Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 23.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Киселица ?нови [re: Frenger]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано03.11.09 19:40



Да ти напомня че тук не е Ватикана че да си купуваш индулгенции


Инак представяш ли си всяка жена в тоя форум да плещи простотии по 3 дни всеки месец - егати кошмара !




Тема Re:нови [re: Koфтият]  
Автор witch777 (cool bitch)
Публикувано03.11.09 19:45



обществото, което ме е приело под чадъра.

Кофтия, аз съм алчна кучка, така че мене чадъри и приемания не ме интересуват. Аз съм дошла тука да взема, а не да дам, или поне взимането да е в много по-голям процент.





Тема Преди временови [re: Frenger]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано03.11.09 20:14



четох забавна историйка защо спазват правилата. Глобите не са фиксирани - а са в % от доходите ....
Не знам дали е вярно, питай твоя (най-много да каже че не е и че така са руснаците кекекеке)






Тема Re: Преди временови [re: jamie]  
Автор Frenger (She)
Публикувано03.11.09 20:31



вярно е ..ето ти нещо по този въпрос





Тема Re: Киселица ?нови [re: jamie]  
Автор Frenger (She)
Публикувано03.11.09 20:36



а или викаш никой тук не плещи глупости щото,все едни смислени теми се пускат кой от кой по по най ... аз поне си признах без бой ...



Тема Re:нови [re: dymo]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано03.11.09 21:13



мога само да ти позволя да се съгласиш с мен.

днес цял ден бях тук :




когато ти излезеш като мен и вършиш това, което върша аз и други като мен въпреки риска, тогава ще ми говориш за качествени хора и току виж съм ти позволила да не се съгласяваш с мен .

полицаите и журналистите бяха в пъти повече от гражданите. по-подробно съм писала в Политика.

и още пия чай защото доста замръзнах .




Тема Хм,нови [re: Бapбapeлa]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано03.11.09 21:17



поне в написаното на линка ти не виждам причина да не бъде отнет апартамента ?
Какъв е бил проблема че да протестирате ?




Тема Re: Хм,нови [re: jamie]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано03.11.09 21:36



дълга и широка е историята. дадена е за разследване на прокуратурата и има образувани проверки по случая.

журналистите като не са в час в детайли няма как да пишат подробности и обяснения .




Тема Re:нови [re: Frenger]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано03.11.09 23:48



най интересното е, че ако има светофар ще чакат. Ама ако няма ще си се огледат и ще пресекат шосето като нормални хора. Това било разрешено ако няма пешеходна пътека. Иначе ако има и светофарче се чака чинно. Харесва ми че има ред ама понякога е прекалено. Винаги в такива случаи се сещам как щях да пометна веднъж понеже си позволих да пресека на червено. Нямаше кьорова кола, а бутам количка и бременна същевременно. На светофара няколко човека чакат да светне зелено. Аз нещо не бях на кеф да спазвам ред и след като прецених че няма опасност тръгнах да си пресичам. В този момент един страец отсреща като се разпищя че съм пресичала на червено. Аз адски много се стреснах, панирах се, обърнах се на всички страни, даже и нагоре погледнах да не би пък отгоре да пада кола и да съм я пропуснала.... тс, нема нищо. Аз от стреса получих зверски контракции. Заради тъпия старец едва не пометнах. Е на това му се вика лишен от мисъл роботизиран смотаняк.
Ама сега се замислих дали верно ще ме глобят ако видят, че пресичам на червено. Е това честно никога не ми е минавало през ума.
Освен това съм си мислела колко са вредни тия светофари, защото изключват човешкото внимание. Гледам ги как тръгват да пресичат като светне зелено без да се огледат изобщо дали някой завеян шофьор невидял червеното няма да ги налети. И то жени повлекли на разходка малки деца - бута количка с 2 вътре а от двете страни на количката още 2 фъстъчета се хванали и ситнят до нея, а тя ги повежда през улицата без доди да погледне дали идващите коли имат намерения да спрат. Иначе съм сигурна, че много старателно им е обяснила на децата докато са чакали на светофара как винаги се пресича само на зелено.



Тема Re:нови [re: Koфтият]  
Автор witch777 (cool bitch)
Публикувано03.11.09 23:54



Само бебета и подпиране на миндер по цял ден. На 54 години, три бебета, последното завчера, преди десетина дена.

Това българин ли? Ако да, бих се учудила, не е типично за нашенци. Абе по мои наблюдения, ние от източна европа просто не сме научени ей така да стоим и да правим нищо, просто не ни е в кръвта.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.