Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 24.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано12.11.09 16:59




Все хубави неща
Питай го твоя и сигурно ще ти каже ;)
Пък и да не ти каже, важното е, че сте заедно, нали? :)

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: 4ereshka]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано12.11.09 17:04



Не зависи ли от залога?



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Ваш избор.нови [re: Bиливap]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано12.11.09 21:12



Аз лично не бих, подобни градчета ми се струват доста зловещи.

А относно твоя приятел, ще ти каже онова, според това какво точно го питаш.
Ако нещата не се интепретират по различен начин, всичко е наред, но това няма как да се знае, 1 от двамата трябва да има опита





by himbeer

Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано12.11.09 21:40



Кое му е зловещото на Кристиансанд? :Р
Много красив и чист град е.
Виж Трьомсо е зловещ град на края на света и там не мога/не искам да живея :Р
Мъжът ми няма навика да говори абстрактно или многозначително, изказва се доста прецизно и досега не се е случвало да се стигне до misunderstanding :)
Сигурно е характерно за математиците



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано12.11.09 23:28



тц, не казва нищо съществено. Почва с надути комплименти за перфекцията ми и аз сменям темата. Не ми се слушат глупости. Пази в тайна истинската причина сигурно.



Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано13.11.09 00:06



Сигурно


Причината може да е най-банална - видял е в теб бъдещата майка на трите ви дечица и жената, с която иска да остарее.

Останалото е любов :)

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Норвежкинови [re: NikiFin]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано13.11.09 11:21



Ти ако си по скоро сдържана, нерешителна и те е било страх да рискуваш сигурно имаш основание да казваш, което каза по горе
---------------
Не съм сдържана и нерешителна, точно обратното. Но и не съм луда глава, добре обмислям и преценявам какво правя. Не съм страхлива след като живея сама в чужда държава. Но примерно никога не бих излязла посред нощ сама, това вече не е смелост, а е малоумие. Не бих си играла на руска рулетка.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано13.11.09 11:27



Разбира се, че зависи от залога. Някои неща по си заслужават риска, други не толкова. Аз съм за премерения риск





Тема Re: Норвежкинови [re: 4ereshka]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано13.11.09 22:16



И аз вече не бих излязла сама посред нощ. Ама като студентка си ходех като пич от Орлов мост до Студ град посред нощ. Беше ме страх като ми свиркаха колите ама явно не чак толкова, че да не го направя. Затова и казах, че съм смела и безумна била. Сега уж съм се поосвестила ама не съвсем, то е невъзможно






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.