Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:48 20.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано24.10.09 11:37



тук в клубовете се прави на велик, обижда хората, той е най великия, а всъщност си е обикновен селяндур дошъл да преживява в големия град
--------------------------
Ами това е ясно, че се прави на какъвто не е. Един човек който е успял, няма да си прекарва цялото свободно време заяждайки се с хората в клубовете.

Най вече злобее срещу жените и емигрантите, странно защоУспелите хора не се държат така, само комплексарите



Тема Re:нови [re: 4ereshka]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано24.10.09 11:40



е, той не е успял в нищо, нито в работа нито в личен живот, и виси тук да обижда хората и да си избива комплексите, това е...и не знам какво толкова обяснява как е в чужбина, като той и до гърция не е ходил сигурно

иначе е много компетентен



Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано24.10.09 11:54



Ами такива хора имат нужда от помощ - психолог, психиатър....





Тема Re:нови [re: 4ereshka]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано24.10.09 12:02



ми да се лекува, щото пък досажда на всички с високото си самочуствие без покритие





Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано24.10.09 14:10



Я, информация от първа ръка?


Ти съвсем го детронира горкия
Сега с какво ще се хвали?
И по-важното - кой ще му се върже на лъжите?

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Я пък ти,нови [re: 4ereshka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано24.10.09 15:22



някои имаме достатъчно свободно време да миткаме и по клубове все пак. Ти ако нямаш, не го прави.

ПП: Виждам че две кокошки се опитват да ми коментират стандарта. Вярно че нямам 40+" плазма понеже не гледам ТВ, вярно че имах джип понеже си возех децата с него по излети и на море, вярно че лаптопа ми в момента е двуядрен 2Гигахерца (беше на мода като го купувах преди половин година някъде), вярно е че и дрехите ми са от българска "модна" къща - не особено скъпи нито особено официални (костюм излиза само 5 стотака). Само че не схващам какво общо има това със стандарта, всеки със средни доходи може да има същото.
Чудя се въпросните 2 кокошки какво от това са постигнали ? Аз не го броя за постижение - смешно ми е че те го броят

Това са неща от живота, износват се, хвърлят се и се купуват други.




Тема Чшшнови [re: !!Фakличka!!]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано24.10.09 15:27



сервитьорката, ти пък отде да знаеш къде съм бил


Германия, Италия и два пъти Гърция за тази година стигат ли ?
Я си стой у дома че май нямаш и кола като се замисля...да живее градския транспорт и метрото Младост - Люлин. Оф, май Люлин вече няма смисъл А ? Май се сещам отде тая злоба у тебе... мда....сори, няя се оправиш.




Тема Re: Я пък ти,нови [re: jamie]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано24.10.09 15:40



але лееееее ма ти гледам си се размечтал много бре


сега сигурно караш самолет вече, а
не виждаш ли как ти се смеят хората? чак пък и децата заведе на море, че жена ти не ти ги дава и явно има защо....ле ле джейми, ти си за лекар бе, при положение че има хора които са те виждали и те знаят какъв си, ти все пак продължаваш да си фантазираш
и ако ти имаш костюм за 5 стотака, то сметай че аз имам хеликоптер



Тема Re: Чшшнови [re: jamie]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано24.10.09 15:45



а такааааа айде сега покажи ми внимателно, пък и не само на мен, как четеш всичко за всеки за да може после да се направиш на компетентен, само че забравяш че щом човек го е написал в нета, значи не му пука дали смешници като теб ще го повтарят със злоба, наистина си жалък, и то много
и сега да ти обясня нещо, сервитьорството не е срамна рабоа, нищо че аз все пак бачкам съвсем друго и то когато ми се бачка, нали знаеш че съм тарикатка и съм се подсигурила, така, тва първо, второ дали имам кола или не, не те интересува....и последно, злоба в мен няма, тя е в теб и те изяжда, седиш по форумите да се мериш с хора на които не можеш да им стъпиш на малкия пръст нито на акъл, нито на пари, но все пак е добре да има клоуни като теб, за да се смеем все пак като ни е скучно



Тема Re: това Чшшнови [re: jamie]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано24.10.09 15:47



може да го използваш към майка си






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.