Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 26.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Панелникнови [re: jamie]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано07.10.09 12:36



смешник си ми, толкова си ми смешник, че даже не ми се и отговаря, ама го правя от скука направо



П.С вижда се , че за теб излизането от БГ селото и пристигането в София е един несъкрушим, лелеян и незаменим опит... батка оставаш си само с него това е;))) и най огромната и супер мулти (мутри) национална фирма в София, Панелник, не може да се сравни с това , което става в развита Европа повярвай ми, а фактът че от 5 години работя тук , ТО значи има за какво, ТУК за разлика от БГ никой не ти подарява заплатата заради това , че си роднина или баджанак на Главния:)

дано да чатнеш, тук си говорехме за различни видове култура и възпитание Панелник , а не за "постиженията" , ама за Панелник като теб си е постижение да можеш да си платиш наемчето или кредита в София, е сори Панелник до там стигаш, това ти е лимитът и постижението....

хайде сега иди да търкаляш аспирини Байер по нанагорнище



Тема Re: Даркинови [re: Фиш]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано07.10.09 12:43



е как така.......аз съм луда за едно кебабче сега в топъл селски хляб сложено като хот док и една бира светло пиво или загорка, може и каменица, не издържам вече

я да изджуркам билетите лоу кост до София



Тема Re: Даркинови [re: dymo]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано07.10.09 12:44



Пак да поспамя малко....

А аз си умирам за вана с пяна и сапун Ив Роше.Също обичам да се излягам на хамак. Кебапчета и грозданка......не е за мен



Тема Re: Даркинови [re: dymo]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано07.10.09 12:46



кебаПче думо



и хот доГ

Редактирано от !!Фakличka!! на 07.10.09 12:47.



Тема Re: Даркинови [re: !!Фakличka!!]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано07.10.09 12:51



а да , егати от глад за кебаПче пак съм объркала граматиката, егати каква съм нали





Тема Re: Даркинови [re: 4ereshka]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано07.10.09 12:53



ок разбира, понякога имаме нужда и от кръчмарство малко нали:))) няма само коктейли мартини с маслина и зелен лимон да пием , както и двоен джак с много лед, все пак да не забравяме от къде е коренът Балкани, скара, кебаПче





Тема Re: Даркинови [re: dymo]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано07.10.09 14:28



Аз съм върл противник на домашното консервиране, заради загубата на време.Но забелязвам една интересна тенденция- заради здравословното хранене и все още възможност да намериш истински зеленчуци и плодове по селата, които са около големите градове, правене на зимнина се превръща в занимание като хоби.Естествено, получените количества са минимални и са си направо за хвалене.Като едно сладко от смокини или от белени праскови


Аз също се замислям дали да не пробвам туршиите на майка ми, докато жената е с акъла си и е в състояние да командва парада



Тема Re: Даркинови [re: dymo]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано07.10.09 14:45







Тема Re: Даркинови [re: DarkSide]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано07.10.09 14:55



е хайде сега Дарки, а ние къде сме израснали с теб в Афганистан с афганистанските продукти





Тема Re: Даркинови [re: dymo]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано07.10.09 15:00



сега има евтини и отровни технологии, примерно бисквитите са с палмово масло (евтино, обаче карциноген), по наше време не го е имало, подобно е положението със сиренето, млякото, а за месото да не говорим изобщо




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.