Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:48 22.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Тема Ave Caesar, morituri te salutantнови [re: dymo]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано01.10.09 20:57





Житейското ти кредо ми допада и както виждам темата ти иzвади клуба от летаргия. Само zанапред ни спестявай zъболекарските неволи или просто употребявай по_цветни конци



Тема Re: Ave Caesar, morituri te salutantнови [re: Muskat]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано01.10.09 21:59



Орехче!

Драго ми е да те видя!



Тема Охооо ... I smell a fellow heepsterнови [re: DarkSide]  
Автор Cruiser ( don ramone)
Публикувано02.10.09 01:36



Старите Юрая с Байрън до '76 са ми в топ-тройката от най-любими банди.
Не че и първите им албуми с Лотън след това са лоши, но както се казва, от цялата метафизика след заминаването на Дейвид, остава само физиката, уви ...
Човече, чуй на всяка цена и двете солови тави, които Байрън прави след Юрая, преди да се пропие окончателно и възнесе. Особено първата - "Take no Prisoners". Това е абсолютна епика, в стила на най-доброто от Юрая. Втората му тава - "Baby Faced Killer", също бъка от хубавини, но ми идва малко по-попси за вкуса.
Първата солова тава на Кен Хенсли - "Proud Words on a Dusty Shelf" е също невероятнo красива хийп-носталгия.
Това е. Рапорт даден



"Stand up and fight -
Proud words on a dusty shelf ..."




Тема Re: Охооо ... I smell a fellow heepsterнови [re: Cruiser]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано02.10.09 09:51







Тема Re: нови [re: indepcon/s]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано02.10.09 11:25



По отношение на вица, далеч е от истината. Много хора желаят да посетят Австралия и Нова Зенландия, и тези които имат финансови възможности го правят. Не става въпрос да остават да живеят там.
За жените и възрастта, мъжете които познавам могат да си позволят (финансово) и 18-20 год но нямат интерес, предпочитат 25-35г. А и едно 20 г девойче с наднормено тегло не мисля че е много желано...или слабо но кривокрако



Редактирано от 4ereshka на 02.10.09 11:28.



Тема Re:нови [re: 4ereshka]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано02.10.09 12:20



да права си и за това



аз съм една от тези които искат да отидат в Австралия и Азия Китай, Индия не съм била



Тема Re:нови [re: dymo]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано02.10.09 12:27



Ами да сме живи и здрави, и да посетим страните които искаме





Тема Re: Наред с това има и другонови [re: dymo]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано02.10.09 12:34



Ето сега пресен случай в момента направо, аз говоря с шефа ми, влиза един капут и без да се извини все едно не съм тук започва да говори с него прекъсвайки ни.... не е генералният директор, в йерархията е като мен...
питам се къде им е възпитанието на тези капути, аз или имам параноя или ТУК им липсват първите 7 години егати...

адски ме дразни тяхното гадно игнориране на личността, повтарям на личността като такава, тук не съдят по теб за това какъв ум имаш между двете си уши, по това какъв си като личност, а ПО това например КЪДЕ си в йерархията, в смисъл ако си Генералният директор ще ти лазят в краката, ще ти се подмазват гадно, отвратително е, меркантилни са като ....абе лайна са си в офиса, например един ден взех супер колата на брат му на мъжа ми, супер модел Ауди както и да е моята бе за смяна на накладките идвам на работа и лайната наскача , оооо ама ти си взела НОВА кола, оооо каква е хубава, айде да пиеме кафе , раздуй, о, а, у кретени....аз им се направих на интересна и казах това ми е спортният модел кола с него излизам в събота и неделя само:)))) хахаххаха колко са тъпи



егати , а като си представих тук дипломите ми и сертификатите за това къде , колко съм учила....все едно не е нищо, няма а, няма о, нама у...

разбирате ме нали какво искам да ви споделя

то и в България като гледам вървят младежите в тази насока , видят някоя мадама на Витошка с Ламбургини и о, а, у.... а това колко има в главата нейсе...абе меркантилен е този свят мамка му, а тука направо са го изградили като модел на поведение



Тема Re: български ( сменям субжекта, загубих се)нови [re: dymo]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано02.10.09 12:38



като гледам само моят мъж явно е пълно перде

единствените две думи които знае на български са "червено вино" . То и аз няма имам нерви да го уча само докато прескочим произношението аз не мога да си взема дъх от смях. Но пък и да реша да го уча със сигурност ще ги прескочим тия лигиотии за женички, мила моя ненагледна, обичане и други простотии.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: български ( сменям субжекта, загубих се)нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано02.10.09 12:48



е все пак аз подавам това коео ми е било поискано:)))
той иска да знае и тези лиготии за женички, мили и т.н

но най ме кефят хард думите които научава






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.