Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:23 20.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Тема За да схванеш и ти аналогията:нови [re: Muskat]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано25.10.09 00:54



имам фирмени здравни прегледи всяка година, тук също има безплатни прегледи и пломби в определено количество.
Затова ти предлагам да си отвориш очичките и да внимаваш с аналогиите за в бъдеще, България не е това което някога сте изоставили - и промяната не се дължи на вас !






Тема Тинови [re: !!Фakличka!!]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано25.10.09 00:57



имаш само сервитьорска табла, драга. Кой каквото е заслужил в живота - това



Не мисли МОИТЕ деца, не пропускат море макар и в България (истина е че бившата ми не подписа пълномощно за извеждане в чужбина, но това е неин проблем мисля) Да, има хора тук които са ме виждали и то по-скоро от теб - и в момента ти се смеят на кухата селска кратуна




Тема Дреме минови [re: 4ereshka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано25.10.09 00:58



за мнението на някоя си непозната на майната си - ако трябва да съм честен


Аз си тежа на мястото - вие сте никои на вашите места.




Тема Изгуби баса,нови [re: Bиливap]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано25.10.09 01:03



плащай.
Винаги съм се смял неистово когато кокошка като теб се опита да ме обиди на "шоп".
Македонец съм ... хахахаха


И то доста повече от ТЕБ като произход.




Тема Към майка синови [re: !!Фakличka!!]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано25.10.09 01:05



използвам нежни думи, Чшшш е към помиярите като тебе


Чшшш Поми, я дай една кОла с лимон без лед ! Веднага !




Тема Кофти,нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано25.10.09 01:05



но не за мен






Тема Re: Дреме минови [re: jamie]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано25.10.09 01:06



Ами и аз да съм честна, дреме ми за мнението на някой нещастник с психични проблеми и отклонения.
Тежиш си на мястото в панелката, дошъл от село и наритан от софиянци





Тема Re: Към майка синови [re: jamie]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано25.10.09 01:14



Чшшш Поми, я дай една кОла с лимон без лед ! Веднага !

така ли се държиш в заведение???? добре че не идваш в мойто заведение, че такива като теб ги изхвърляме с шут


може да ме наричаш всякак си не се притеснявай, твоето мнение е нищо за мен, поредния хейтър решил да се доказва пред хоратадемек смешник си пич, тва е



Тема Ало кукунови [re: 4ereshka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано25.10.09 01:17



а-ла Вaрна, обуздайте си фантазиите и се прибирайте в общежитието да учите местните наречия


Местните софиянчета са ми no match от години, за варненчета дори извън страната ми е смешно и да си мисля




Тема Кое твое бре,нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано25.10.09 01:19



онуй дето никой не искаше да наеме ли ?


Ако реша да го издиря - най-много да намеря катинар на вратата му хахахаха
Представител на типичното столично Поми си - негодно за нищо, без образование, без умения. Погрижи се за себе си, излагаш се (че излагаш и мен с това че ме познаваш)





Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.