Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 16.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема ПАК мангалщина (дигане на стари теми)нови  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано30.10.09 12:56



ние сме един хибрид, едно поколение, което от ранни детски години бе възпитано да бъде: искренно и честно, да пише на своите другарчета в клас пионерски поръчения, да чете, много да чете, да бъдеме добри, добри до болка, да не предаваме другия, кой комсомолец може да предаде другаря си? НИКОЙ, след това настъпиха ....промени, всеки ги разбра и асимилира по своят си начин, някои от нас напуснаха страна ни, и сега сме тук и там по света...

но дълбоко в нас ние запазихме именно това характерното възпитаното у нас , поколението на 70те и според мен ние с това което СМЕ, сме един ПОДАРЪК един иситнски ДАР за тези икономики и за тези държави, в които сега работим

за тези хора, които сега са около нас, в офиса ни, в семействата ни

понякога именно това ме кара да съм горда, най вече от факта, че съм българка, родена и израстнала в България




обратната страна на Луната, за анализ пак в тази насока...<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от dymo на 30.10.09 13:15.</EM></FONT></P>

Редактирано от MитpeШoпa на 08.03.11 12:39.



Тема Re:нови [re: dymo]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано30.10.09 14:11



Показателна статия и за съжаление много вярна.

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано30.10.09 14:25



за жалост да...но все пак, аз там написах и коментар но да го споделя и тук нека все пак да не забравяме , че синът на Никола Саркози бе тръгнал да се явява на държавен конкурс за, който още нямаше диплома, Берлускони най известният мафиоз в Италия, който НИКОГА няма да бъде осъден за корупция и подронване престижа на държавата са все събития от т.н добра , стара, "девствена" Европа, навсякъде я има мафията, навсякъде я има корупцията, връзкарството и в моята фирма идват хора със "специална" препоръка, които взимат например по големи заплати, така бе и в България естествено, пари , позиции не се даваха на всеки, а само на "нашият" човек,

разликата според мен е , че в България всичко се прави доста по показно, бодигардове навсякъде, коли S клас под път и над път, някой, ако си поиска % го прави директно...не се прави така трябва деликатно със стил, тук в добрата Европа, всичко е някак си лъскаво, изградено и направено от години наред, шлифовано, направено със замах,....и при нас ще стане така, НО ни треябва време

българите , които работят пък в Европа сме доста, как да кажа прекалено искрени (това е наследство от "кофтито" възпитание, което сме имали някога през 70, 80 г.) първите 7 год. и т.н

тук например са доста ПО обиграни лицемери, някак си по добре владеят този похват да те прецакат не със сила, не в присъствието на няколко дебеловрати бодигарда , които трябва да те сплашат НЕ, тук го правят по фин начин с усмивка на лице



Редактирано от dymo на 30.10.09 14:28.



Тема Моля?нови [re: dymo]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано30.10.09 16:47



Това с истинския ДАР вярваш ли си го?
На света не му пука и се върти с нас или без нас. Капка в морето, нищо повече.




Тема Re: Поколението на 70те от Българиянови [re: dymo]  
Автор witch777 (cool bitch)
Публикувано30.10.09 17:22



Малко сте дъртички, но има още хляб във вас.





Тема Хахахаха,нови [re: witch777]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано30.10.09 17:26



и салам има и салам



Мда, все повече се улавям че сравнявам щерка ми с някои тука. По-умно е детето... а още не е стигнало и пубертета




Тема Re: Хахахаха,нови [re: jamie]  
Автор witch777 (cool bitch)
Публикувано30.10.09 17:29



Ооо, как си днес, деде? Взе ли си пенсията?





Тема Re: Поколението на 70те от Българиянови [re: witch777]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано30.10.09 17:46



е да има, има:))) но незабравяй че след нас идва поколението на 2000, след това на 2010:))) и така нататък, живот





Тема Re:нови [re: dymo]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано30.10.09 19:11



Не знам дали ще доживея България да се "оправи", някак съм умерен оптимист с реалистичен уклон.
Ще се радвам да бъда опровергана от времето, но гледам да не се радвам за нещо, което най-вероятно няма да се случи.
Аз не съм забелязала лицемерие сред хората тук (с изключение с на моменти изкуствените усмивки в по-официална обстановка), в неформален разговор се държат много отпуснато.
Може и да са отлични актьори, знам ли


В крайна сметка поне не виждам тази нагла демонстрация на сила и власт, която извира от българските мафиоти и приближените им.

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: dymo]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано30.10.09 19:12



Какво мислиш за новите поколения?


В България, в твоята държава, където имаш наблюдения :)
Има ли потенциал в тях или пак ще си говорим за изгубеното поколение?
И съответно на какво се дължат тези аномалии?

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.