Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:22 21.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Тема pesho.konia и съфорумцитенови [re: Hяkъдe, Hяkora]  
Автор pesho.konia (новак)
Публикувано24.08.09 15:13



Нещо не можем да се разберем. Разговорът между мен и повечето писатели тука протича по следния начин:


(pesho.konia)
- Да приемем, че имам две ябълки...

(съфоумец)
- Нямам две ябълки! Имам един портокал. Научи се да броиш и се образовай малко за разликата между ябълки и портокали.

(pesho.konia)
- Аз съм професор по математика и мога да броя. Наясно съм с разликата между портокал и ябълка. Исках по образно да дам пример, за да обсъдим нещо.

(съфоумец)
- Пет пари не давам какъв си. Изобщо не ме впечатляваш.

(друг форумец се включва)
- pesho.konia, aз ще те науча каква е разликата между портокал и ябълка. Изобщо не се притеснявай, малкия! Ще се справим с този твой проблем. Ябълката е вид вкус подобен на ванилията. Докато портокали продават в магазините за строителни материали.

(pesho.konia)
- Аз изобщо не мисля, че ябълките и портокалите са това, което твърдиш. Аз даже не искам да обсъждаме ябълки и портокали. Не обичам да ми викат "малкия". Има ли някой тук, който изобщо да вдява поне малко?

(съфоумец)
- Абе келеш, ти тук дойде и започна да ни учиш.

(pesho.konia)
- Думата келеш е обидна. Предпочитам да не се използва като обръщение към мен.

(друг форумец се включва)
- Аз не мисля, че е обидно да бъдеш наричан келеш, особено ако си такъв. Ти не знаеш разликата между ябълки и портокали, което си е направо определение за келеш. Хората ти обясняват, а ти вместо да им благодариш, се репчиш. Поне да можеше да броиш, а се видя, че и това не можеш.

(pesho.konia)
- Не мога да повярвам, че толкова малоумници са се събрали на едно място.



Тема +1нови [re: Muskat]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано24.08.09 19:57








Тема Re: pesho.konia и съфорумцитенови [re: pesho.konia]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано25.08.09 06:29



Пешо, с това че си професор по математика ме довърши



Диалог между Пешо и съфорумци:
Пешо- в тази купчина виждам само ябълки, и най-хубавите се полагат на мене, тъй като съм най-най....

съфорумка- май има и няколко портокала в купчината..

Пешо- бабо, на 40 год още ли не си сложила очила...

съфорумец- Пешо, убеден ли си че си завършил точно Харвард?

Пешо- Да, да ти сера в устата....

съфорумец- ъъъъъъъъ

Пешо- не ме разбираш защото си завършил в Каспичан, а не като мене...Ей сега ще ти метна едно говно, че да ме разбереш

съфорумка- то и аз не те разбирам

Пешо- защото си ограничена. Айнщайн, това съм аз



Тема Re: pesho.konia и съфорумцитенови [re: pesho.konia]  
Автор Hяkъдe, Hяkora (калинка)
Публикувано25.08.09 06:30



И нека в заключение да обобщя мнението на съформуците: Ти си най-обикновен кретен, който поради липса на социален живот прекарва трърде много време online.

И псохиатър вече не може да ти помогне....



Тема Re: орехченови [re: Muskat]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано26.08.09 13:33



Радвам се, че немската групичка сте добре

Надявам се, че отсъствието ви от клуба е временно, и ще се завърнете. Виж даже и на Джейми липсваш, въпреки че малко се заяждаше с теб
А за сауните, ако случайно попадна с Пешо в една сауна, хавлията си ще я държа здраво, никакво свалянеПри такова отношение, няма начин...



Тема ъъъъ ?нови [re: 4ereshka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано26.08.09 15:44



Каквааааа хавлия?


Кой ще те пусне в сауна с хавлия бре




Тема Re: орехченови [re: 4ereshka]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано26.08.09 18:54



Това ми напомни zа първото ми ходене на един спа център, където в един от басейните всички си плуваха както майка ги е родила, по_скоро правеха някакви движения в тихата лагуна. По едно време се появи един юнак като от "Спаители на плажа" и усмихнато ме помоли да си махна банския


Аz го иzтълкувах като нескопосен опит zа флирт и го попитах zаЩо.
Тогава ми посочи табелката с надпис "Textile free", но нали бях си махнала очилата въобЩе не съм я прочела
Джейми да точи Шпагата zа дъждовните дни. Сега тук е раzкоШно лято и не се zасядявам пред компа, подържам оЩе тен



Тема Re: +1нови [re: jamie]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано26.08.09 19:00



Първо в Африка, а сега и у нас


Шегувам се, раzбира се СъЩествува доста отдавна.
Наскоро иzлеzе zакон zа всички, които сключват брак с германски граждани, трябва да покажат документ zа владеенето на еzика.



Тема Re: pesho.konia и съфорумцитенови [re: Hяkъдe, Hяkora]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано26.08.09 19:04



обобщя мнението на съформуците

Хайде беz обобЩения и обЩи zнаменатели, please



Тема Re: орехченови [re: Muskat]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано27.08.09 13:41



Ей развесели ме с тази нуди спа

Аз като ходя на спа, предварително проучвам, да няма изненадиСлед като съм дала толкова пари за бански, искам да си го покажа




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.