Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:14 20.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Тема Малко променливнови [re: pesho.konia]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано20.08.09 21:37



и много лъготиш


Кое е това уни с 4-годишно обучение, пък и ИТ?




Тема О, споко.нови [re: pesho.konia]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано20.08.09 21:46



Такива като тебе ги пресява естествения отбор


Деца - как не




Тема Пешенце,нови [re: pesho.konia]  
Автор lrini Di ()
Публикувано20.08.09 22:19



я спри малко с детските обиди и квалификации, които си дочул по американската телевизия! В Европа не ги използваме, поне възпитаните хора.
П.С. Обръщението към млад човек от женски пол на български език е "девойко" и нямам нищо против да го употребяваш в обръщенията си към мен - ласкае ме , стига в тези обръщения да липсва думичката "ф... ю". Съвети няма повече да ти давам - ако те познавах и преди, не бих си дала труда и за тези, които ти дадох - още не си дорасъл да приемаш съвети

Редактирано от lrini Di на 20.08.09 22:22.



Тема Re: Пешенце,нови [re: lrini Di]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано20.08.09 23:37



Би било глупаво от моя страна да приема съвет от човек, който говори пълни простотии. Моят съвет към теб е следния:

Когато някой ти каже, че не иска да бъде наричан по даден начин, престани да го наричаш така. В противен случай, може никога да не преодолеете първоначална фаза на намиране на подходящо обръщение.

И моят съвет е разумен, а не е някаква тотално изкривена представа за семейство и правилната възраст за създаване на такова.

Аз специално ти писах, че би ми било интересно да науча за живота ти в Европа и също ти казах, че не се интересувам от мнението ти по семейни въпроси, защото изобщо не съм съгласен и ги намирам за възмутителни!

Както и да е, явно че разговор не може да стане. Няма смисал да чета глупости! Дочул съм бил от американската телевизия. Нямам телевизор и не гледам телевизия. Просто няма какво да обсъждаме.



Тема Пешенце,нови [re: pesho.konia]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано20.08.09 23:45



я се грЪмни батковото






Тема Re: Малко променливнови [re: jamie]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано20.08.09 23:51



Ти си един жалък малоумник, а колкото до моя университет - няма да скромнича. Завърших най-добрия и престижен университет в света.



Тема Re: Малко променливнови [re: pesho.konia]  
Автор zuzimuzi (Bulgarialainen)
Публикувано20.08.09 23:57



Пешо,още ли играеш на борсата?
Колко изгуби тоя път?





Тема Re: Малко променливнови [re: zuzimuzi]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано21.08.09 00:04



Не бе, вече не играя. Как може да ми напомняш за тая ужасна простотия, която направих преди 2 години!

Само в пенсионен фонд слагам на разнообразни фондове.

От тогава дръпнах доста напред с парите за късмет.



Тема Приветнови [re: pesho.konia]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано21.08.09 14:53



Както чета май само ХиЩника е държал веzните на новия и стария свят и може да направи паралел.
Беz претенции да пиШа ода zа Европа, но тя си е люлка на човеШката култура, стара, муzейна, уютна, романтична и като че ли по_блиzка до наШия манталитет. Пуританският повей от Америка тук бърzо се отвява от карнавали, кан_кан, смесени сауни и по_раzкрепостен дух.
Да се усмихнеШ на едно момиче или да го почерпиШ с питие, не би се иzтълкувало като сексуална обида.
Моите сингъл колежки съЩо предпочитат големите партита пред инт.zапоzнанства. Тук се органиzират почти всеки месец, преz лятото бийч партита с кайпириня и латино ритми. Има zа раzлични въzрастови групи, прим.с диапаzон от 30 до 40 год. Споменаването на въzрастта не се приема като дискриминираЩо.
Мисля че жонглирането с англосаксонските еzици не би било пречка zа един средно интелигентен човек. Ако си екстровертен тип, Ще преодолееШ оЩе по_леко еzиковата бариера.
Бих ти посочила и други плюсове като пенсионно, zдравно осигуряване, които на определен етап от живота стават приоритети.
Самолетните билети иz цяла Европа (вкл.и до България) са около 100 тина Евро, оЩе една скоба, ако не пътуваШ по време на училиЩните ваканции.
Към отпуската има оЩе 10 дена, но не е толкова важно, zа да се впускам в подробности.
Ако имаШ конкретни въпроси, свиркай





Тема Re: Приветнови [re: Muskat]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано21.08.09 15:48



Много интересно. В коя държава си? И аз мисля, че в Европа е много по-хубаво и романтично. Ще ми е трудно да се преместя, а много искам. Просто не знам как ще стане.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.