Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:26 21.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ирини Динови [re: pesho.konia]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано17.08.09 12:27



Не се съмнявам, че твоите познати програмисти изглеждат ужасно, но това няма връзка с мен.
- ха-ха, ти освен всичко си и шегаджия. А моите познати програмисти са много скучни....

Аз в момента пера. В Америка имаме перални и сушилни. Пускаш дрехите и после ги преместваш в сушилнята.
-ама наисина ли имате???То и аз в къщи си имам пералня и сушилня..

Държа жена ми да работи като мен. Къде го има това жената да не работи!? Т
-няма лошо жената да работи, но поне първите год. няма как да изкарва колкото теб. А ти не искаш жена ти да има малък доход....Освен това жената трябва да има по вече свободно време, за да си поддържа външния вид- масаж, козметик, фитнес, фризьор....нали искаш хубавица





Тема Re: а конструктивно решение???нови [re: pesho.konia]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано17.08.09 12:36



След като си против запознанствата по интернет, как мислиш да се запознаеш с подходяща жена? По добре без интернет, но до сега не ти се е получило. Няма лошо да се запишеш в сайт за запознанства, международен. Въпреки големия брой на гювендии в такива сайтове, има и читави. Ако получиш 200 имейла, все ще има 2 нормални. А като се срещнете, ще разбереш дали е за теб





Тема Re: Ирини Динови [re: 4ereshka]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано17.08.09 14:34



Не искам жена ми да ходи на масаж. За всичко друго може да се разберем.

Няма проблем да изкарва по-малко, стига да не ходи да бачка в кафенето до нас да подава кафета по 10 часа седмично и да се прави, че това е работа. Трябва да работи на професионална работа на пълен работен ден.



Тема Re: а конструктивно решение???нови [re: 4ereshka]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано17.08.09 14:36



Няма да се запознавам по никакви уебсайтове и няма да пускам обяви по вестниците.



Тема Re: а конструктивно решение???нови [re: Hяkъдe, Hяkora]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано17.08.09 14:51



>> защо асоциираш Америка с много бачкане?

Защото навсякъде в Европейския Съюз, всички 27 държави, платената отпсука е минимум 4 седмици. В Америка няма минимум. Максимума, който може да се очаква е 3 седмици. При много други професии хората си карат на 2 седмици на година. Ей затова. Няма отпуски. И през седмицата всички като бачкат над 40 часа, ти какво можеш да направиш, освен и ти да бачкаш над 40 часа!? В Европа като всички бачкат по 38 часа е близко до ума, че по-малко се работи. Една позната си намери работа с 8 седмици платена отпуска на година в Нидерландия! Тук просто забравяш за такива отпуски.

>> да не работиш, но задължително жена ти да работи

Глупости! Започвам да се съмнявам, че можем да се разберем по този въпрос. Искам и двамата да работим. Освен ако не се разберем и двамата да не работим. Но неработенето най-добре да го направим по някое време след 60.

Ти в коя държава живееш? Разкажи повече. Звучи интересно. Явно хората там са намерили по-добър баланс.



Тема Re: Ирини Динови [re: pesho.konia]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано17.08.09 15:30



Много те моля, обясни ми какво против масажа имаш?Но ако е толкова зле, обещавам да науча жена ти на идиомоторен масаж!





Тема Re: Ирини Динови [re: Фиш]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано17.08.09 19:00



Спорт и ходене на фризьор е едно, а масажите съвсем друго. Аз бях 4 години в армията. Там по устав почти всеки ден се спортуваше и един път седмично се ходеше на фризьор. Важните работи са си важни. За да изглежда добре човек трябва да ги прави. Това значи да се поддържа човек. Масажите изобщо не са важни, а си е глезотия. Не искам да слагаме важни и маловажни неща под общ знаменател.

Аз ще я масажирам. Няма нужда да ходи някоя лелка и някой чичка да я масажира. Масажите са много скъпи в Америка. Хайде малко по-скромно!





Тема Re: Ирини Динови [re: pesho.konia]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано17.08.09 19:26



Знаеш ли кое ми прави впечатление.
Направо не мога да го проумея, ама явно вече не сме Българи или поне като повечето.
Да ти кажа повечето Български мъже и жени, аз че не мога да се изкажа не мога това което искам да кажа, но за пример имам една приятелка, взимаща 700лв месечно:
Масажи, Спа, Всяква вечер по ресторанти с приятели, обяди по заведения.
Така са повечето хора в България - не мислят за утре, дай да живеем сега, а това че цял живот нищо няма да направят, някак си Българите гледат много и аз не знам как да кажа на живота - от днес за утре.

А примерно тук каква е действителността - 90 процента от колегите, взимащи примерно заплати 70-80-90хил долара годишно, което е сигурно 10ки пъти повече от тези хора в България си носят сандвичи и храна от вкъщи, не ходят на спа и такива неща. Въобще живеят толкова скромно и толкова земни хора.
Но явно въпрос на манталитет някакъв.



Тема Re: Ирини Динови [re: pesho.konia]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано17.08.09 19:30



Освен да е професионална спортистка и да й правят масажи по необходимост

Или поне д аполучава 2пъти повече от теб, че да нямаш повод да се сърдиш за какво си харчи парите

Успех ти пожелавам или в твоя случай:На слука!



Тема Re: Ирини Динови [re: XищниK]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано17.08.09 19:39



Хишуньо,
извинявай, че сигурно изгубвам някои твои постове, ама 700 лв/ 30 дена се пада по 23 лв на ден - при условие, че не се плащат никакви консумативи.Какви ресторанти ката ден по 2 пъти, спа, масажи, козметика и етс?!!!
И тук, в Бургас има хора с по 2-3 петролни фирми, които си живеят в панелен апартамент, карат някакви скромни фаувета и опели, и въобще през ум няма д таи мине какви баланси имат фирмите им

То не е до народност, а до усещания.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.