Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:35 20.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Браво, Черинови [re: 4ereshka]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано04.10.09 20:15



И има на какво да се научим от Мадона- дисциплина, работохолизъм, твърд характер...

Специален поzдрав zа теб и феновете на Мадона с новия хит на Шакира, която съЩо ми е любимка. Саундът е 1:1 с тоzи на Мадж








Тема Re: Българи в чужбина въпрос?нови [re: engel2]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано04.10.09 21:13



Поzдравления zа космополитния ти дух и zаряд

, но все пак zа мен остава zагадка дали троловете имат полова принадлежност. Иzполzваните причастия в тоzи постниг са в м.р. ед.ч., а миналата година беШе жена, която няма ниЩо против полуфабрикатите

Не знам защо се интересуваш, но да знаеш че готовата храна е много удобна работа. Не винаги искаш да си пожерваш хубавото и скъпо време за да готвиш. Нещата са достатъчно вкусни и са също така от висаокачествени продукти приготвени. Не знам защо имаш лошо мнение за полуфабрикатите. Може има разлика от тези в БГ и USA и Kanada?

Аз се "заробвам" само тогава когато искам да докажа че не съм забравила да готвя или ако ни си е прияло нещо по специално - българско. Значи е въпрос на време и на желание.




Предполагам, че има някакво елементарно обяснение и няма нужда да се правя на мис Марпъл

Редактирано от Muskat на 04.10.09 21:50.



Тема Re:нови [re: 4ereshka]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано04.10.09 23:29



Черешке, ти не разбра ли, че всички успели жени са станали такива, само защото са се продали?


Ама всички - независимо дали ги познаваш или не
Това е универсалния принцип за женския успех според логиката на ...

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Muskat]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано04.10.09 23:31



все пак zа мен остава zагадка дали троловете имат полова принадлежност

Имат!
Биват мъжки и женски



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Българи в чужбина въпрос?нови [re: Muskat]  
Автор engel2 ()
Публикувано05.10.09 00:23



Hi Musi,
не се претоварвай с излишни разследвания - не си заслужава, това е само една игра и на всичко отгоре е без значение. Но щом търсиш някакъв отговор - това е той: зависи от случая на какъв /каква, какво/ да се направим. Не го взимай на сериозно.

Не е важно. Само че, написаното е верно - така си го мисля, това ми е мнението.

Но ти признавам, че сме щасливи да имаме възможността да живеем където в даден момент ни се иска и където Business is Booming - та нали на това се казва свобода т.е. за не си обвързан и да не си зависим от нещо чуждо.

Но съм доволен - приятно съм изненадан, че си запомнила какво съм "написала" накога. Мерси!

Съгласна ли си сега с това мое откровено обяснение? Спестявам ти времето /нали ме знаеш - времето ми е ценно/ също така и усилието да си мис Марпъл.
Как е времето при теб?
Живи и здрави.



Тема Re:нови [re: Muskat]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано05.10.09 11:36



Благодаря Орехче

Разбира се, че харесвам Шакира



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано05.10.09 11:40



Да, все забравям, че жените които се омъжват/имат гадже чужденец, са пропаднали





Тема Re: Българи в чужбина въпрос?нови [re: dymo]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано05.10.09 17:08



Интересувам се от БГ от клюкарска гледна точка. Иначе не ми пука кво правят там и живи ли са изобщо хехе. Грубо прозвуча ама нали питаш и предполагам искаш честно мнение.
Но българския все още ми е най лесния език за изразяване и предпочитан за комуникация. За клю клю имам предвид. Професионално ползвам най много английски защото на този език има най много инфо по въпросите, които ме вълнуват. Датски ползвам пък в други случаи. Аз чета разни неща на даден език не защото ми харесва да чета на този език, а защото се налага да ползвам точно този език за дадения момент или ситуация. Интересува ме информацията в написаното, а не на какъв език е написано. Често дори не си спомням на какъв език съм чула или прочела нещо.
Ходя си в БГ да си видя малкото роднини и приятели които са останали там и да съм в течение до къде са я докарали българите като цяло.
Таквиз ми ти работи





Тема Re: Българи в чужбина въпрос?нови [re: NikiFin]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано05.10.09 17:46



според мен и аз трябва да стана като теб

звучиш ми разумно и подредено:)



Тема пропуснах да споменанови [re: dymo]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано05.10.09 18:08



и хубавото.
Държа децата ми да говорят български и правя всичко възможно да ги науча. Защото езиците са богатство и държа да могат да общуват с българските си роднини




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.