Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:52 20.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: сладуринови [re: indepcon/s]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано30.09.09 12:23



в началото е нормално да сравняваш всичко тук и там, да се чудиш и да не разбираш разни неща, по нататък това преминава и си заживяваш като местен и като си в БГ си мислиш за другата държава като за си родния дом и съответно казваш хайде да се прибираме в къщи че ми домъчня ... това може да се изтълкува като "плюене по Родината"



Тема Re: сладуринови [re: DarkSide]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано30.09.09 12:25



Здрасти, Дарки!
Оставили сме я да свиква с Лондон

Доста голямата квадратура на стаята в общежитието (цели 13 кв.м. със самостоятелна баничка( не за ядене, а умалително от баня) и чудесното разположение, се надявам да компенсират студентстките неволиЗа утешение имаше гости след нашето заминаване, та се надявам да се адаптира и да оцени всяко чудесно нещо тамДа не ми се обиждат хората, живеещи в София, но след нея, почти всяко място в Европа е приемливо, а някои са си жив късмет.
Все пак е отишла заради учението и за KCL няма никакви съмнения!Още по-доволна изглеждаше.Докато бяхме там, ходи на опознавателни срещи и завъди много приятни запознанства.



Тема Re: сладуринови [re: Фиш]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано30.09.09 12:28



може и така да е с емоция



по принцип тук за мен е така: да поговорим, не да се заядем, не да се докажем колко сме "супер" умни, компетентни например, НЕ е ТУК мястото, а и друго има, което ме дразни леко тази тъпа упоритост да разберат съпоставят за теб всичко, всякаква информация, еее хайде де бе на кой му пука ти кой си , коя си и какво има зад този ник??? нямам такива идеи аз пиша и си контактувам с никове/хора ,които са ми приятни след това като видя някой ,че се е запънал като магаре на мост ами бай, бай



Тема Re: оффнови [re: Фиш]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано30.09.09 12:31



И аз исках да разбера как е минало настаняването. Сама ли ще е в стая? След като се е справила в джунгла като София, ще се оправи и сега





Тема Re: сладуринови [re: 4ereshka]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано30.09.09 12:33



шшшт тихо, тук е българи в чужбина

може всичко да е , НО аз спазвам тематиката на клубовете нали така , съгласни сте нали???



Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано30.09.09 12:39



По повод ходенето на частен зъболекар, за пломба плащам $150-$250 когато е обикновен кариес. Когато има усложнение (гранулом) за кореново лечение се ходи 2-3 пъти и струва $750-$900

Не живея в Европа



Тема Re:нови [re: 4ereshka]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано30.09.09 12:40



Гадна работа ...това трябва да е в Щатите ?!

Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !



Тема Re: сладуринови [re: Фиш]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано30.09.09 12:42



браво, браво ... Лондон за мене е най-прекрасния град в света, а животът в тамошно общежитие си е купон, завиждам й ... дано да й хареса и учебната програма, нашата студентка на втория ден вече искаше да си сменя специалността





Тема Re:нови [re: indepcon/s]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано30.09.09 12:44



Не е Щатите. Не пиша къде съм за да не улеснявам Интерпол





Тема Re: сладуринови [re: dymo]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано30.09.09 12:45



Така е!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.