Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 21.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Тема Абе овчи,нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано25.10.09 10:43



ако искам да ми е скъпо, далече и във военна зона - може и да се замисля за Израел. Звучиш в момента точно като глупака Хиши с неговата вечеря за двама за $100 - това да ти е критерия


И само глупак като тебе ще се наниже в Южна Гърция - да обере жегите. Ама какво ли ти и обяснявам ...

ПП: Кохибата която прибрах преди седмица в шкафа у дома струва $1.5 в Хавана и $25 във фрий шопа. Е и ?




Тема Re: Не като мен ?нови [re: jamie]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано25.10.09 10:56



Ти няма как да знаеш къде и как живея, не си ми гостувал. Така ти се иска, нещастник. Ти като си зле, и другите да са зле


А тези дами като са повлекани, защо едната си я приел в квартирата си, а в другата си се самопоканил на гости?Яд те е, че не са ти пуснали?



Тема Я пак ?нови [re: 4ereshka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано25.10.09 11:27



Дами? Приел? Пуснали? Ах, пропуснала си да ме упрекнеш че съм дошъл в града ИМ!
Варненския речников шаблон изглежда се е разширил доста

Нито съм приемал, нито съм видял дами някъде. Приемам някого когато смятам че имаме общо бъдеще и връзка, у дома да не е будоар в който да организирам приеми я. Пък и не съм чужденец че да ми пуска Роксана например, откъде накъде

ПП: Не видях някъде да съм писал че се чувствам нещастен или зле. Не пренасяй емоционалния си срив и към мен, ако обичаш

Ей Череш, знаеш ли какво ми хрумна ? Ако утре някоя от повлеканите напише че има дете от мене - не и вярвай Гледам си едно малко, глуповато и лековерно - ще ме вкараш в някоя беля по метода ЕЖК (една жена каза)


Редактирано от jamie на 25.10.09 11:34.



Тема Re: Я пак ?нови [re: jamie]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано25.10.09 11:40



Нито съм приемал, нито съм видял дами някъде.
-ами след като дамата е видяла какъв комп имаш, значи е идвала в квартирата ти...

Пък и не съм чужденец че да ми пуска Роксана например, откъде накъде
-като знаеш, че няма те ти пусне, защо се влачиш у тях??!!

ПП: Не видях някъде да съм писал че се чувствам нещастен или зле
-не си го писал, но то си личи





Тема Re: Я пак ?нови [re: jamie]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано25.10.09 11:46



За лековерна, не съм. И за това не вярвам на всичките ти фантазии за висок стандарт на живот.
За глупава, от тебе не съм по глупава, не е възможно.





Тема Абе ти у ред ли си?нови [re: 4ereshka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано25.10.09 11:53



"Дамата" се разбра че няма и идея какъв ми е компа, мисля подчертах изрично и онова за децата преди малко. Не че ми пречи да си правите вятър на устата - ама да получавам упреци от патка като нея която не ми е на 1/3 от нивото ми се вижда уеееко смешничко.

То си личи казваш ? Всеки вижда каквото му е угодно - ти явно имаш нагласата да виждаш проблеми и мизерия, съжалявам те искрено

Аз съм си оптимист и дори да не виждам света в розово - нямам и проблеми с него. Може да си комплексарстваш на воля колкото си искаш - но не и за моя сметка




Тема Висок или не,нови [re: 4ereshka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано25.10.09 11:57



зависи кой къде слага летвата. Повечето летви които виждам от теб и тия помита тук са общо взето на земята - като се сетя за примера кой какъв лаптоп имал и т.н. и ме досмешава пак


Уверен съм че студентския ти статус няма и база за сравнение с моя стандарт въпреки разликите в държавите. Затова и пак ти казвам - комплексарствай си, не ми пречиш Не на мой гръб

ПП: За глупава и лековерна - упорито доказваш че в тия неща дъно няма




Тема Re: Висок или не,нови [re: jamie]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано25.10.09 12:08



Уверен съм че студентския ти статус няма и база за сравнение с моя стандарт въпреки разликите в държавите.
-не знаеш точно какъв ми е статуса, не се познаваме лично....

Затова и пак ти казвам - комплексарствай си, не ми пречиш Не на мой гръб
-ами то си личи кой е комплексар, който се е изпокарал с един куп хора в дирника.......ще кажаш, че те са прости...ами не се ври сред тях. Или си садо-мазо и ти харесва да те подритват





Тема Хайде хайде,нови [re: 4ereshka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано25.10.09 12:20



подритвам е израз на Роксана и нищо повече. И изразява безсилието и когато е я изхвърлил поредния изпълняващ длъжността


Не виждам проблем да се скарам с когото и да е - след като ми тръгва с рогата напред да ме убеждава в абсолютни глупости. Не виждам проблем и да ти натрия носа по повод статус също, мога да си го позволя и го направих




Тема Re: Хайде хайде,нови [re: jamie]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано25.10.09 12:32



Не виждам проблем да се скарам с когото и да е - след като ми тръгва с рогата напред да ме убеждава в абсолютни глупости.
----ами след като толкова много хора са против теб, може пък грешката да е в твоя телевизор..

Не виждам проблем и да ти натрия носа по повод статус също, мога да си го позволя и го направих
---моя нос е високо, и не можеш да го стигнеш, камо ли да го натриеш....

Май през уикендите би трябвало да си с децата, а не да комплексарстваш в дирника






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.