Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:23 20.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Тема Пешонови [re: pesho.konia]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано18.08.09 13:03



Това с масажа ме изуми, хвърли ме в тъч....

Значи красавицата с добро образование, която трябва да бачка по цял ден, ще и бъде забранено да ходи на масажТи освен че си инат и ревнивец, си и стиснат....Нали получаваш една торба с пари (това са твои думи).
А за възрастната госпожа, то и Никол Кидман е стара за твоите разбирания (40 год), но едва ли ще се навие да излезе с някой като теб.
А за Фиш, тя е една от малкото свестни и добронамерени хора в дира, така че не си показвай простотията спрямо нея



Тема Re: Пешонови [re: 4ereshka]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано18.08.09 13:53



Чери, да предположим, че Пешо не е искал да ме обижда с това за възрастната госпожа, но ти благодаря за хубавите думи за мен!

Иначе смятам,че един 28 -годишен мъж е нормално да си търси жена в диапазона 20+.В неговия случай даже 25+, защото трябвала да е завършила и от 2-3 години да е заела престижна длъжност.

Имам някакви големи съмнения за този масаж- въобще дали говорим за едно и също нещо.Да не би в Щатите това да значи нещо като публичен дом?Или изневяра?



Тема Re: Пешонови [re: Фиш]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано18.08.09 14:19



Фиш, ако съм написала нещо хубаво за теб, то е защото го мисля.

За масажа, както знаеш аз не живея в Америка, не получавам по една торба пари като Пешо, но ходя на масаж всяка седмица. Разбира се не на луксозен спа масаж, а на обикновен китайски.
А за Америка, както по цял свят би трябвало да има масажи нормални и еротични. Не давам идея на Пешо жена му да ходи на еротичен...или да я масажират мазни чичковци



Тема Много зле бе хора...чететенови [re: pesho.konia]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано18.08.09 15:31



Българи в България,

Забелязах няколко неща в моята тема и искам сега да ви обърна внимание - дано ви помогне. Имате срашно много да научите. Първото, което ми направи впечатление е, че намирате за нормално в обръщението към даден човек да загатвате възраста му. Това не е възпитано. Осъзнавате го чак когато вие сте получателите. Ще се върна после към думата "осъзнавате". Аз работя в офис в САЩ с хора от най-различни възрасти, раси, някои са инвалиди. Има и мъже и жени. Никога никой не си позволява да набляга на различията, освен ако това не е пряко свързано с работата. Никой не казва, "ще дам тази работа на инвалида" или "дай да възложим тази задача на младежа" или "черен, свърши тази работа". Такива обръщения бързо биха разрушили единноста на групата и биха направили невъзможно да се свърши каквото и да е. В България дискриминацията е напълно нормално нещо и тя за съжаление прозира и от най-лекия и небрежен разговор. Проблемът е повсеместен, но човек може да започне да го решава от себе си.

Второ, трябва да се върна на думата "осъзнавате". Някои не осъзнават кавото и да е. Както в България няма справедливост в Съда, така тя липсва и в обикновения човек. Не знам защо ви е толкова трудно да погледнете нещата от всички страни. Ако вие наричате някой "младеж", защо се обиждате, ако той ви нарече "възрастен"? Защо не можете да видите напълно справедливата реципрочност? Тук вече не става дума за неподходящи обръщения, а за липса на усет за справедливост.

Имам и други неща да споделя, например защо масажите не са толкова морално издържани, колкото си мислите, да не говорим пък за необходими, но трябва да бързам за работа.





Тема Re: Пешонови [re: 4ereshka]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано18.08.09 15:37



По-долу съм отговорил. Вторият параграф за липсата на справедливост в българина е за тебе.



Тема Re: а конструктивно решение???нови [re: pesho.konia]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано18.08.09 18:36



Абе твойта е лесна. Искал жена.

Живота на един мъж е много по-прост от на една жена.



Тема Приключи ли вече,нови [re: pesho.konia]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано18.08.09 19:24



за да пусна водата ?






Тема Re: Приключи ли вече,нови [re: jamie]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано18.08.09 21:07



Пусни водата и си пийни, че да не ти приседне, като ти метна едно гумно в устата.





Тема Re: а конструктивно решение???нови [re: witch777]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано18.08.09 21:31



Както се казваше:
"Твоята е лесна. Ти си прост. Ами аз какво ще правя?"



Моят живот е много сложен.



Тема Re: Ирини Динови [re: XищниK]  
Автор Hяkъдe, Hяkora (калинка)
Публикувано19.08.09 08:27



Аз на показността и викам парвеню-щина, и то си е диагноза (заразна болест). Лошото е че голям процент от българите са засегнати. Корени се във възпитание и култура, които (и двете) липсват при масовия простак и леката ***.
и jamie не ми казвай дали знам или не знам - личен опит и усещане.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.