Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 29.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Света, като цяло живота...нови  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано16.05.09 07:43



е невероятно хубаво нещо.
Хайде темата да е за осъществените мечти. Примерно аз тази година ще си реализирам 2 от тях. Едната точно следващия уикенд.

Спомням си като бях хлапе и отидох на премиерата на Терминатор 2 в едно вече сигурно несъществуващо кино Изток на Плиска..... Тогава толкова много си харесах мистър Терминатор, че се замечтах да го видя. Но това си бяха детски фантазии....

Обаче живота е интересно място, така стана, че тази събота и неделя ще го гледам.

На живо...това беше една толкова малка и простичка мечта, обаче като малко дете се радвам.

И втората ми е Антрактида. Писна ми от целогодишно хубаво време искам лошо времее, студ и дъжд........ живот и здраве другия месец съм на екскурзия да Антрактида. Има ли някой който е ходил?

California sunshine

Редактирано от XищниK на 16.05.09 07:44.



Тема Re: Света, като цяло живота...нови [re: XищниK]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано16.05.09 10:18



Коя е Света?





Тема Re: Света, като цяло живота...нови [re: XищниK]  
Автор nealivilla (kosmo)
Публикувано16.05.09 11:26



Темата е много хубава...

Радвам се за теб и твоите успехи, а и малко ти завиждам за невероятната природа.


Дъщеря ни е в английска гимназия и дъвчат от една година темата Австралия. Покрай нейните реферати се влюбих в красотата и многообразието на тамошната флора и фауна ....

Но една мини част Австралия се разхожда и в нашата градина , Papageien, Sittiche, Loris, Kakadus и други. Това е хоби на половинката ми. Трудно е да си представя че при теб летят пред вратата ти, а тук са вече скъпоценна рядкост (в Германия забраниха импорта).



Тема Re: Света, като цяло живота...нови [re: nealivilla]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано16.05.09 12:58



За природата на Австралия няма спор, но защо си мисля, че Хищник живее в Америка

Може и аз да бъркам, ако иска той да си каже. Не че ме вълнува къде живее...



Тема Re: Света, като цяло живота...нови [re: XищниK]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано16.05.09 13:11



За Арни, не го харесвам, като артист за мене е 0.
Не съм ходила в Антрактида, и точно за там нямам желание. Ненавиждам студа, лошото време.

Не би могло да ми омръзне хубавото време, слънцето
Осъществени мечти- живея там, където съм мечтала.Бих искала да летя с балон, тук предлагат такива екстри.Но искам да съм с близък човек, като ще летим, значи трябва гаджето да е по откачен и от менеИмам си и други мечти....



Тема Re: Осъществените мечти, и др.нови [re: XищниK]  
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано16.05.09 13:31



Арни може да е всякакъв като актьор (личен вкус) но е 150% пич: Емигрант ама говернатор (не от най лошите) на Кали. С малко напън може и да добавят поправка на конституцията и президент да го направят. Той поне се е доказал в администриране (или в подбор на съветници за администриране)за разлика от теоритика Обама.

Иначе, ако те кефи лично да го видиш - защо не. По ми 'аресва екскурзията ти в Антарктика. Само дето там май дъжд няма ама не съм сигурен. Моя подобна и засега неосъществена мечта е пътуване/круз по норвежските фиорди и топящите се ледници там, или в Исланд.

Другите "мЪнички" мечти си ги реализирах отдавна: Подводно плуване в екзотични места, планиране с безмоторен самолет (ПРЕПОРЪЧВАМ поне 2 пъти, втория път е по кеф), разни скокове с парашути.

Frankly, my dear, I don't give a damn!!!



Тема Re: Осъществените мечти, и др.нови [re: Mitre]  
Автор nealivilla (kosmo)
Публикувано16.05.09 16:57



Арни го видяхме за последен път преди 2 месеца в Hannover на CEBIT, техте-мехте с госпожа Merkel... интересна двойка..



...аз лично си имам проблем с политици, апелиращи за смъртно наказание (до 2007 в Калифорния бяха по-вече от 600) нямам представа колко от тях са ехзикутирали, но ми се повдига от барбарски методи на правосъдие..

Подводно плуване в екзотични места......Ohh, hee, безземна красота!!!
...докато не порасне малката, само мога да мечтая за подобни самолетни разстояния..

Нашите сертификати за гмуркане ги извадихме на Seychelles- Маhе. Аз не съм вярваща, но за първи път се замислих дали не греша .... тази неописуема красота е трудно да повярваш, че е случайно създадена....Най красивите лагуни които бях виждала... а теб кои екзотики те впечатлиха?

...до моите лични мечти, hm.....те са в този ми живот нереализирами, надявам се в следващия..

Редактирано от nealivilla на 16.05.09 17:25.



Тема Re: Света, като цяло живота...нови [re: 4ereshka]  
Автор nealivilla (kosmo)
Публикувано16.05.09 17:00



....може би пак съм объркала нещо, то си е при мен в реда на нещата





Тема Re: Осъществените мечти, и др.нови [re: nealivilla]  
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано16.05.09 18:20



...Нашите сертификати за гмуркане ги извадихме на Seychelles- Маhе. Аз не съм вярваща, но за първи път се замислих дали не греша .... тази неописуема красота е трудно да повярваш, че е случайно създадена....Най красивите лагуни които бях виждала... а теб кои екзотики те впечатлиха?

...


Мен всичко под вода ме впечатлява, от флората и фауната, през потъналите/потопените кораби та до джънка изхвърлян от хората. И разбира се дивното усещане на безтегловност, особенно в по топли води и без дрехи, желателно с подходяща компания.



От вируса на подводното плуване се заразих на детски/юношески години, след като видях филма "Света на мълчанието" на Жак Кусто. После курс и сертификат (и няколко юношески шампионата) в ДОСО и от тогава съм "хронически болен". Първите ми впечатления бяха около Созопол и на юг ей тамо в късните 50те/ранните 60те г. с едно малко корабче на ДОСО. От тогава съм бил по цялото северно и източно Средиземноморие, Централна Америка, Източна Африка, Тайланд и Синай. И откак' съм извън България живея до море...безнадежден случай съм...

П.С. В предишния си живот май съм бил куче (много се спогаждам с тях) в следващия искам да бъда долфин

Frankly, my dear, I don't give a damn!!!

Тема Хм,нови [re: XищниK]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано16.05.09 18:26



едва сега ли почват да ти се сбъдват детските мечти ?
Приятно в ледовете, ще огледаш хубаво...вътрешността на някоя станция







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.