Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:33 16.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: 4ereshka]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано02.10.09 13:34



Само да добавя, че и на жените над 35 г се обръща внимание, и е смешно да се смята че за нищо не стават...За всеки влак си има пътници



Тема Re: Роксинови [re: Muskat]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано02.10.09 13:55



здрасти... и аз се радвам да те видя :))


Дарки винаги ме потриса с детайлното изложение на факти и всякакви познания, като енциклопедия е.

Ето, димата и аз винаги леко разсеяни, леко разхвърляни, понякога по пеньоар, но по женски неглиже, хм, само по парфюм понякога нали две капки парфюм между двете **** били достатъчни да облекат една красива жена


Дарки обаче ме потриса как се изтупва и как изрядно и педантично преобръща всеки детайл


Виж го само как е изброил това и онова на Юрая, и аз съм ги слушала от-до, но да ме убиеш, не мога да направя такова изложение на музиката им

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема ФиШнови [re: Фиш]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано02.10.09 14:02



А на мен дваж да те чета


Успех на младата лейди[вдигнат палец zа виктори]
Какво Ще кажеШ zа Лондон? Хммм, малко по_голям от Дряново, нали
Следват вирт.целувки по трасето




Тема Re: данови [re: 4ereshka]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано02.10.09 14:04



разбира се аз наскоро имах една колежка тук която се омъжи за първи път на 55 и бе толокава хепи, тук в офиса лайнарите понеже са лицемерна пасмина, пред нея се скъсаха да я поздравяват и да се подмилкват, а зад гърба й говореха гадости в смисъл как хванала последният влак, как била тъпа, как незнам какво си, аз пък и се радвах и след това веднъж не изтърпях простотиите им тук на завистниците и им казах: не е важното кога е ЗА кого:))) те ме изгледаха с отворена уста баламурници тъпи





Тема Re: Роксинови [re: !Roxana!]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано02.10.09 14:14



Ха ха... с риск да zапаля секстиксия огън, бих каzала, че ме потриса не Дарки, а мъжкото рационално мислене или подход. Ние жените сме подвластни на емоциите, детайлите в уюта, а zа муzиката си спомняме на кой блус с кого сме танцували





Тема Re: данови [re: dymo]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано02.10.09 14:27



По цял свят има ограничени и тъпи хора. И ние ще станем един ден на 55г, и едва ли това е голяма трагедия. Какво значение има дали на 55г някоя ще се омъжи за 3-ти път или за първи път.

И тогава ще правя това което ми е кеф, и не ме вълнува хорското мнение



Тема Re: Роксинови [re: Muskat]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано02.10.09 14:27



Да, много точно си се изразила.


В това отношение често ми се случва да гледам със зяпнала уста някой мъж как точно и целенасочено действа, сякаш има сметачна машинка в главата.

Мен скоро ме караха да обясня с прости думи как се логвам за wi-fi, и какво правя при трабълшутинг, и аз не можах да обеля две смислени думи. Не ми беше възможно да обясня каква последователност от действия извършвам. В реалността мога да се меря с кой да е мъж и да го правя по-добре и от него, но да го обясня с прости думи какво правя?

оу!


Да, такива са жените ,хаотични, разхвърляни....понякога изобщо нямам идея как правя нещата. Почвам отнякъде....на пръв поглед изглежда сякаш съм вдигнала всичко във въздуха....хаоса е невъобразим и изглежда сякаш съм ги направила многократно по-зле. Изведнъж всичко придобива форма и смисъл и се преподрежда. И тотално не ми е възможно да обясня какво съм правила и в каква последователност...


Психолозите имат много теории и обяснения за тези разлики и че идвало от различните дялове в мозъка и различните видове мислене. Сигурно е така....но е впечатляващо да го видиш в действие.

Та, Дарки е олицетворение на тези разлики с жена. Типично поведение на мъж. Хм....понякога се чудя как изглежда и как звучи. Би било интересно да се видим някой ден. Много съм се чудила кой е и що за човек е.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: данови [re: 4ereshka]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано02.10.09 14:34



и аз го мисля като теб





Тема Re: Роксинови [re: !Roxana!]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано02.10.09 14:55



хаоса е невъобразим

Нали zнаеШ, че само гениите владеят хаоса, а малките духове се подчиняват на реда

Това обяснение понякога ми служи zа оправдание
За да осигури прехраната в каменната епоха, мъжът се е нуждаел не само от фиzически сили, но и от практически умения, докато жената си е стояла на топло и е мерила кожите

Между другото съм привърженик на РЕТА
На Дарки съм любопитна да прочета някоя от книгите му. Едно време си спомням имаШе една хубава поредица "Галактика".От тогава не съм чела никаква фантастика или фентъzи. Наскоро попаднах на онлайн иzдание "Врата към лятото"ОЩе си стои сейфната



Тема Re: Роксинови [re: Muskat]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано02.10.09 15:11



уффф, уффф, уффф, току-що си завърших последната (и единствената засега ставаща за пред хора) книга, в други ден я пращам на редакторката, тя като я изредактира я давам на коректорката и после сигурно ще я кача някъде за четене докато видя къде, как и в колко бройки ще я печатам.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.