Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:25 02.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема ЗА БОГА, БЪЛГАРИ!! ГЛАСУВАЙТЕ!...нови  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано28.06.09 21:16



Да, отвратени сме. Да, омерзени сме. Да, чувстваме се излъгани. Да, не виждаме изход, нито смисъл… Мислим, че нищо няма да се промени, ако гласуваме.

ТОЗИ ПЪТ не е така. Това ще бъдат най-купените избори от 20 години насам.

Нека си изберем НЯКОЙ, КОЙТО НИ СЕ ВИЖДА НАЙ-МАЛКО КОРУМПИРАН. Най-малкото зло. И да отидем на пети да пуснем една бюлетина.

САМО ТАКА НЯМА ДА ДОПУСНЕМ ПРОДАЖНИЦИТЕ ДА ОПРЕДЕЛЯТ КОЙ ЩЕ НИ УПРАВЛЯВА И КОЙ ЩЕ КРАДЕ ОТ ДЖОБОВЕТЕ НИ! Защото който купува гласовете - е най-големият крадец!! И ги купува С НАШИТЕ ПАРИ!!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re:нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано28.06.09 21:22



Когато има за кого, обещавам да гласувам!

Apo exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Frenger (She)
Публикувано28.06.09 21:24



и аз исках да попитам кое е най малкото "зло" за гласуване,но предполагам ,че постналата темата няма да ми отговори





Тема Re: ЗА БОГА, БЪЛГАРИ!! ГЛАСУВАЙТЕ!...нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано28.06.09 22:04



и да ги агитираш, тук почти няма човек който да е в час защо трябва да се гласува. те гледат отстрани и не могат да преценят , а и не им пука .



Тема Re: ЗА БОГА, БЪЛГАРИ!! ГЛАСУВАЙТЕ!...нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор bluestar1 ()
Публикувано29.06.09 00:58



Първо няма нито един свястен, второ не са ми направили никакви удобства да гласувам, за едното гласуване няма да пътувам през половин Англия до Лондон. Трябвало да имало 100 желаещи да гласуват, та трябвали писмени декларации че искали да гласуват, на баба им фърчилото.



Тема Re: ЗА БОГА, БЪЛГАРИ!! ГЛАСУВАЙТЕ!...нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано29.06.09 01:10



Т...Опс, Барби, ако обичаш избягвай да говориш от името на "ник'ове" които "познаваш" от к'во пишат тук. Или поне бъди достатъчно учтива да напишеш преди всеки свой пост отнасящ за някой друг "според мен...." и т.н.

Едва ли си в позиция да знаеш кой колко е в час, все пак повечето тук реагират на неща КОИТО НЕ ИМ СЕ ХАРЕСВАТ. Защото нормалното/уреденото им е нормално ежедневие. И се дразнят от НЕнормалното. Знам че е трудноразбираемо но повЕрвай ми, след година два се свиква на нормално.

На кой колко му пука - всеки се е изказал по въпроса. Едва ли имат нужда от говорител в твоето лице.

Отчаяните (процентно) не са много повече от тези в България които "отидоха на гъби" през последните избори. Да добавя ли че за да гласуваш в България е да инвестираш 3-4 мин' ходене до секцията, в чужбина е към 1/2 ден.

Frankly, my dear, I don't give a damn!!!



Тема Re: ЗА БОГА, БЪЛГАРИ!! ГЛАСУВАЙТЕ!...нови [re: Mitre]  
Автор Frenger (She)
Публикувано29.06.09 01:24



жената е агитатор на алтернативата на зелените (дори не им знам името на партията),за които по мое лично мнение не си заслужава да се гласува,заЩото на база "екология" цялостна държавна политика не може да се прави и тези ,който сформират такива партийки целят само и единствено материалната обезпеченост .. тези "зелени" не са стока нито в ЕУ парламента ,нито тук ,при нас...парлама и смях

в Политика разконспирираха Зелените в Бг ,че били като диня :отвънка зелени,отвътре червени на база биографиите на кандидатите им..

така,че съм мерси за тези псевдопартийки (пак повтарям ,това е личното ми мнение)

аз лично имам път на юг на 5ти ,та може да се занеса до посолството и да пусна един глас за някоя малка партийка с начетен електорат ,която няма Шанс да влезе в парламента,нито да направи коалиция от съЩествено мнозинство и значение..предиШните парламентарни гласувах за ВМРО ,въпреки че лидерът им не е стока,електоратът им е един от малкото интелигентни в Бг ..те ми се струват добра алтернатива на психопата Болен и бостанското плаШило Янев..а аз съм съвестен гражданин с гордост от част от миналото на нацията ни

ПП харесвах без да съм ги подкрепяла и НДСВ ,но те обраха държавата





Тема Re: ЗА БОГА, БЪЛГАРИ!! ГЛАСУВАЙТЕ!...нови [re: Бapбapeлa]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано29.06.09 01:32



Преди години гласувах за сините. Но сега нямам високо мнение нито за Надка-патка, нито за Костов.

За червените и за турците няма да гласувам посмъртно.Така че няма за кого



Тема Re: ЗА БОГА, БЪЛГАРИ!! ГЛАСУВАЙТЕ!...нови [re: Frenger]  
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано29.06.09 02:07



жената е агитатор на алтернативата на зелените ....

Хм... Жената е ЖЕНА и аз я уважавам, като такава. Освен т'ва тя ми е симпатяга по лични (български интернетни) причини. Което не ми пречи да се сдърпвам с неяаб нъм съгласен с написаното от нея.

"...в Политика разконспирираха Зелените в Бг ,че били като диня :отвънка зелени,отвътре червени на база биографиите на кандидатите им.. ..."

Може ли информативен линк, моля? А относно "биографиите"...ПовЕрвай ми, като на ветеран емигрант/предател на родината - всеки си има биография и всяка биография е отворена за най различни интерпретации. Не най симпатичната част от българщината. Разбирай го както ти се иска.

"...предиШните парламентарни гласувах за ВМРО ..."

Ай

симпатизирам "макетата", щото по бащина линия съм македонец, разбрах че имам право И на т'ва гражданство, по баща.

"...харесвах без да съм ги подкрепяла и НДСВ ,но те обраха държавата




М...да, цАро се оправи за по мако от 800 дена...Царска му работа.

Frankly, my dear, I don't give a damn!!!

Тема Само Атака бейбинови [re: 4ereshka]  
Автор Bozdugan (Ritsar)
Публикувано29.06.09 03:05



Аз пристигам на 2 Юли и ще гласувам, не се вълнувайте.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.