ,но винаги има какво да хване окото ми на естет

жените им си ги бива,много са красиви,ноооо като си отворят устите и лъха една еманципация,да ти се отще от всичко

малко са нежните момичетата като това на снимката,които са съхранили женственото в себе си ,дори в мъжкия свят ,който обитават


поздравявам ви с едно нейно парче

ПП има един виц из нетното пространство:
как се разпознава финн интроверт от финн екстроверт? първият си гледа в краката ,когато говори с вас,а вторият гледа във вашите крака та са малко нелесни за заговаряне..не е от стденокръвие (стереотип ,изграден им в цял свят),по скоро от философия на живот...

ПП2 открадна ми темата..мислех да пускам такава с цел рисърч на бъд. ми ексчейндж




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.