Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:27 20.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ирини Динови [re: Фиш]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано17.08.09 19:55



Ами и аз не мога да си обясня от къде и стигат парите, при това много добре ги познавам тези момичета, много близки приятелки са ми.


Нямам идея това Българите са ми странни хора.

А отностно Бургаз нали се сещаш, че няма как да го сравняваш с Калифорния. То като цяло цяла европа и повечето от щатите в Америка няма как да се сравняват с Калифорния.
Някой божи ден пожелавам ти да дойдеш да видиш хората и начина им на живот в Бевърли Хилс, Ориндж Каунти и т.н...
Въпроса не е в къщи и коли, никой не пести от хубави къщи и коли.
Въпроса е, че хората са по-земни макар и десетки пъти по-богати, и не ходят на Спа-та, мата, процедури и куп глупости, е поне повечето нормални хора, не говоря за най-богатите от Бевърли хилс.

Както и да е, няма какво да обсъждаме, просто различни култури, Българите са много показни хора, това е причината.



Тема Re: Ирини Динови [re: Фиш]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано17.08.09 19:59



Няма да и е толкова лесно да взима 2 пъти повече от мене нет, а още по-малко да и остават 2 пъти повече.



И все пак ако има пари да плаща масажите за себе си и за 4-те ни деца, щото нали е много наложително, и ако няма нищо против някой мазен чичка да масажира 15 годишната и дъщеря следвайки нейния светъл пример, аз нямам проблеми. Аз ще си изгърмявам и моите пари за глупости и ще си живеем царски.



Тема Re: Ирини Динови [re: Фиш]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано17.08.09 20:06



Сигурно фирмите им работят на загуба и баланса им е отрицателен, тъй че фирмите им нищо не струват. Повечето българи наистина са показни колкото си искаш и говорят на едро в милиони.





Тема Re: Ирини Динови [re: XищниK]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано17.08.09 20:18



Те в България са страшна работа.

И аз харча прекалено много в България. Не мога да се удържам. Затова гледам да не си ходя прекалено често. Там с тия разголени мацки навсякъде по морето, кой ти мисли за утре.



Тема Re: Ирини Динови [re: XищниK]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано17.08.09 20:26



Ако е рекъл Господ, ще дойда

Но то с харчене ще стане, няма да е с икономии,де

Няма какво да сравняваме наистина.Все едно да сравняваш фермер от Айова и нюйоркчанин по начин на живот.

Ти не си ли показен с твоето поведение.Искам искрен отговор



Тема Re: Ирини Динови [re: pesho.konia]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано17.08.09 20:29



пеше, колко струва 1 масаж?!!!Имам чувството,че това е най-скъпото нещо в Щатите, така си се хванал за него



Но пък евала!Ти като един програмист си заложил програмата колко да изкарва, колко деца да ти роди, и въобще...пей сърце.казах ти аз, че голям късмет трябва да те споходи!Да си жив и здрав!



Тема Абенови [re: XищниK]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано17.08.09 20:36



и ти си едно калайджийче - направо се сещам за оная просташка песничка "Петрич Калифорния" като те чета


Първо - тия с $90к хич не са средните доходи. Второ - са брутни и след данък дори добре заплатените си стават едни средняци в доходите сравнени с европейците. Трето - Порше може да имаш пред дома но не защото живееш в САЩ а защото можеш да си го позволиш. Има вече свестни модели на старо на цени от месечни 2 заплати. Оня монтьорин Кофтия обаче добре го е казал - ако си толкова глупав да си купиш Порше с твоя статус - скоро ще ти се изясни защо другите не го правят.
Изказвай се по-внимателно за българите и показността. Българинът някога е бил спестовен, след което е бил обиран няколко десетки години. Затова и сега е типичен южняк - живее ДНЕС. Тия които описа с лънчбоксовете и големите доходи са именно смешните - но пък какво толкова, доказано са една от най-малоумните нации в света Манталитет, нали така ?

ПП: Относно Калифорния - това че си гастарбайтер там не те прави местен баровец. Запиши си го някъде че гледам се опитваш да "мислиш"





Тема Re: Абенови [re: jamie]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано17.08.09 20:40



Ох, изкара ми акъла!





Тема Re: Ирини Динови [re: Фиш]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано17.08.09 20:40



Имам чувството, че проблема е в потенциалния масажист, а не в масажа като такъв.





Тема Аминови [re: Фиш]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано17.08.09 20:43



да ти го вкарам обратно тогава ?


Тъкмо се върнах от вашия вилает, бяхме с децата на Черноморец. Не очаквах да е толкова добре, много съм доволен
Гледам си отглеждате тук някакви пишлемета - единия пуска тема колкото да изпробва хората, другия пък пише за българите сякаш пада от Марс


Редактирано от jamie на 17.08.09 20:44.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.