Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:24 21.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ирини Динови [re: witch777]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано17.08.09 20:44



Останах с убеждение, че младежът поради тежкия си трудов делник е нямал време за свлаки и връзки, но нищо чудно някой гаден чичка -масажист да му е свил гадже, някога





Тема Re: Аминови [re: jamie]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано17.08.09 20:51



Много се радвам, че сте изкарали добре.

Миналият петък имаше 2 забавни събития в Бургас и една млада двойка попитаха нещо, та искаха и на концерт на Слави и на Спирита да ходят вечерта.Та, младежът пита:може ли да се стиигне от "Черноморец" (кавичките ни не ги разбираме)до " Пприморец" пеш.Естествено ние мислим от село (което май междувременно е станало град) Черноморец до централния плаж и в истинско учудване ги уведомяваме, че може и с плуване, водно колело и дори с кола.При техното изумлемние, вече разбрахме ,че иде реч за стадион"Черноморец"





Тема Re: Ирини Динови [re: Фиш]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано17.08.09 20:53



Добре е човек да знае какво иска. Казах само, че искам да срещна хубаво момиче, което да може да работи и да не е някаква самовлюбена изродка. Разбира се, че трябва да обича деца. Изобщо не е нужен чак толкова голям късмет!!!





Тема Re: Абенови [re: jamie]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано17.08.09 21:04



Вярно е че съм Калайджийче, силицийче съм по-скоро



Човеко какво да си говоря с теб, като си нямаш и идея как стоят нещата
За мое огромно съжаление не си прав, де да беше Щатите като Европата и Канада, социална държава ама не е В Канада, 33 процента от заплатата ти отиват в социални здрави и други осигуровки и държавата се грижи за теб, в европа е същото само не знам колко е процента но симисля, че не е по-малък някъде 20-30 процента
Да в Щатите се правят пари, но за това даваш здравето си и риска от това да не ти стане нещо, защото държавата не се грижи за теб - мен данаците тук на щатската ми заплата са горе долу а и по-малки от данъците който плащах в България, тук данаците са ми между 2и 4 процента от заплатата което е принибрижимо малко,
аз съм се застраховал де, но на минимума, и да чукна дърво нищо да не ми има, че иначе жална ми майка

А отностно дали съм гастърбайтер, ти ако дойдеш да работиш тук ще си гастърбайтър, аз ако дойда да работя в България ще съм гастърбайтер,
аз съм Канадски гражданин от български произход работещ в своя си континент



Тема КАКВИ СА ТИЯ ОБИДИ???нови [re: jamie]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано17.08.09 21:05



>> отглеждате тук някакви пишлемета

Ти чел ли си правилата на форума изобщо? На никой не му се четат глупости и обиди. Пуснах тема да питам за живота на имигрантите в Западна Европа. Защо ми губиш времето?



Тема Стига си драл,нови [re: pesho.konia]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано17.08.09 21:13



чел съм правилата.
Хубаво е че си се разпознал като едното пишлеме, но не се опитвай да ми го приписваш на мен. Колкото до времето ти - то си е изгубено с или без мен, споко - знам че нямаш капацитт да го разбереш






Тема Re: Ирини Динови [re: pesho.konia]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано17.08.09 21:13



Пешо,
наистина от сърце ти го пожелавам!Не съм ти враг.
Интересна ми беше темата ти, защото в Мъжкия клуб друг младеж е пуснал тема, но по-скоро за държанка.И просто правех паралел.как да сме щастливи, въпреки,че сме богати- това може да е доста трудно.
Ти не живееш 10 години в България, защо си мислиш, че хорат тук са толкова показни?



Тема Тинови [re: XищниK]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано17.08.09 21:20



си обикновен глупак с нулев опит и съответното "самочувствие".



2-4% данъци, my ass. Ще ти светне колко са като дойде ред да снасяш.
България съвсем случайно е една от държавите с най-ниски данъчни ставки - 10% корпоративен данък. Като изключим офшорките - едва ли някъде има по-ниски. А като ти чета глупостите - май си работил в боклучави фирми от сивата икономика след като не знаеш колко са ти удръжките.

ПП: Ако ида да работя в чужбина - ще е като консултант (вече отказах) ИЛИ емиграция (което пък не ме влече). Така че не ме мисли, гастарбайтерството е за такива като тебе пишман-канадци в Щатско




Редактирано от jamie на 17.08.09 21:21.



Тема Re: Тинови [re: jamie]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано17.08.09 21:26



Джами, защо спориш с мен, след като ти си Българин, живееш в България.......
мислиш, ли че знаеш повече от мен, след като както ти казах, аз съм северно американец, работещ тук?


Всеки щат в САЩ и Канада има собствена данъчна политика и облагане....

Добре, виждам че ти си един интелигентен човек и общуването ти се отдава много.
Напомни ми за пореден път защо не харесвам България и повечето Българи.

Лек приятен и щастлив ден.



Тема Re: Ирини Динови [re: Фиш]  
Автор pesho.konia (непознат )
Публикувано17.08.09 21:29



>> младеж

Не знам дали младеж е добро определение за мен. След 4 години в американската армия, 1 година охрана и 5 години в офисите като програмист, човек загубва детското. В България на моите години, може и още да са младежи. Аз съм много сериозен мъж.



>> защо си мислиш, че хорат тук са толкова показни?

Очевидно е - виж им жените, виж им колите, чуй ги как говорят




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.