Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:32 23.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Образование, университетинови [re: Bиливap]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано07.06.09 22:14



За да те успокоя поне малко, резултатите на дъщеря ми от матурите са по български език- 6.00 и по английски- 5.95, диплома между 5.80- 5.90.Надявам се, че от 76 000 зрелостници има поне 10 000 като нея.



Тема Re:нови [re: PleaseDoNotDisturb]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано09.06.09 16:02



Изгуби баса :)
Разбирам, че съм ти много интересна, но се опитай да не изпадаш в повече оффтопици :)

Apo exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re:нови [re: Фиш]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано09.06.09 16:09



Браво на дъщеря ти :)
И аз се надявам да има повече с такива резултати.
Разбира се, браво и на преподавателите й :)

Apo exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re:нови [re: PleaseDoNotDisturb]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано09.06.09 16:34



Разбрах, че ти си най-знаещата и единствено компетентната по всички въпроси относно Норвегия, защото живееш от 120 години там.
Никой друг нищо не знае, само ти имаш достъп до информация и само твоята гледна точка е вярна.
На твоя фон всички други изглеждат жалки, смешни и неосведомени.
Те нямат право дори да пишат за Норвегия, това е изключително твое право.
Познати, непознати - всички в един кюп - знанието е привилегия само за теб :)

Би трябвало да знаеш и темата на дипломната ми работа (нали всичко знаеш) ;)

Хайде сега, успокой се и ако желаеш да пишеш по темата, ограничи се само до тематиката й без да правиш "компетентни" оффтопици за неща, с които не си запозната



Apo exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано09.06.09 16:46



Благодаря , Вили!Да ти се връща! Персонално споменавам г-жа Шели Барух!Започна да ги подготвя от 11.клас и макар тази година да напусна, добра реколта има!

Успех за защитата на дипломната работа!



Тема Re:нови [re: Фиш]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано09.06.09 16:53



Винаги съм твърдяла, че добрата подготовка е 50% усилия на ученика и 50% усилия на учителя.
Надявам се дъщеря ти да я приемат това, което иска да учи и да остане доволна от избора си.
Благодаря и аз за пожеланията :)

Apo exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано09.06.09 17:11



Приеха я.Още през ноември, благодарение на препоръките на неин преподавател и без условия за успех.И аз ще се радвам да е доволна, но и да се реализира!

Благодаря ти!



Тема аз пък чета друга статиянови [re: Bиливap]  
Автор Gerilin (A Frenger)
Публикувано17.06.09 10:51





та, Вили, и аз не разбрах какво точно искаШ да кажеШ в темата си? права си ,че образованието в Бг е с остарели методи,теоретически насочено и без директна връзка с бизнеса..права си ,че се нароиха всякакви свободни университети и преподавателите масово са над 65 год с всякакви професионални изкривявания...
обаче забравяШ най важното :независимо къде и какво следва ,всеки студент ,който иска да се изучи,Ще го направи ..мотивацията и желанието са най важни..



Тема Re:нови [re: Gerilin]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано20.06.09 22:34



Три поредни заглавия от "Монитор" от 18 юни:

Българите са най-образованите емигранти
Закриват училища в 5 общини в Пазарджишко
Учениците не могат да напишат никакъв текст

Да ни е честито.

Apo exo koukla kai apo mesa panoukla!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.