Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:02 24.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Тема Re: Много зле бе хора...чететенови [re: pesho.konia]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано19.08.09 12:23



Прочетох обръщението ти, и определено си зле. След като си против различията, защо ти делиш българите на живеещи в България и в чужбина??Ако ще се делим по този признак, само Фиш и Джейми живеят в България, от тези дето са писали в темата ти. Не зная дали стана ясно, но аз живея в чужбина.
Според теб е доста обидно някой да те нарече 'младеж'

Това показва дискриминация, както и 'черен' или 'инвалид'Ами Фиш я познавам по добре от теб и знам, че не е вложила ирония в обръщението. А 'възрастна госпожа' е нормално обръщение, ако го казваш на когото подхожда- на баба ти, или на моята баба, а не на клубарка която е на 40 год Не се чудя вече защо ти е трудно да си намериш жена



Тема Re: Много зле бе хора...чететенови [re: 4ereshka]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано19.08.09 13:54



Чери, няма смисъл.Той просто постъпва така, както прововядва да не се прави



Да му пожелаем късмет и да открие любовта на живота си!



Тема Re: Много зле бе хора...чететенови [re: Фиш]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано19.08.09 14:03



Да му пожелаем късмет, ще му трябва

Тъкмо се сетих за подходяща жена за него- красива, образована, с перфектен английски. Българката която зае 4-то място на конкурса за мис Америка, Лаура Чуканов. Няма начин да не откликне



Тема Re: Много зле бе хора...чететенови [re: 4ereshka]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано19.08.09 14:12



Добро предложение!





Тема Re: Много зле бе хора...чететенови [re: 4ereshka]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано20.08.09 06:08



Не е възпитано да се обръщаш към един 28 годишен мъж с "младеж" или "млади господине". Единствените причини, поради които някой може да използва тези измислени обръщения е или да подчертае голямата разлика във възраста или ирония. Ама какво да говоря с човек, който вече ме обяви за простак, "зле" и кой знае какво още...



Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: avg]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано20.08.09 06:15



Кво ти пука къв съм, щом не те интересува темата? Да, имам завършен университет. Докато бях 4 години в армията, завърших Компютърни Науки или Изчислителна Техника или както там се води на български. Това помогна ли със сметките?



Не съм нещастен, неразбран и самотен! В отлична форма съм! Аз съм малко променлив.



Тема Re: Много зле бе хора...чететенови [re: pesho.konia]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано20.08.09 11:05



Не знаех, че дамата като те е нарекла 'младеж' те е обидила зверски...

Впрочем шеги и закачки от рода 'да ти сера в устата'подхождат на някой 13-14 год. А един 28 год при това с добро образование би трябвало да има по вече акъл



Тема Пешонови [re: 4ereshka]  
Автор lrini Di ()
Публикувано20.08.09 18:22



Четох те, четох те , ама и на мен като тинейджър ми звучиш... ( започвайки с изявлението ти, че "интересните неща са в Европа - на 28 хората обикновенно не действат заради "интересно", а за да разрешат фундаментални проблеми на съществуването си - и стигайки до какъв вид имат обществените перални в САЩ - информирам те, че в Гърция в подобни перални хората ходят само, когато са много бедни, иначе , ние, останалите, си имаме перални с допълнителна програма за сушене в къщи.)
Няма нищо обидно да те нарекат младеж. В Европа, която така много ти харесва, за младежи се смятат хора до 35 годишна възраст. После са мъже - до 60, а след това са "зрели господа". Не зная как е в Америка, а и не ми е хрумвало да попитам при беглите ми посещения там , може пък да е различно...


Все пак, препоръчително е, когато решиш да се жениш или въобще да търсиш постоянен партньор в живота, да си излязъл от младежката възраст за да е сигурно, че си разбрал в каква околна среда живееш и какво тя очаква от теб като глава на семейство , какво искаш от партньора си и дали в съвременния свят е възможно да го намериш и още нещо - да знаеш ти какво си готов и реално ти е възможно да дадеш за укрепването и задържането на връзката.
И по-горе ти казах, че си още малък за женене и дори за търсене на постоянна връзка, ама май не ме разбра. Някои хора са готови за това още на 18, други трябва да станат на 38 за да бъдат готови, трети никога не са готови. Подозирам, че ти си от втория тип. Няма лошо в това. Приеми го като даденост и си живей живота. Главното е, да се отвориш към мненията и към комуникацията с други хора. Всеки има какво да ти каже и на какво да те научи, стига да си способен да го чуеш.
Приятна вечер



Тема Re: Пешонови [re: lrini Di]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано20.08.09 19:42



Младеж,

Аз не използвам обществена паралня. Имам си в къщи пералня и сушилня. Чувал съм за тези перални. Те съвсем сухи ли правят дрехите както сушилните?

>> на 28 хората обикновенно не действат заради "интересно"

Лесно се казва от Гърция. По-трудно от Сибир без да имаш никой до себе си. И от Америка не винаги е толкова лесно, но ти нали си мислиш, че всичко знаеш, няма какво да ти обяснявам.

>> Няма нищо обидно да те нарекат младеж

щом не е обидно, вече така ще ти викам

>> Все пак, препоръчително е, когато решиш да се жениш или въобще да търсиш постоянен партньор в живота, да си излязъл от младежката възраст за да е сигурно

а понеже до 35 са младежи, ти до 35 препоръчваш чикии? ясно. разбрах ти глупавата мисъл. тук има ли някой нормален в тоя клуб или всички са тотални лузъри? До 38 ще имам 4 деца така че фак йор глупав съвет.



Тема О да,нови [re: Hяkъдe, Hяkora]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано20.08.09 21:33



как можах да забравя за постоянния ти контакт с българи в България...


Започвам да си мисля че е въпрос на среда - толкова глупотевини вече изчетох в този форум. От друга страна се сещам за един много разпространен доскоро синдром - още от татово време. Този на излишната скромност ...

ПП: Не се майтапя.





Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.