Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:16 20.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано25.10.09 14:33



След блестящото описание на Факличката, нямам какво повече да добавя


Плувай в измисления си свят, в който караш хеликоптер и ходиш на море, а всички други ти се привиждат неуспели

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано25.10.09 14:35




Факличке, определено си уловила тънките моменти
Особено точки 2 и 3

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: 4ereshka]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано25.10.09 14:44




Черешкеее, кауза пердута - той знае всичко за всички, нали въображението му работи на шест.
За него не е необходимо условие да те познава, да ти е идвал на гости и да движи в една среда с теб, за да ти знае и статуса, и стандарта, и номера на обувките, и всичко
По-важно е какво ТОЙ е решил, че е вярно и сам се навива, че измислиците му са истината - как иначе сам да им повярва?

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано25.10.09 15:06




не съм го писала аз, попаднах случайно на него, но като се зачетох и хоп, разпознах джамето, точно и ясно описание



Тема Абе пат,нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано25.10.09 15:38



пак ли си спала отвита та си показваш бълнуванията сега тука ?
Кои са тия с $100 бона годишна, я да станат да ги видим ? И колко остава след всички данъци и задължителен харч ?

Не мисля че знаетЕ, не съм популярен сред неграмотни сервитьори. Нито мисля да взема акъл от пасмина която е в чужбина на помощи и минимални доходи - понеже именно това е мнозинството, УВИ - с експертни познания в области като почистване, сервиране, строителство и висене през бюра за помощи!

Имам и приятели, и колеги с достатъчно "багаж" в чужбина, имам и представа как я карат там. Вицовете иди ги разказвай на някой друг, може да прочетеш и темата в тоя клуб на лекаря за Израел да влезеш в час малко как му предлагат 100 бона в зелено и той не ще и не ще да иде



Сега ходи да пасеш, опс - да изкарваш бакшиша за да можеш все някога да спреш да живуркаш при маминка




Тема Re: Абе пат,нови [re: jamie]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано25.10.09 15:54



много си зле, ама много, честно такъв комплексар като теб рядко се среща


където и при който и да живея, ти пак не можеш да ми стъпиш и на малкия пръст, нито на акъл, нито на обрзование, нито на пари, нито на приятели, нито на познати, на нищо!!!!
и като толкова много знаеш, вземи поразпитай тук там и може и да разбереш че има хора които взимат и чисти 100 000 хил на година, ама нали ти казах, ти акъл и образование за това нямаш, живуркай си в мизерията, репчи се по форумите че това ти остава
ПП я сметни 3000 евро на месец, колко са на година бе смешникооооо

ПП да те светна щот си прост, аз бакшиша който мога да изкарам за няколко часа, ти за тази сума трябва да бачкаш минимум седмица, ама иначе се надувай де, ние ще се смеем

Редактирано от !!Фakличka!! на 25.10.09 15:56.



Тема Не мога бре,нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано25.10.09 16:14



не съм нито толкова прост като тебе, нито толкова беден, нито толкова ограничен, нито толкова НЕКАДЪРЕН.
Прав ти път, нищо че е лекичко трънлив






Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано25.10.09 16:57



Като за него е писано наистина


Виж го само как продължава да се излага
Стигна дъното на унижението си и копае ли копае надолу
Сигурно се опитва да излезе от другата страна

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Не можеш данови [re: jamie]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано25.10.09 18:33



отговори адекватно по това което те питам, а не само да сипеш обиди, още повече показваш некомпетентноста си



ако не можеш да сметнеш колко са 3000 на година да ти помогна,а
само се виж, бъркаш се във всеки разговор, сипеш невъзможни глупости във всяка тема, хората ти се подиграват, но ти пак гордо гордо се пъчиш
жалък си и то много
прочети си пак поста който ти пратих, наистина е точно описание за твоята жалка личност



Тема Re: Абе пат,нови [re: jamie]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано25.10.09 19:42



Нито мисля да взема акъл от пасмина която е в чужбина на помощи и минимални доходи - понеже именно това е мнозинството, УВИ - с експертни познания в области като почистване, сервиране, строителство и висене през бюра за помощи!
------------
Абе помияр, защо се занимаваш с нас дето сме ти под нивото??Ами намери си подходяща компания. И трябва ли аз да се харесвам на всеки ненормалник???






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.