Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:37 16.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: XищниK]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано12.08.09 23:11



Различно е да си Българин в западна европа и това да си Българин в САЩ. В вървия вариант си по-малко човек от тях. Във втория дори си повече от тях, защото идваш от Европа

Стига с тия предразсъдъци, бе хора. Баси, бил си по-малко човек от тях!

Ами ако ти се смяташ за по-малко човек, и те за такъв ще те смятат, такова ще ти е излъчването. Мен щото ме смятат за по-малко човек, сигурно затова ме канят на гости и ми готвят вечери, и затова редовно се размазваме по заведенията заедно...Всичко опира до знаене на езика и вътрешно излъчване.



Тема Ти последнонови [re: pesho.konia]  
Автор Malvina*** (член)
Публикувано13.08.09 00:02



жена ли си или си мъж????????

Не искам да се чувствам като американка. Всички американки до една са наднормено самовлюбени.

Ако си жена, нещата са съвем руги, билогичният ти асовник цъка, няма кой да стопли леглото, ясна е работата........
Що с правиш на мъж?





Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: pesho.konia]  
Автор Bozdugan (Ritsar)
Публикувано13.08.09 00:43



Пеци проблема на теб не ти в местоживеенето а в секса. Щом връткаш злобарки вече 10 години си ми ясен. Ще продължиш да го душиш където и да си по света. Американките му били виновни:)) ...сигурно живееш в някой бинго таун

. Не се излагай има супер путл_та с готини телца и ако имаш наистина кинти и акъл няма проблем.... требва да знаеш как да си поискаш, копеле.
Леле само като си представа какъв купон и ебня е в любимият ми ю ес град Маями и веднага ми се захожда към Саут бийч.

Навсякъде има и дебели и готини пут_и. Ти явно виждаш само дебелите. Жалко
Поздрави от Канада




Тема Re: Ти последнонови [re: Malvina***]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано13.08.09 00:44



Абе тоя пичага съм го чела и преди, май в българи в америка, не съм 100% сигурна, и винаги ми е правило впечатление как странно се изразява на български

. То и аз пиша странно чат пат, ма чак с такива завъртяни фрази не се изразявам.



Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: Bozdugan]  
Автор Malvina*** (член)
Публикувано13.08.09 01:52



Съвсем съм съгласна с теб!Маями съм го виждала от самолет(много е красиво), на летището основно се говори испански и като ги помолиш да минат на английски те гледат малко странно, ама нейсе.Предполгам,че ако го опоная ще ми хареса.......за Маями говоря:)))))





Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: witch777]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано13.08.09 02:00



Защо мислиш, че незнанието на езика те прави по-малко човек от месните? Ако влошената комуникация наистина те поставя на по-ниско ниво, тогава факта, че местният език не ти е роден, което почти неизбежно води до слабости, не те ли прави поне малко по-малко човек от местните също?

Дали наистина вътрешното излъчване е от такова значение? Няма ли красива млада имигрантка да предизвика повече интерес сред местните от непривлекателен възрастен имигрант?



Тема Re: Ти последнонови [re: Malvina***]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано13.08.09 02:03



Аз съм мъж. Явно стана недоразумение.



Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: Bozdugan]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано13.08.09 02:19



Във Флорида може и да е по-готино, но аз живея на студено и работя доста и то работа, която ме изморява и нямам много на брой приятели, така че американките са ми извън обсега.

Американките са много по-самовлюбени от мен или от повечето българки, така че не знам дали някога ще си паснем с тях като характери, но да кажем, че това е от второстепенно значение.

Това за китовете беше на майтап. В Америка наистина има страшно много китове, но има и изключително хубави момичета (които не знаят за моето съществуване).

Редактирано от pesho.konia на 13.08.09 02:26.



Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: Malvina***]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано13.08.09 02:25



Говоренето на испански в Америка не е добър знак. Говорящите испански и португалски в Америка са долни цигани. Вършат само черна робска работа без да им мигне окото и нямат и капка амбиция за каквото и да е. Повечето даже изглеждат като второ качество хора. Работливи са за разлика от българските цигани, но в много други отношения съпоставка с българските цигани изобщо не е неуместна.

Аз съм бил в Маями и се разбирах с хората на английски. Никой не ме е гледал странно.



Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: pesho.konia]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано13.08.09 04:53



Ти, доколокото си спомням от стари постинги в БВА....си сервитьор ? И ако е така и не си намерил среда ....грях ти на душата. Ако не си завързал поне един познат.

Представи си какво щеше да е ако беше оператор на кулокран ? Не може да си инструктор на нови водачи на МПС и да нямаш познати и среда.......примерно. Може да нямаш среда ако си патоанатом, миньор, гробар, подводничар, ловец на раци около Аляска.........и тн




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.