Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:57 16.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: сладуринови [re: DarkSide]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано30.09.09 13:02



Димка била известен клубар, жив класик и навярно новатор в ллнякои области ?!!С удоволствие бих се запознала с речника



Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re: сладуринови [re: dymo]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано30.09.09 13:06



Следващия път като намина към някоя нива ще се огледам за калинки

По повод новата тема която си пуснала в гзс, за повей от миналото....искаш съвет. За мене миналите връзки са приключили, отрязвам и изхвърлям....така е по добре. След като нещо е приключило, значи е имало защо.

Редактирано от 4ereshka на 30.09.09 13:27.



Тема Re: сладуринови [re: DarkSide]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано30.09.09 13:08



Тя нали тази учебна година завършва?Или не съм разбрала, че вече имаш студентка?

По повод дали ще й хареса това, което е избрала и дали ще се реализира, татко й я успокои, че имала още една опция в живота



Редактирано от Фиш на 30.09.09 13:23.



Тема Re: сладуринови [re: 4ereshka]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано30.09.09 13:21



и аз така направих, един приятел ми бе казал, изтрий от съзнанието това, което те дразни така няма да те притеснява вече, така направих и аз, аман, ти се държиш добре, а то лайното ти излива лайна, айде в 3 глуха, където си е било лайното де по принцип, то след като е минало....



Тема Re: оффнови [re: Фиш]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано30.09.09 13:24



Значи красиво, зелено, много млади хора....Няма начин да не и хареса там. Пък и не е толкова далеч, ще може да се връща.





Тема Re:нови [re: indepcon/s]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано30.09.09 13:46



фирмата на мъжа ми имат офис и в Холандия определено искам там да се прехвърлиме, ако е възможно по нататък, или пък в Стокхолм, където е дъщерната фирма, но както се казва живи здрави, Стокхолм ми харесва наистина, незнам просто много съм се запалила с някакви си мои идеи



Тема Re: сладуринови [re: Фиш]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано30.09.09 14:08



завърши тази календарна година и от две седмици вече е студентка





Тема Re: сладуринови [re: DarkSide]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано30.09.09 14:09



незнам Дарки..не е е лесно повярвай ми, толкова много направих, но понякога прав си, наистина все едно говоря едно, излиза трето, и май никой не ме е разбрал...свиквам и с чувството им за хумор и това не е само за личните ми отношения, ами за работата, оххх как ми липсва понякога старата ми работа в България, където си говорехме на автомата докато си пиехме кафето сутрин, правехме си нашите майтапи, а тук... ето днес казах на шефа ми : внимавай да не си сложиш таралеж в гащите за едни анализи....... изгледа ме странно, е естествено, докато му обясник какво значи таралеж в гащите, еми то се загуби майтапа





Тема Re: сладуринови [re: indepcon/s]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано30.09.09 14:11



:-)



Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано30.09.09 14:12



виж каза го много добре за Скандинавията си е така : развито соц. общество, което искаха да бъде и в България, ама не успяха да достигнат до там...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.