Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 22.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Тема Re: Inde...нови [re: dymo]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано01.10.09 12:55



в този период имахме новородено, майка му трябваше да пие мляко щото кърмеше, та аз ставах в 4 сутринта, обличах си планинарската екипировка и чаках в снега и студа до 7:30 докато отворят магазина и в 8 гордо носех в къщи едното прясно и двете кисели все едно се връщам от Еверест





Тема Re: Inde...нови [re: DarkSide]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано01.10.09 13:07



а купоните за храна, които раздаваха. Можеше да се купи масло, брашно, захар и още някой друг безценен прадукт.Беше времето, когато всичките ми приятели езбягаха за Канада, / Балкан летеше да Куба, с техническо кацане в Гандер, / и те с измъкваха към "имигрейшан офиса " на летището .Ей, славни времена си бяхя ...така се разпръснахме по целия свят



Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re: Inde...нови [re: indepcon/s]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано01.10.09 13:58



и въпреки всичко аз дойдох да жевея в чужбина тъй като се омъжих тук, като се замисля, ако трябва например да емигрирам сега в този момент от България едва ли бих го направила, може би ако родителите бяха тръгнали някога когато именно подлучен салам Камчия бе лукс с купони... може би, сега в България си е добре поне според мен

ако разбира се те изпратят на дипломатическа работа, където ти зависи например кариерата за 4,5 години някъде да, но да напускаш страна си в 2009 година сега и да отидеш например в Америка....струва ми се малко необмислено, все пак трябва да се отчете факта, че Америка със своите молове, Макдоналдс и т.н отиде в целият свят,

Европа е друго, добрата стара Европа, но пък в крайна сметка кой където си се чувста ПО добре това е важното





Тема Re: Роксинови [re: !Roxana!]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано01.10.09 14:01



ти си яка мацка, сега прочетох ти как си научила бритиш английския и ка се чувстваш в странство, много ми хареса, вижда се че си отворен към света човек и си спомних че като прописах в секса някой веднага каза че явно Димо е Роксана

хеххе явно има някаква прилика между нас двете



Тема Re: Роксинови [re: dymo]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано01.10.09 14:15



Ти сега ме подсети за един мой любим виц



А той е :
Жената между 18 и 25 години е дива и необятна като Азия, пълна с емоции и гореща страст

Жената между 25-35 е като добрата стара Европа -все са останали места, които още не си посетил...

Жената между 35-55 е като Австралия и Нова Зеландия, всички знаят че те са "там долу някъде " "даун ъндър", но никой не си прави труда да ги посещава

Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re: Роксинови [re: dymo]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано01.10.09 14:44





Да, и аз мисля, че си приличаме някакси


Имаме сходни разбирания. И аз съм те чела, че можеш да изкъртиш любимия си мъж от секс, но това не значи, че ще легнеш с всеки и прочие. Моите възгледи почти същите, казани с други думи и стил от друга жена :) еблива си, но само за оня, който желаеш :) като мен :))






И съм те чела как възприемаш секса и живота, явно сме такива и двете, отворени, откачени и дръпнати и любопитни и гладни за живот и секс и мъже, и красивите неща в живота


Краставите магарета през 9 планини се намират



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Роксинови [re: dymo]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано01.10.09 14:51



И все пак сме различни, нормално е




Не се връзвай на сравнения. Целият дир има комплекси от мен и писанията ми. Цапната съм в устата и не си поплювам.

Като си сложиш едно наум, че масата комплексарчета в дир вие на умряло, като види ника ми и ще схванеш доста неща


Затова имам бан от Киро на оригиналния ми ник. Това са ми двата бана от Киро, този по ник, а втория по айпи той сам го свали, нямаше сми, аз си меня айпитата по-бързо от колкото ми свършва тоалетната хартия


Оригиналният ми ник би трябвало да носи дата от 2002 или там някъде, макар че имаше период, в който дир изтриваше профилите на никовете и доста никове загубиха атрибутите си. Не всички, а които стояха онлайн


Да не говорим, че всъщност чета дир скоро откакто е създаден, тоест някъде от зимата на 1999 или там някъде. Както и да е. Но казвам ти, из дир моя ник е ....хм.....и аз не знам вече какво е. Какви измишльотини трябваше да чуя и прочета за себе си, не можех друго да правя, освен да се хиля до припадък, какво нещо е колективното въображение, а

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от !Roxana! на 01.10.09 14:53.



Тема Re: Роксинови [re: indepcon/s]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано01.10.09 14:54



хеххе това е готино, добре че сме във 2 група:)) но животът върви, никой не се подмладява за жалост, родени сме за да живеем, остарем и умрем, а светът е толкова интересно и хубаво място и аз искам да имам много време за да го видя....





Тема Re: Роксинови [re: !Roxana!]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано01.10.09 15:04



е така е ... не всеки е съгласен с разбиранията на другия и заради това тук се спори понякога, понякога се и карат...

лошо няма, на мен ми е само неприятно когато някой си позволи да те обижда или предполагаемо да ти метне квалификации, един момент, един човек, който даже не те е видял , не те е подушил както се казва и да ти каже например " ти си тъп", " ти си кух", " ти не знаеш" български, ти си незнам какво си...ееее тогава леко ми пада пердето и ставам леко и аз...абе обиждам ги наслуки, но понякога явно имам попадения, тъй като и аз не ги познавам де



такива ми ти работи , като цяло на мен ми харесва тук да си драскам и не слагам на никой етикети БЕЗ той да е започнал пръв

позитивна съм и мисля че животът е твърде кратък, изпълнен с казуси за да си го скофтявам и тук, където за мен е едно хубаво форумско място и до някъде си е забавление



Тема Re: Роксинови [re: !Roxana!]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано01.10.09 20:50



Но казвам ти, из дир моя ник е ....хм.....и аз не знам вече какво е.


Твоят ник е така емблиматичен zа Дира, както Мариана zа френската революция


Веднъж само ме подраzни мнението ти или по_скоро действието по една
случка, но все пак оЩе не са те канониzирали zа светица, zатова ти е простено


Не ме карай да търся линк, беШе по времето преди Американският клуб да пусне кепенците




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.