Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема по-малко от 12 часанови  
Автор Gerilin (4owka)
Публикувано12.05.09 10:23



..до момента ,в който Европа (и половин Азия) Ще запеят за поредна година



Бг песента е Ок ,въпреки че половин България оплю подобаваЩо изпълнителя й ,който имал "злата карма " да живее и да се развива професионално в САЩ... типично по бай ганьовски

за тазгодиШната Евровизия фаворитите ми за място са :

1во:
2ро:
3то:

да запеем всички и да забравим дразгите

Редактирано от Gerilin на 12.05.09 10:29.



Тема Re: по-малко от 12 часанови [re: Gerilin]  
Автор zuzimuzi (Bulgarialainen)
Публикувано12.05.09 18:44



Хехе,един път да сме на едно мнение за победителя,по-точно фаворита..Аз ще гласувам.За фаворита.Рибак е много талантлив/по наследство е..ген,какво да му правиш

/



Тема Re: по-малко от 12 часа [re: zuzimuzi]  
Автор zuzimuzi (Bulgarialainen)
Публикувано12.05.09 18:59



Геру,а какво мислиш за тази песен?
Араш е швед,нищо,че е от ирански произход.Автор е освен това на супер албум в Швеция.Младата Айсел има страхотен глас.Не знам обаче в тая голяма зала как ще звучат...Мен песента ме кефи...





Тема Re: по-малко от 12 часанови [re: Gerilin]  
Автор bluestar1 ()
Публикувано12.05.09 19:11



Българската песен единствено ми хареса към края за около 20 секунди, където чувам един женски хор или нещо подобно. Пък и толкова български звучи, че...

Видеоклипа ми хареса повече от звученето като цяло.



Тема Re: по-малко от 12 часанови [re: zuzimuzi]  
Автор Gerilin (4owka)
Публикувано12.05.09 19:14



песента на АраШ е леко комерсиална,но той има специфичен стил на правене на музика,който в досегаШната кариера му докара не едно и две първи места по света,затова си мисля ,че Ще е напред в класацията

интресен е фактът ,че Босненците за 3та поредна година правят много силно ентри

, финската песен е пълна боза (с извинение към почитателите й)...направи ми впечатление младите гласове на Рибак,исландката и СаШа сон,има оЩе няколко изпълнения на таланти и бъдеЩи муз. звезди както и доста Шантави ,но готинки парчета (джипси.цзет , копикат и т.н)

тази година са направили и ново журиране на изпълненията ,така че няма да е геопиолитически конкурс както преди бе...

мисля е удачно да пуснем и БГ песента,която лично на мен ми харесва и клипът е много въздействаЩ





Тема Re: по-малко от 12 часанови [re: bluestar1]  
Автор Gerilin (4owka)
Публикувано12.05.09 19:21



ами аз като я чух за първи път и ми хареса...типично в стила на Евровизия е направена...четох по форумите обаче,че Красимир бил "гей" ,"виеЩ като вълк"," некадърник", "скопен" и много други неприятни цинизми след избирането на песента..имало някакъв гаф в озвучаването по БНТ.. дъртите музиканти плюли среЩу него,имало протестни Шествия против тази песен...тези фактори накарали Аврамов да промени леко песента ,в която пее и Петя Боюклиева сега...

въобЩе много неприятно се е получило в Бг


дано Краси се представи подобаваЩо довечера



Тема Re: по-малко от 12 часанови [re: zuzimuzi]  
Автор Gerilin (4owka)
Публикувано12.05.09 19:34



белоруснак ! какво да ги правим тези "славяни"
момчето няма и 20 год ,а само си е написало текста и аранжирало песента..въобЩе това е 100%тово негово творение..и доста добро освен това свири на цигулка,пиано и участва във филм това лято ... мултиталантлив

съЩото е и със СаШа сон от Литва : руснак ,който учи 8 год в муз.училиЩе в Англия ... и част от песента е написана от него самия

Украинката има страШен глас ,но песента "мамо" е леко плаШеЩа..особено накрая

ПП и аз Ще гласувам



Тема Re: по-малко от 12 часанови [re: Gerilin]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано12.05.09 20:19



Виртуални целувки zа хубавата тема


дано поне тук не се подравним в редици _ "емигранти" и българи
На мен фаворит ми е СаШа, песента му вече се върти тук. Не zнам доколко отговаря на критериите zа Шлагерно zвучене, но ме грабна от първо слуШане.
Песента на Красимир Аврамов съЩо не е лоШа, както и клипът, а от мнението на бг.медии не се влияя.
За да бъде и вълкът сит, и агнето цяло, Ще накарам половинката да подкрепи СаШа, а моите патриотични чувства Ще отидат zа Краси
П.С. ОЩе не съм иzгледала всичките

Мисли глобално, действай локално

Тема Re:нови [re: Gerilin]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано12.05.09 21:00



Един час до началото



Apo exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: zuzimuzi]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано12.05.09 21:05



Тук покрай мен е някаква истерия за тази песен


Всеки ми говори за това и всеки вижда следващата Евровизия в Осло
Но няма да е тази вечер изпълнението му.

Apo exo koukla kai apo mesa panoukla!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.