Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:12 21.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: Koфтият]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано13.08.09 06:01



Мисля че ме бъркаш с някой друг. Не съм сервитьор и никога не съм бил. Програмист съм.



Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: pesho.konia]  
Автор kykyмявka ()
Публикувано13.08.09 10:35



така и предполагах,математи4но се изразяваШ.
с тази си професия, благодари на Бог 4е я имаШ и си стой където си, заЩото много европейци искат да са на твоето място и с твоята заплата.
след като си толкова недоволен от американките, заЩо не пуснеШ обява 4е си търсиШ българка??100% Ще намериШ, но май става ясно 4е ти липсва родното, салатка, ракийка...пък не дай Боже и фолк певица, те много оби4ат да се возят на ПорШе.
Все пак надявам се да греШа...аз сам от другия тип, от тези ,който сами биха си карали порШето, ниЩо 4е го нямат.
за семейството си прав, и аз го поставям семейството на първо място.



Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: pesho.konia]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано13.08.09 10:56



Сега се сещам, че преди време някой ти беше посветил вица за програмиста, който носел говоряща жаба в джоба си

Не мога да си представя, че за 10 год и с твоята професия не си могъл да си намериш средаАми от твоите колеги никой ли не те е поканил на гости? А през почивните дни, не ходиш ли на джим, там би трябвало да има жени....или да се запознаеш чрез интернет. Вярно, че повечето американки са грозни и дебели, но има и симпатични.
А ако примерно отидеш в Германия, първите 2 год докато научиш езика, какво ще правиш?



Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: pesho.konia]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано13.08.09 11:43



Наистина. Прощавай. И аз се съмнявах, защото този, за когото се сещам, пишеше доста по-долнокачествено.



Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: Koфтият]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано13.08.09 13:32



"Келнер/а" беше Киката от Бостън. (Иначе селянче от с.Алино-Софийско) "Коня" не е лош пич,но е неудачник.


Така.... сега по темата: Пеше..,стой си баце там където си и не си мисли изобщо за Европата.Там само,като турист!.Има интересна опция за теб-Хвръкваш до Тайланд и режеш патката... ,инвестираш и още 500$ в "цици"/те и си готов...,щом за 10 години не ти е одвързало... сега тепърва едва ли,ще стане чудо. А така ако се въплатиш в новата си роля може и кинти да направиш... М/у другото какво стана със борсовите ти залитания?Помня беше затънал в дългове до ушите?А и сега в близко бъдеще прогнозите не са много слънчеви...

["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: ZainGadol]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано13.08.09 13:48



Но човекът пише, че пари си има в изобилие, а му липсват социални контакти





Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: Bozdugan]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано13.08.09 13:57



О Боздугане, ти се завърна от почивката

А кризата отразява ли се на снимките и как се казва последния ти филм?



Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: ZainGadol]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано13.08.09 13:58



Точно, за Киката помислих че е.
Иначе, ти какво го съветваш..... Тифани ? Това е за няколко години, докато си млад. Тифани.....на 50 години - ще бъде посмешище. И ще бъде ни' в белите - бял, ни' в черните - черен.





Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: 4ereshka]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано13.08.09 14:14



За контактите парите не са от първостепенно значение.Те са важен фактор-ДА,но не са всичко!

Момъка има проблем с общуването...то всъщност там проблемите се се завъртяли в меджик ринг.
Работа/в къщи... и обратно.Умора/спане и пак работа...
Неуспешни опити за бързи удари (изи мъни) в следствие на,което задълбаването е тотално...,което съчетано със гореизброеното води до стрес и дълбока депресия.Това състояние е от няколко години... Сега сме свидетели на искрица надежда... : Мей би ин юръп... да ама НЕ! (кой беше казал... ) И поредния въпрос... свързан със страх (оправдан):да започне пак от "скрач"... не е оправдано. Мдам "коннико"... недей! Защото "часовника" тиктака бате и неусетно,когато си стъпиш на краката и се почустваш стабилен,ще си с бели коси.А побелееш ли за много неща е "мач тю лейт"Седни насаме със себе си и реши какво искаш и какво можеш!И тогава,ще имаш ясна картина какво те очаква...

["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: pesho.konia]  
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано13.08.09 14:28



Това е "пешо" от клуба БвА (от преди 2-3 г, ако някой го помни) , който си прави ташак със всичките тук.

Frankly, my dear, I don't give a damn!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.