Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:33 21.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Тема Re: Oти "Чшш" ва палячо?нови [re: jamie]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано25.10.09 02:05



"...и пък отде да знаеш къде съм бил
Германия, Италия и два пъти Гърция за тази година стигат ли ? ..."


Да, бил си до северна Гърция, предполагам куфарна търговия, за по на юг само си чувал (виж поста ми, с линк, в друга тема). В Германия и Италия си бил ама на ум, но преразказваш селективно разказите на посетилите тези държави. Твойте пер'петии в Италия са били през преди десетина години кат' си харчил там ...по турски казано "лиреТИ".

Смешник



I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Тема Тъпако,нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано25.10.09 02:27



ако ти си правил куфарна в Израел, аз съм бил на разходка в Гърция


Това е разликата, смотан. Аз не съм отишъл там от зор хахахаха




Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано25.10.09 03:42



Не се надувай, а плувай, софиянецо, плувай


Боже, колко народ се изреди да ти се подиграва

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Смешмикнови [re: jamie]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано25.10.09 03:44



"ако ти си правил куфарна в Израел, аз съм бил на разходка в Гърция "

Aхам! Правил си разходка до северна Гърция, щото ма юг е скъпичко, нали?

П.С. А аз съм правил "куфърна търговия" ама не до Гърция а до Кипър, преди години, признавам си без бой. И съм прекарвал там куп уикенди до преди двайсетина години. И не ме е срам да обясня, кой загрее - загрее.

Пури (Cuban Cigars) Romeo y Julieta бяха на полета/дюти фри по 1$ парчето, в Израел ги нямаше а ги препродаваха по $10. Свестни френски сирена в Израел с митата струваха
към $50-60 килото, в Кипър към $10-15. $20 супер имената. Ресторант за двама с морски плодове в Израел излизаше към $100++/калпак, в Кипър под $40 (без вината, влачех мойте си италиански от Израел). Умножи т'ва за 2-3 манджи - почва да става чуФствително, нали? Да се довлечеш до свестен ресторант в Тел Авив по уикенда е към час и кусур в двете посоки. До летището, барабар с проверките - към 1/2 час. Полета е към 1/2 час и превода до хотела е включен и безупречен.

Е, ако си фрекуент визитир в нЕкЪФ хотел в Кипър (с подходящатото намаление) ти излиза кратно по еФтино да си прекараш уикенда в Кипър от колкото в Тел Авив. И мацетата се впечатляваха от жеста. А ази си кльопах 'Вренски сирена на корем и си пафках кубански пури. И други 'Фкуснотии, май само Заина ще разбере, той днес ги купува от 2-3 магазина по Хилел' стрийт, контрабадирани от Палестинската Автономия.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!



Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано25.10.09 09:51



Стана за посмешище на целия клуб, и ако не беше толкова тъп щеше да го разбереш

След като човек който те познава лично, споделя какво ти е финансовото положение и как живееш.....Впрочем не е единствена Факличка на това мнение. Преди време една клубарка беше написала как си се самопоканил у тях, и хич не беше възхитена..Абе жалка картинка..Убедена съм, че Факличка има още пикантни подробности за разказване...
А аз в общежитие не живея, на квартира съм, но сама а не като теб..



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано25.10.09 09:59



е, ти го плюеш, то си мисли че дъжд го вали





Тема Re: Кое твое бре,нови [re: jamie]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано25.10.09 10:06



ето виж се....

