Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:17 28.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема weekend e! А мангалчето мангалства!нови  
Автор Frenger (She)
Публикувано07.11.09 11:33



какво си правите,клубари,в готините уиикенди из страните, в които сте?

при нас сега е стуууд,дърво и камък се пука..сняг и киша..

сама съм в студената къща,зареден хладилник,немски бутер бисквитки и готина музика на бекграунд...свалила съм си проекти от ЦЕПР и ще се занимавам с доклада си и настолната книга на Сорос тези два дни

соц. ми контакти ще се сведат до фейсбуук и форума,щото с два вълнени чорапогащника ми бе мразовито вчера ,а не съм мазохист да излизам по нощите в това време

весел уиикенд на всички



Редактирано от MитpeШoпa на 05.03.11 21:50.



Тема Re: weekend e!нови [re: Frenger]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано07.11.09 11:52



аз лично отивам на карааната, ще ловя риба, ще ходя за гъби и те така...и други работи ще правя



Не съм толкова лоша, колкото си мислите. По лоша съм!

Тема Да докладвам...нови [re: Frenger]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано07.11.09 11:53



Какъв сняг бе, мила? Че то до Коледа на еленчетата ще им zамръzнат копитцата


Тук е zлатна есен още, вятърът иzдуха дъждовните облаци, мирише на гниещи листа и чиста природа. Вече си прбягах 5км. маршрут с най-послушното куче, половината от тях доста мърляшката
Довечера сме на 40год. юбилей на една приятелка, ще падне голяма рамба-цамба, като си спомням как преzнувахме 30тия й.
Утре, естествено, ще има релакс и "Вода гаzя, жаден ходя"
Весел уикенд и на теб



Тема Re: Да докладвам...нови [re: Muskat]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано07.11.09 11:57



днес тук ше докладвам аз, в софето е топло и приятно, предполагам и на язовир искър дет ше ходя ще е готино...дано има риба



Не съм толкова лоша, колкото си мислите. По лоша съм!

Тема при мен нищо особено..нови [re: Frenger]  
Автор nealivilla (kosmo)
Публикувано07.11.09 12:04



...ohhhh, при нас е още цветна есен, половинката ми се тормози от два часа с голямата покривка от листата на дърветата в градината......аз след малко ще развиваме с малката Gauss-Algorithmus (мате-класно в сряда), а довечера ще страдат няколко приятели от кулинарните ми умения...





Тема Re: при мен нищо особено..нови [re: nealivilla]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано07.11.09 12:19



Горкото врабче


Навремето предпочитах да чакам 2 часа на месарницата, отколкото да пресмятам S=.....5050
Ще стискам палци



Тема Re: Да докладвам...нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано07.11.09 12:21



То риба винаги има, но zависи на какво кълве





Тема Re: Гаус и т.ннови [re: Muskat]  
Автор Frenger (She)
Публикувано07.11.09 12:27



ох,аз на математиката й съм притръпнала вече..във всеки предмет висша математика..отварям проектите да ги чета,половината във формули..

обаче имаме готин даскал по математика,руснак..онзи ден обсъждахме намирането на съпруг ,използвайки математична и икономическа методология..аз ставах да чертая графики по дъската като някой луд учен..използвах теорията за diminishing marginal utility ,съчетана с техн. анализ ..ужас





Тема Re: Да докладвам...нови [re: Muskat]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано07.11.09 12:28



ми ако няма риба има мъж, той поне кълве



Не съм толкова лоша, колкото си мислите. По лоша съм!

Тема Re: риби ,мъжовенови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Frenger (She)
Публикувано07.11.09 12:37



ай стига дразни де

какво да кажем ние ,дето ще сме примерни тоз уиикенд...за другия обаче ще носят семки от русия (мерси на заин за идеята знаех си че от него има какво да се научи)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.