Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:03 21.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Българи в Българиянови [re: Koфтият]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано16.10.09 13:08



Ммм, как съм се размечтала за един активен и еблив дядо




Ти немаш ли път насам? може и да те огрее неочаквано

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Българи в Българиянови [re: DarkSide]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано16.10.09 13:10



Ех, кой като мен, Киро лично да ме познава от зор да ме банва и тормози!




Еба си випаджийството

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Българи в Българиянови [re: !Roxana!]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано16.10.09 13:18



Нямам път. Недей спами темата.



Тема Re: Българи в Българиянови [re: Бapбapeлa]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано16.10.09 13:57



Барби така е да, аз се пошегувах за клубните, виртуални странствания,

България си е една хубава страна, както винаги съм казвала, девствена природа все още, все още има и нормални хора в смисъл не са се материализирали всички, заплатите са по ниски , но какво от това в крайна сметка стандартът на живот не е като тук например за да ти трябват 6000 Евро на семейство за добър живот на месец, т.е България има много база за развитие във всяко едно отношение, животът там е интересен и динамичен, клонящ към хаотичен , НО това е нормално за страна която ври и кипи от към промени и новости

аз винаги с удоволствие ходя там на почивка , сега сме в очакване на Коледа и на Банско или Боровец ще си спретнем едно хубаво изкарване на Коледа и Новата година и ски

все пак друго си е да си в лукс и сред добри приятели плащайки по малко от 1/2 от това, което се заплаща тук да кажеме за една подобна бяла ваканция в Сент Мориц

Редактирано от dymo на 16.10.09 13:59.



Тема Re: Българи в Българиянови [re: Koфтият]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано16.10.09 15:21



Нещо си се вкиснал, канада не ти действа добре, що не се преместиш на по-хубаво място, аз ще ти помогна?



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Хм.нови [re: Koфтият]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано16.10.09 16:02



1. Българи ЗА България е клуба, ако не греша.
2. "Аз говоря за мотива, за причините, за the drive.....кое точно кара българинът в България, да пише в БВЧ ?"
Основен мотив са редките предни зъби на БвЧ. Много плюете, разсмива... понякога дразни - и така. А и познавам лично някои парчета от вас и смехът става по-истински някак - надявам се и от двете страни






Тема Re: Българи в Българиянови [re: !Roxana!]  
Автор cina2 ()
Публикувано16.10.09 16:33



Днес разгледах въпросния клуб със суетнята за "членска вип карта", както някои нарекоха даденото им право да се изказват там. Не ви разбирам мераците да пишете в него, но вие си знаете. Някога може и да е бил много хубав и интересен клуб, но едва ли вече е така. Не знам на какъв принцип са нежеланите персони. Имам си някаква идея, но сигурно не съвпада с твоята.
Това лято и аз имах еднодневен "гастрол", но тогава беше прекалено активен клуб и ми беше невъзможно да следя всички отговори, затова и не писах повече там.



Тема Re: Хм.нови [re: jamie]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано17.10.09 00:43



Джейми, къде ходиш......няма те, няма те и .......кат се изгубиш ?

Гледам, в българи ЗА България имаме записано участие ? Едно....от няколко месеца насам. И не е бот.

Да не си ти, под друг никнейм ? Вижда ми се много съществено и съдържателно ?





Тема В Българиянови [re: Koфтият]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано17.10.09 00:53



допреди 2 дни имаше циганско лято - та се възползвах....


Бъди рахат, други никове не ползвам. Ама може да е Роксана, тя си ги въди много...




Тема Re: Българи в Българиянови [re: Koфтият]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано17.10.09 02:39








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.