/или как да разпознаем отровната гъба/

На външен вид той/тя е обикновен, свит човечец. Държи се благовидно и гледа да не дразни по - силните от него. Истинската му същност се проявява при поне едно от двете условия - ако се види с някаква власт /което слава Богу му се случва изключително рядко/ или когато е анонимен. Неговата стихия по време на тоталитарен режим са анонимните доноси, а в една ..хм, демократична действителност - тълпата и интернет. Самочувствието му се крепи единствено на предполагаемите недостатъци на останалите, което го стимулира неуморно да търси подобаващ подтекст в поведението и думите им. Придържа се към простото правило: щом смятам Тях за гадни /стиснати, грозни, заядливи../, значи аз съм екстра /щедър, хубав, благороден.../ Този тип хора могат да бъдат различени и в анонимната тълпа, ако, втренчвайки се в иначе беизнересните им словоизлияния, установим следните индивидуализиращи белези:
1. Позоваване на морала.
Първото нещо, което ХО прави, за да изпъкне в непозната за него среда е мощната критика. Обикновено нахлува, крещейки простички истини, за които обществото отдавна е постигнало консенсус. Първата му жертва са политиците. Всички. Поотделно и в тяхната съвкупност. Изключения няма. Ако пак не достигне до необходимото внимание, той насочва справедливия си гняв към директните си събеседници, обвинявайки ги в същите грехове – безхаберие, корумпираност, безпринципност и др.
Ключова фраза: Всички са маскари.
2. Мозъчно донорство.
ХО обича да дава съвети. За ХО липсата на познания в определена сфера на познание не е никакъв проблем. Разчита на всеобхватната си обща си култура, почерпена от всякакви надеждни източници - популярни теливизионни предавания, игри, от вестника, от радиото и чат - пат от интернет. Когато се чувства наистина бос, попълва дупките с неизчерпаемия си запас от моралните си постулати, за формулирането на които огромна роля е изиграла класната му ръководителка до 4 – ти клас.
Ключова фраза: Всички са некадърници.
3. Ефектът на огледалото.
Хейтърът подозира, че е куха лейка, но не е сигурен. Във всеки случай не желае опасенията му да се потвърдят, затова ползва един особено хитър, според собствените му представи номер: заслепяване с огледалце. За да предотврати протичането на провокиран от доводите на околните мисловен процес, ХО светкавично отвръща на удара с удар. Равен по сила, разбира се. И по съдържание. Убеден е, че по този начин неутрализира влиянието на врага върху собствената му неприкосновена персона и предпазва от драскотини полирания си до блясък мозък. За второто е прав.
Ключова фраза: Не съм прост, защото ти си същият.
4. Черно - бяла кауза.
Хейтърът не разпознава нюансите. Подобно на ботевия лирически герой той или силно люби, или силно мрази. Ако го помолите да изброи нещата, които силно люби, челото му грозно ще се сбръчка от мислене, затова по – добре и за вас и за него да не го правите. Иначе той разполага с богата колекция от омразни нему неща. Те могат да бъдат открити в благодатния диапазон от атомната бомба до бисквитена торта. Ето например, като Буш. За него атомна бомба и ядрена програма са едно и също нещо.
Ключова фраза: Мразя атомите!
5. Метаморфозите.
Люшкането в крайни емоционални състояния е типично за хейтъра. Като махало - ту се държи талибан, заобиколен от американски рейнджъри, ту минава в състояние на дзен...и обратно.
Ключова фраза: Мрете гадове, Буда е смен!

и само да те светна, това което аз имам и съм постигнала сама, ти до края на жалкия си живот няма да постигнеш за съжаление





Тема Не като мен ?нови [re: 4ereshka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано25.10.09 10:37



Мда, сигурен съм че не като мен - сигурно си в някоя миша дупка и те подпомага държавата

Разликите са очевидни.

ПП: За мен мненията на разни повлекани не са меродавни, като не им изнася - на палатка. Толкова по повод коя ме познавала лично и какво знаела за мене Като си имат проблеми и комплекси - да си ги избиват както им е угодно, хич не смятам да го взимам присърце




Тема Колко ?нови [re: Bиливap]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано25.10.09 10:38



Провалените студентки и пишман-домакини на издръжка на съпругите си ли ?


Чувам...мишки църкат




Тема М'ченови [re: !!Фakличka!!]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано25.10.09 10:39



ти нямаш нищо



ПП: Виждам че поне си се научила да четеш, поздравления!





Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.