Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 21.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема Не я харесвашнови [re: XищниK]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано17.08.09 21:38



понеже си обикновен реднек. А такива се чувстват добре само в държавата на реднеците - САЩ.
Хареса ми изразът ти как си местен понеже дедо ти забегнал нявгаш в Канада, ти си с паспорт (но дали си и стъпвал там?) и хоп - "аз си работя на моя си континент". Това всеки МЕКСИКАНЕЦ може да го каже. Все едно аз да кажа че няма да съм гастарбайтер къде да е в ЕВРОПА понеже е моя си континент ... хахахаха



Я погледни там горе съм ти пуснал един линк. Нафуканите $90к се облагат с 28%, ами "честито". Отделно си плащаш пенсионните и здравните кинти (и като фалират пак компаниите - хартисваш без тях). Ами пак честито хах !
Че то какво остана от прословутите $90к ? Да не говорим че както вече казах - това са добри пари, масата мухльовци като тебе са на около $40к бруто и става смяяяях




Тема Споко,нови [re: pesho.konia]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано17.08.09 21:40



искала е да напише "келеш" ама не се е съобразила в кой клуб е в момента ....


Сега доволен ?






Тема Re: Ирини Динови [re: pesho.konia]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано17.08.09 22:30



Ти май си забравил българския и мислиш, че те наричам юноша?


Ако знаех, че ще се засегнеш, щях да те нарека млади господине

> защо си мислиш, че хорат тук са толкова показни?
Очевидно е - виж им жените, виж им колите, чуй ги как говорят


Аз нали съм в България, да не би да живея в Улан Батор.Гледам- има различни хора.Познавма хора,които имат яхта и въобще не са надувковци, познавам с бемевета, които нямат какво да ядат, шарен святВъпросът е как всеки от нас разбира живота и как си го живее.
Как си попаднал в армията?



Тема Re: Тинови [re: XищниK]  
Автор BloodySword (Нерегистриран)
Публикувано17.08.09 22:38



В Канада ли си се родил и израстнал?

Поздравявам те ,че пишеш България,и българи с главна буква.



Тема Re: Споко,нови [re: jamie]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано17.08.09 22:49



Джейми, знаеш, че никога няма да го напиша!



Тема Re: Ирини Динови [re: XищниK]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано17.08.09 22:58



Масажи, Спа, Всяква вечер по ресторанти с приятели, обяди по заведения.Така са повечето хора в България - не мислят за утре, дай да живеем сега, а това че цял живот нищо няма да направят, някак си

Виж сега, това са 2 коренно различни култури- балканско-средиземноморска-южноевропейска и северноамериканска-англосаксонска-протестантска. Тези 2 култури са различни от земята до небето. Относно кой какво ще направи в живота си- всеки има различни цели, за един семейство и деца, за друг кариера, за трети духовно израстване, за четвърти ежедневни запои, за пети нещо друго или смесено от всичките изброени.



Тема Re: Ирини Динови [re: XищниK]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано17.08.09 23:07



Българите са много показни хора, това е причината.

Ами ха добрутрю!

Цялата балканска култура е показна, бе човек. От глад ли идва, от какво и аз не знам.



Тема Знам че няма,нови [re: Фиш]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано17.08.09 23:18



но си го мислиш - а това е достатъчно за мен


Нямам скрупули като твоите, слава Богу. Ако и да съм неудобен някому заради това.




Тема Re: Хубав ли е имигрантския живот в Европа?нови [re: pesho.konia]  
Автор avg (минаващ)
Публикувано17.08.09 23:21



не ме интерисува темата само,че не мога да оправя сметките как така на 28 с повече от 10 години в USA и сега нещастен и неразбран и самотен?! не разбрах имаш ли завършен колеж или университет,щот тогава хептен няма да излезат сметките-by the way

'My tastes are simple-I'm always satisfied with the best!'
Oscar Wild


Тема Re: Знам че няма,нови [re: jamie]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано17.08.09 23:27



Не ми вменявай мисли

Келеш не ми е от речника
Странно ми е само.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.