Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 17.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: България отново, още ми е българсконови [re: Gerilin]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано08.05.09 10:09



Гери,

Това са ужасни случаи!Най-малкото, защото децата ни раснат в градска среда.Никой не застрахован!
мен лично ме потресе един случай в едно родопско село(то стана нещо много модно и по други поводи, но..)- баща уби и 2-те си деца и подпали дома на родителите на съпругата си.В последствие съпругата му почина.Не мога да си обесня от къде се е породила тази жестокост?!Какво е прещракало в този човек(изобщо това индивид ли е или личност)?
Аз съм била в техния край и в зимно и в лятно време.Прекрасно е!Няма мъгли, няма метео-депресии.Много селска работа има.Абе, трагедии!



Тема Re: Абе шматарок,нови [re: Bozdugan]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано08.05.09 10:47



Джеймса е ходил в чужбина, но пак си е заблуден


А ти ако ще го снимаш в ролята на 'мустанг', прати снимки, да се посмеем



Тема Re: Тованови [re: DarkSide]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано08.05.09 10:55



Не зная за магазините които споменаваш, но при нас примерно едни и същи домати можеш да си купиш от различни места за $2 и за $6. Разлика няма, и тези които са $6 имат нитрати. Ако искаш по качествена храна, има си щандове с храни 'органик", където доматите са $10. Лично аз купувам смесено- 'органик' и не, според което реша, че си заслужава парите



Тема Re: Тованови [re: 4ereshka]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано08.05.09 11:01



Преди десетина години, когато влизането на България в ЕС беше все още в сферата на фантазиите, присъствах на семинар, на който с потрес разбрах, че нормите за нитрати в съюза(да не се бърка със СССР, моля

) неколкократно надвишвата българските.И понеже се опасявам, че ние се опитваме да се уеднаквим с него, а не обратното, или сме започнали да ядем по-назобана храна, или не сме в час

Как си, мила ми Чери?Ох, никът ти ме кара да нямам търпение за първите череши



Тема Re: Тованови [re: Фиш]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано08.05.09 11:30



Фиши, горе долу добре съм. Понеже спомена череши, при нас нормално са $20. Да му мине апетита на човек

. Но има и намаления.
А за шоколада, умирам за шоколад.Препоръчвам ти филма "Шоколад" с Ж.Бинош, много различен от тъпите американски екшани



Тема Re: Тованови [re: 4ereshka]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано08.05.09 11:51



Бреееееееееееееееееееее!Сигурно са внос от скъпо черешово място

Тук първите ще са около 10 лв сигурно.

Аз не съм киноманка сериозна, но заради "Петте четвъртини на портокала " (моя много близка приятелка ми я препоръча), си купих всичко, изададено на български от Джоан Харис.Препоръчвам ти и "Бонбонените обувки"- продължение е на "Шоколад".
Да гледаш "Четецът" с К.Уинслет и Р.Файнс(обожавам го от "Английски пациент"-един от любимите ми филми, а и книги), ако не си го направила вече.



Тема Re: Тованови [re: Фиш]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано08.05.09 12:24



То и 10 лв за череши са си множко за заплатите в България.
Последните няколко години рядко ходя на кино, и рядко чета художествена литература.Преди четях много.
Не знаех, че "Шоколад" с Ж.Бинош има продължение. То има и един друг филм на шоколадена тема, но той е детски, с Джони Деп (много си падам по него, но Ванеса Паради ми го отмъкна)





Тема Re: Тованови [re: 4ereshka]  
Автор cina2 ()
Публикувано08.05.09 12:29



Отвикнала си да четеш

. За книга ставаше въпрос.



Тема Re: Тованови [re: cina2]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано08.05.09 12:32



Не че ти влиза в работата, а и едва ли ще седна на тебе да давам отчет.

Чета друга литература, не художествена



Тема Re: Тованови [re: 4ereshka]  
Автор cina2 ()
Публикувано08.05.09 12:39



Друго имах предвид, ама хайде, да не се отчитаме взаимно!



Много кисела череша си, направо вишна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.