Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:26 22.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано24.10.09 01:28



Това му е запазената марка


Като го затапят и започва със селския език и типичните изразни средства.
Произход, какво да го правиш
Не е реалистично да очакваме от него да се държи като възпитан и интелигентен гражданин.
Забелязвам, че макар че тук му се присмиват и мъже, и жени, той обръща цветисто внимание само на последните.
Ти как си обясняваш този феномен?

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано24.10.09 01:32



бе кво да ти кажа...то тъпо та тъпо..ма не спира да се прави...ма на кой..но комплекси как и тва е


иначе с космите в ушите си траЕ, явно му показват нещо знам лиа и за друго да не си отварям устата че ме срам мани

Редактирано от !!Фakличka!! на 24.10.09 01:39.



Тема Re: Българи в Българиянови [re: Гъpkинятa]  
Автор дeвeт (почти десет)
Публикувано24.10.09 01:48



Дано все така да бъде и занапред.Не ти ли се струва,че София е прекалено мръсен град?

Животът е хубав. Като цяло



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор дeвeт (почти десет)
Публикувано24.10.09 01:50



Точно така,Виливар.Това е въпрос на личен избор и степен на религиозност.

Животът е хубав. Като цяло



Тема Re:нови [re: Фиш]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано24.10.09 02:04



Ъхъ, тъй е


Доста "парадни функции" има краля :)

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Забравинови [re: jamie]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано24.10.09 02:08



Глей ся......да ти кажа, хем си прав, хем не си. Кое имам предвид ? Ходенето на българи, живеещи в чужбина, обратно в България да получат иначе скъпо струващите в чужбина зъболекарски услуги.

Примерно аз никога не съм ползвал зъболекарска услуга в България, в този смисъл. Защо ? Не съм опирал до страховито големи нужди, имам си покритие тук, имам си и добър зъболекар.

За да ида в България, да речем наложи ми се.....нещата ги виждам по следния начин : За да седна на моя си зъболекар от едно време - няма да се реша. Той знае, че съм 20 години в Канада. За да седна на непознат - пак няма да стане. Никога няма да мога да скрия, че не живея в България. Не съм толкова добър актьор. На първото 'не' или 'да' като му заклатя главата в обратна посока и ще ми скрои кройката за две минути. Както и на първата улица с ново име, за която ме попита или аз назова някоя със старото ...... пак същото.

Не ме е страх, че ще ме заколят на цена. Страх ме, че ще си оставят ръцете. Защото знаят какво става. Ти мислиш ли, че всеки от тях е толкова себелюбив професионалист, всеки от тях ляга и става с Хипократовата клетва, всеки от тях е по-честен и от Исус Христос , че никога няма да си позволи нискокачествена услуга, дори и при ясното съзнание, че може никога да не ме види повече ? Не вярвам да мислиш така.

Виж сега другата страна на медала : Преди 19 години аз попаднах на зъболекар (тук, в Канада), за когото беше повече от ясно, че може никога да не ми види физиономията повече. Свърши доста работа, направи пари. Минаха се години, каквото пипна той - всичко си стои ОК, нищо не е мръднало. Не съм и ходил при него повече. Не ми е в района.

????



Тема Re:нови [re: Фиш]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано24.10.09 02:15



Извинявай за закъснението в отговора, ама някак съм ти пропуснала поста


Да, тук има нерелигиозна (гражданска) конфирмация и е доста популярна :)
Извършва се от Human-Etisk Forbund и е предпочитана от атеистите (специално за неразбралия джейми нерелигиозните) :)
За какво се борят те можеш да прочетеш тук:

Преди самата церемония (която логично не се извършва в църква) конфирмантите имат срещи, на които се обсъждат въпроси от етиката, за човешките права, секса, пиенето, толерантността, наркотиците.
На сайта ето тук можеш да прочетеш повече за извършваните от тях ритуали :)

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Редактирано от Bиливap на 24.10.09 02:18.



Тема Re: Туй изброенотонови [re: jamie]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано24.10.09 02:17



мм ма ти си много зле бе душа, и не се заяждай с хората, след като никога не си бил навън

поне излез един път,поживей и тогава говори, че инак мани смях е голям



Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано24.10.09 11:06



иначе с космите в ушите си траЕ, явно му показват нещо знам лиа и за друго да не си отварям устата че ме срам мани
------------------------
Почитателките на Джеймса се увеличават с всеки изминат ден

Да разбирам ли, че си имала щастието лично да се запознаеш с него?Разкажи ни по подробно. Точно по мъже с косми в ушите си падам, действат ми еротично



Тема Re:нови [re: 4ereshka]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано24.10.09 11:25



да, лично го познавам, и точно това се впечатлих, тук в клубовете се прави на велик, обижда хората, той е най великия, а всъщност си е обикновен селяндур дошъл да преживява в големия град
постоянно се хвали с голямата си заплата, ама странно панталончето му е от абитуренския бал, компютъра му е от 20 век и изобщо,все пак ако взимаш тия пари които казва все ще имаш някакъв стандарт на живот нали

хвалеше се преди че някакъв джип си купил, ми то тва и да ти го подарят няма да го вземеш
отдавна му гледам сеира, но не трябваше да ме обижда, иначе никога нямаше да ти кажа тези неща тук, но като му е толкова голяма устата,сега ще разбере мойта колко е гадна




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.