Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:02 25.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | >> (покажи всички)
Тема Re: Българи в чужбина въпрос?нови [re: 4ereshka]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано03.10.09 13:18



А дали се казва Димка това е въпроса

, че ника и се чете "Даймо".

И аз като го видя единствената ми асоциация е за тия машинки по долу които печатат етикети на стикери по офисите



If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Българи в чужбина въпрос?нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано03.10.09 13:21



Знам, че не се произнася Димка, но на мене така ми звучи по еротично

Ти чела ли си произведенията и?



Тема Re: Българи в чужбина въпрос?нови [re: 4ereshka]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано03.10.09 13:26



ами не съм


Защо да не би да е майсторка на късият разказ???

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Българи в чужбина въпрос?нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано03.10.09 13:31



Майсторка е слабо казано....Тя ми е любимка от ГЗС Мислех си, че целия дирник ги е чел



Тема Re: Българи в чужбина въпрос?нови [re: 4ereshka]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано03.10.09 13:34



Там съм влизала веднъж дваж и то ако някой ми препрати линк за нещо си

.
Много пишат там кой ще ги чете ... ама някой ден като съм умряла от скука може да се поразчета.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Българи в чужбина въпрос?нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано03.10.09 13:40



И аз не чета всичко от гзс, нямам толкова време и желание. Но ако се поразровиш в стари теми на Димка, убедена съм че ще се забавляваш





Тема Re: Българи в чужбина въпрос?нови [re: engel2]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано03.10.09 14:46



Не ходя в България. И защо да ходя? Ти ходиш ли и защо?

Разбира се, че няма да ходиш. Те там съм чувала, че стреляли по тия, емигрантите, не ги обичали много. Пък и какво да си губиш времето там, какво има да правиш и да видиш, няма море, няма планини, няма природа, няма къде да излезнеш...Абе най-добре не се връщай поне 30 години, че може и да не те пуснат пак да излезнеш.



Тема Re: Мда,нови [re: jamie]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано03.10.09 14:54



НЯКОИ жени се отпускат с течение на времето.


Това не е същото като Жените над 30 започват да се отпускат физически - просто не е същото. Ако гледаме нещата от страната на физическата красота - едва ли 35 годишна е конкуренция на 20 годишна.

Конкуренция, и още как.


Имам приятелка тук, добре де, съквартирантка, на 22. Аз на 42. Когато сме заедно, мъжете флиртуват с мен, а не с нея. Тя почна да ревнува и да беснее, защото понякога наистина се получава много грубо, пренебрегват я открито и подчертано. Езикът й е отвратително лош, недай си боже да проговори, и след първите й изречения открито й дават гръб.


Сложени една до друга, на практика не се различаваме. До степен, че когато съобщих възрастта на двете ни, имаше потресени коментари.

След това, като стане ясно на какви различни възрасти сме, от по-младите мъже получавам открито неглижиране, докато минути преди това са ми се сваляли в краката. От по-възрастните мъже получавам възхищение и още по-галантно отношение. Явно младите мъже още нямат опит с остаряването, собственото си и на околните жени, и не оценяват изобщо нещо такова, и поради липса на жизнен опит и предразсъдъци се отнасят презрително заради едната възраст, с предубеждение.

Виж, по-възрастните мъже имат точно обратното отношение. Точно там си проличава колко са рядко такива жени, които на всяка възраст изгеждат млади, жизнени и в отлична форма.


Аз съм в по-добра форма от 22 годишната, която има лоша фигура, ханша й е подчертано огромен, което е характерно за наследственост и прочие. На 22 тя е с 15-18 кила отгоре, висока е, около 1,78, и започва да личи как на по-късни години ще бъде с огромен гъз и корем и почти без цици. Ако на 22 вече имаш проблеми с фигурата и здравето си (тя има и здравословни проблеми), то как ще изглеждаш и как ще се чувстваш след 20 години?


Има едни неоснователни предразсъдъци относно младостта на жената, което за сетен път ме хвърля в недоумение, това мъжете не мислите с главата си и трябва да е нещо като масова психоза за мъжете, че младите жени били за предпочитане. Младостта сама по себе си не е гаранция за нищо, ама за нищо. А да имаш предпочитания само заради едната възраст, ми това звучи наивно и глупаво. Особено като знам колко й е умствения багаж на едно такова девойче....та просто ми е невъзможно да разбера кой мъж с ума си ще предпочете да се занимава с такова чудо и да си прави сам проблеми.

Но, пускай ги по нанадолнището. Щом държат да си трошат главите, коя съм аз да ги спирам и да ги уча на елементарни неща. Всеки сам трябва да си направи грешките и да си ги плати после.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Българи в чужбина въпрос?нови [re: witch777]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано03.10.09 14:58



Вярно е.


И аз мисля, че има много предразсъдъци по отношение на емигрантите. Промених си мисленето и отношението, откак самата аз попътувах.

Точно тук се помни добре как и аз съм била иронична и негативна към българите в чужбина.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Българи в чужбина въпрос?нови [re: !Roxana!]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано03.10.09 15:30



Рокси,

Мисълта ми е, че някои хора сякаш ги е страх, че някой едва ли не ще ги ухапе, ако се върнат дори и само за 1 седмица в БГ. Или нещо кой знае какво лошо ще им се случи. Толкова се 'издигнаха' в чужбината, че за тях БГ стана страна от третия свят, в която посмъртно няма да стъпнат. Аз лично не мога да си обясня подобно поведение в 2009, не разбирам и хора, които не си идват по 10 години. Все пак вече не е 1960 и не сме в ерата на 'невъзвращенците', никой не спира с автомата и шинела на границата. Знам, че е въпрос и на личен избор, но пак ми е странно.

Аз ходя и в други страни, но и БГ ми е интересна, всъщност в Англия осъзнах колко много места има там, които не съм посетила, и където искам да отида, примерно искам да видя Мадарския конник и Рилските езера. Това е малка част от дългия ми списък.






Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.