Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:06 29.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Helloweenнови  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано31.10.09 21:17





Посетиха ли ви днес?
А вие посетихте ли някой?



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Helloweenнови [re: Bиливap]  
Автор witch777 (cool bitch)
Публикувано31.10.09 21:39



Местните лапетии барабар с разни глутници пияни, напушени и нашмъркани 16-18 годишни 'дечица' ще се развилнеят след малко, но изобщо не ми пука. Не отварям на никой, така е по-безопасно.

След малко отивам на Хелоуин парти в един пъб, където ще е тъпкано с народ и всички ще се натаралянкаме като абсолютни свини, ще приказваме много глупости, и ще видя дали има нещо за сваляне. Ще има и фойерверки. Облечена съм като вещица, имам също вещерска шапка и метла. Една съседка също ще ходи и ще е облечена като Мортиция от семейство Адамс, но определено моя костюм ще е номер едно.

Утре като изтрезнея може да драсна нещо.





Тема Re: Helloweenнови [re: witch777]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано31.10.09 21:44



Mухааа, Уичи....браво. Как ще се отрежете в пуб-а, кат букови дъски ли ? При нас не е започнало още.

След около 2 часа.





Тема Re: Helloweenнови [re: Koфтият]  
Автор witch777 (cool bitch)
Публикувано31.10.09 21:48



Като букови дъски и като донски казаци.





Тема Re: Helloweenнови [re: witch777]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано31.10.09 21:52



Тая година дъщеря ми (10) вече ми демонстрира как ще изглежда. Ще е вещица, малко грим, малко атрубути, но ще е хубава. А една година майка и я беше гримирала кат' българска циганка. Кат' лазарка. Хем ми беше смешна, хем и се радвах. Те и двете не разбраха какво точно ми е.





Тема Re:нови [re: witch777]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано31.10.09 22:03



Приятно


Ако има снимков материал, може да ме зарадваш на лични после да видя костюма

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Helloweenнови [re: Bиливap]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано01.11.09 12:38



Не го празнувам. Но е добра идея да имаме още един празник, и да си доставим радост на душата





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор witch777 (cool bitch)
Публикувано01.11.09 16:03



Имаш ли регистрация във Фейсбук? Прати ми я на бележка и ще те добавя там. След малко ще кача там снимките.

Много съм доволна. Даже успях да сваля не 1, а 2 и сега ще ги пека на бавен огън.

Най-много бяха вещиците, имаше една монахиня, Мортиция от сем. Адамс, Дракула, просяк и пирати. Обаче някой тъпанар ми открадна метлата.



Тема Re:нови [re: witch777]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано01.11.09 17:18




Обаче някой тъпанар ми открадна метлата
Срамота значи!
То за да не отлетиш, а да ти се радват, затова :Р

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Редактирано от Bиливap на 01.11.09 17:19.



Тема Re:нови [re: witch777]  
Автор GONE (минаващ)
Публикувано01.11.09 18:01



hehe to shtoto si niamala kliuchowe za metlata da ti wzemat, zatwa sa ti wzeli metlata - iawno dosta si se otriazala i sa se zagrijili horata za bezopasnostta ti


inache az si iskarah dosta dobre - filipincite sa mnogo weseli i az im se radwam dosta - hodihme w edno malko klubche s jiva muzika - edin solo kitarist mi napalni dushata.
ama na men ne mi otkradnaha metlata - biah s prahosmukachka




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.