Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:49 29.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема God Bless America!!!  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано20.10.09 00:27



За пореден път се обеждавам колко хубава страна е Америка и колко хубаво и приятно се живее с нея, най-вече почти без бюрокрация и всичко ти е онлайн, включая можеш да оставиш полета които не знаеш празни а не да ти правят мръсно "обслужващия персонал", както ми правиха мръсно в Австрия, Германия, Англия и в повече от 10 страни където съм живял.
какво да кажа повече Америка, Америка, Год Блес Америка......



Giants Fan

Тема За човекнови [re: XищниK]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано20.10.09 00:45



толкова бързо забравил българския може и да ти простя дитирамбите


Бягай да си поръчаш Кока Кола и МакДоналдс онлайн сега и не ме занимавай с глупостите си, кога стана американец - кога взе да оредяваш под скалпа




Тема Re: God Bless America!!!нови [re: XищниK]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано20.10.09 03:05



По този повод - винаги се сещам за един виц, който ми е разказвал един колега, сицилианец.

.... Италианец отива в някаква служба, за дребна услуга, за документ. Пристига на гишето, няма хора, негов ред е. Поглежда, чиновникът чете книга и не си вдига очите.
- Прощавайте....ъ...а....само да попитам......
- Бе, ей.....не виждаш ли, че съм зает в момента ?
Дръпнал се човекът, слисан, ясно станало, че удря на камък. Почесал се по врата, почесал се.....поогледал се и .....изтрескал една храчка в челото на писаря.
- Ейй....ейй...какво става тука, какво правиш, бе....? Защо ме оплюваш ?
- Аааа, моля, моля, не бях аз ! Не виждате ли каква навалица е ? Някой друг е бил.

....и си тръгнал.....



Между впрочем какво да говорим, ето ти разкошен пример. Всички прилики с България да се считат за невалидни.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.