Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:44 20.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: Koфтият]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано13.08.09 14:30



мдам... Ако е решил да се задомява вече би трябвало да е подготвен (финансово),но в неговия случай това не е така.От тук нататък "избора" му с много стеснен...и съответно съпроводен с компромиси,които в последствие,ще доведът до развод и окончателен финансов крах.Виждам го самотен стар ерген.... (дано не се окажа прав)

["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: Mitre]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано13.08.09 14:37



То ясно кой е, но за какво да си прави ташак? Или всичката му е наред, американките чакат за него на опашка....





Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: Mitre]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано13.08.09 14:40



Помниме го ние... за това ташаке е качествен...

["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: ZainGadol]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано13.08.09 14:45



Ами ако това е майтап, и човекът се чувства на мястото си и е щастлив, още по добре

Въпреки, че вица за жабата му подхожда



Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: 4ereshka]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано13.08.09 14:50



Абе майтап,ама не много... то на майтап избива ама на него му се реве...

Той живее в "интернет"... за него това е "прозорче/отдушник"... хубаво е ,че е тук.

["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: ZainGadol]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано13.08.09 14:52



Рядко може да се чуе по-голяма простащина и глупост! Не се каня да си режа пениса. Доволен съм от пола си.



Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: Mitre]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано13.08.09 14:55



Не си "правя ташак" с никого. Исках да науча как живеят българите в Западна Европа и как се чувстват като имигранти, защото се интересувам от този вариант за себе си.



Тема Re: до кукумявканови [re: kykyмявka]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано13.08.09 15:07



Всъщност аз нямам порше. Хищникът е човека с поршето, но и аз имам хубава нова кола.

Не ми липсва родното чак толкова, още по-малко ракията. Не съм си ходил в България от 3 години и това не ми пречи. Последната ми двумесечна ваканция беше по курортите в Западна Европа и там много ми хареса.

Не искам да се женя по интернет или чрез агенция и изобщо не искам някоя да се омъжва за мен с цел имиграция. Това не е много добър вариант. Аз искам нормален социален живот и нормални връзки.



Тема Най-после директно включване..нови [re: pesho.konia]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано13.08.09 15:18



Навсякъде и за всеки е индивидуално.Ето например мен... след 6 години и нещо... в Германия (Мюнхен) ,женен за Германка (еврейка) та в Исраел... Половината "рода" от страна на жена ми е в Щатите (Ню Йорк и Флорида-Маями и Тампа) И с течение на обстоятелствата вече 13 години тука.. (Исраел) тук завърших (више) имам мой бизнес,не се кланям на никого отдавна...
И сега ето.. поговорката:"На комшийте градината е по-зелена"...

Ходили сме 3 пъти до сега в щатите,аз съм луд на тема Америка... де/що е... и лайно да е (с извинение) ама да пише мейд'ин ю ес... И ето одговора защо не съм отдавна там: Реализацията приятел..,и може би мааалко страх.Макар,че няма да почна от нула,но нещата при мен са по-сложни.. в смисъл жена/деца... и не смея да рискувам. Виж сега например ако бях (ех.... ) на 25г. (пауър ейдж) и с това дето ми е в главата... живота ми би се развил в съвсем различна посока.Важно е не къде си!А как живееш... направи си твоя "малък свят" и да не ти пука! Какво ти липсва?НИЩО! Това,че още не си срешнал "човека" до себе си... еми бате.. божа работа... знам ли... казват"то всичко е писано"...(може и истина да е) И никога да не го срешнеш... и к'во от това? Направи си го на тебе да ти е гот! А ако ти е гот?!? За к'во ти е да се местиш в Европа? Никой не те чака там с килим и пита с мед.Ама ето пак се връщаме в затворения кръг... на "комшийте градината".

["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re: Най-после директно включване..нови [re: ZainGadol]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано13.08.09 15:57



Как ти се стори живота в Германия като имигрант?

Според мен в Америка е много добре за малко по-възрастен от мен човек, който не се интересува чак толкова много от социални контакти, а предимно от семейството си и работата си. Тук никой не ти пречи и не ти се бърка, което е хубаво.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.