Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 13.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано12.11.09 02:09



Няма нужда, ползваме специални лампи за дневна светлина


Да ти кажа първата зима не вярвах като ми казваха, ама втората пробвах и тая ще повторя :)
И крушки имаме, енергоспестяващи даже
Ще си лягаме :)
До утре!

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Редактирано от Bиливap на 12.11.09 02:11.



Тема Re: Норвежкинови [re: дeвeт]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано12.11.09 09:48



По въпроса за паразити и други определения от болни мозъци, не се тревожа. Убедила съм се, че на хората угодия няма, особено пък на тези които са си завистливи и злобни. Има една хубава българска поговорка 'Не е важно аз да съм добре, важното е комшията да е зле'


А и аз не мога да прекарам живота си, давайки отчет на сульо и пульо защо съм решила да замина в чужбина.



Тема Re: weekend e!нови [re: XищниK]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано12.11.09 11:13



хехе. Е що точно азиатки освен, че са по евтини или направо безплатни. За мен е вид педофилия да чукаш азиатки честно казано. Много са ми детски някак си.



Тема Хехе личи синови [re: Bиливap]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано12.11.09 12:44



Че живееш от скоро на север



Ще си поговорим след 15тина години

п.п. А и ми е интересно как 98% от клубарите zастават в опоzиция на каквото и да е и натриват под носа всичко раzлинно от българското

А не са се zамисяли какво чуждестранните им половинки намират в тях самите, респ. теб. Това е именно онова, което го има и Джейми например /виzирам общ темперамент)

Сладко, сладко

by himbeer

Тема Re: Норвежкинови [re: 4ereshka]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано12.11.09 12:44



Съвършено......Точно, както и ... не е важно да е важно, важното е да има смисъл, смисълът да има значение и то ......да се разбира !



Тема Re: Норвежкинови [re: Koфтият]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано12.11.09 12:57



Понякога трябва да се рискува. Ако не пробваш няма как да знаеш дали си е заслужавало, дали има смисъл, смисълът има ли значение...


Вече опитът ми показва, че по добре да опитам нещо и да се проваля, отколкото от страх изобщо да не опитам и после да ме е яд...



Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано12.11.09 15:41



Ние няма да се устройваме тук, а доста на юг, така че не мисля, че ще изпадам в някакви крайности


Харесала съм си Kristiansand.
Аз съм себе си, не държа всеки да ме харесва
Аз се харесвам, важните хора в моя живот ме харесват - това ми стига :)
Не знам дали ме е взел заради темперамента ми, той изтъкна куп други причини


Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: 4ereshka]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано12.11.09 15:43



И по друг повод го писах, но ще повторя:

Living Well Is the Best Revenge



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано12.11.09 16:55



и какви са те. Аз лично още се чудя моя що ме е взел.



Тема Re: Норвежкинови [re: 4ereshka]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано12.11.09 16:59



да. Ама има и изключения. И то може да са доста. Искам да кажа, че понякога колкото и да ти се иска да пробваш нещо в дад момент по добре да не го правиш, защото много често желанието е моментно и неосмислено. После сигурно ще си намериш причини с които да се успокояваш, че не съжаляваш. Ама вътрешно ще си те е яд

.
Аз поне говоря от мой личен опит на луда глава, смела и безумна. Ти ако си по скоро сдържана, нерешителна и те е било страх да рискуваш сигурно имаш основание да казваш, което каза по горе




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.