Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:28 25.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема моите не стават еднаквинови [re: jamie]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано07.05.09 23:35



zа да направя къщичка

Но честно да ти кажа,никога не ми се е налагало да купувам къщичка zа сглабяне, явно самото печене е достатъчно интересно

Има едни много прости бисквити от смлени ядки + белтък и отгоре се намаzват с пудра zахар + белтък

п.п. А най_ужасното след това е спорта и миенето на формичките

by himbeer

Тема ах, напоследък влиzат в ритъмнови [re: jamie]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано07.05.09 23:45



Сега има такива, които са до 22 ч и някои Spar до полунощ мисля...

А преди прясното мляко беше съхранимо 3 дни, сега цяла седмица.



В България хлабът мухлясва на 3тият ден, а тук до 2 седмици няма мухъл

Това го раzбрах миналата седмица и се чудих, щом на опаковката пише "беz консерванти" как става така с мухъла....

А другият ужас е в хлебарницата. В днешно време има смеси zа хляб, които като НЕ краен продукт НЕ са zадължени да пишат иzцяло съдържанието на смесите

Същото е и с полуфабрикатите, при мен са "нещо в случай на глад " Не ги ядем всеки ден. Дъщеря ми и аz преz деня сме нявън и ядем готвено навън (в Детска градина и т.н.) докато се приберем, иzяждаме и хлебчетата, които винаги нося със себе си и после идва ред на нещо zа пиене вкъщи или пудинг

by himbeer

Тема Re: България отново, още ми е българсконови [re: himbeer]  
Автор Gerilin (4owka)
Публикувано07.05.09 23:54



неЩо ми се объркаха "понятията" в постинга ти...

предполагам накъде биеШ с фразата за "Шареното" .. и Ще ти кажа ,че мен много малконеЩа ме учудват в Бг..понеже съм си селско чадо и съм видяла и 2 и 200..

Ще ти кажа обаче какво взе доста сериозно да ме притеснява : побоят над колегата ми от Хелсинки и отнесената черепномозъчна травма докато се прибирал от летиЩето във Варна (не харесали звука от колелата на куфара му); над 50тте наръгвания от близък колега и човекът отиШъл да се наспи след това в бельото на жертвата ; нарязаното и разфасовано тяло от приятеля си в Перник и веселбата в дискотеката след това ; убийството на Стоян в София

и много оЩе такива извратении от млади хора в китната ни бивШа Родина...които за съжаление доказват колко болно е обЩеството там..

не че на Запад е картинка,но някак за това може да се обвини липсата на образованост,слънце,стреса,психическите отклонения и т.н докато тук във форума в разрез със статистиката се опитват да убеждават емигрантите колко прекрасно и безпроблемно се живее в България...могат да отидат и да го кажат на семействата на жертвите ,но за съжаление вече е късно .. няма да им върне роднините от оня свят ..

ПП държавните институции да беха поне си свърШили работата със случая Белнейски...ми те простаците измили телата с формалин преди аутопсията....ми трагедията от София: кардам....някой д априпомни какво излезе в крайна сметка .."мила родна картинка" да не дава Господ и мир на дуШите им на горките



Тема Немците си имат традициинови [re: himbeer]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано08.05.09 00:30



в ерзац-хляба още от Втората световна, май и дървени стърготини е имало тогава хахахахаха.
От мързел стигаш дотам да ядеш готови боклуци. Мерси от тази "цивилизация".




Тема Абе шмати,нови [re: Gerilin]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано08.05.09 00:35



хванала си се за 5 инцидента в последните 10 години.
Я се огледай къде си ти - където влизат кретени в училище и стрелят докато имат патрони... че онези 8 жертви са повече от всичко което ти преди малко изброи - и са паднали само в 1 инцидент.

Боооже, България не е Рай - но НИКЪДЕ не е. Винаги има и друга страна на монетата, просто понякога може да не я забелязваме за известно време.




Тема Re: Мълчи си дееее,нови [re: jamie]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано08.05.09 03:35



Прави ми вчепетление, че си много умен.......акъла ти сече кат лопата в лайна

. Баща ти един мисир да беше гледал - повече щеше да е на далавера .

Но закво да се чудя, то си личи по изказванията ти и най-вече по подписа ти. А гледам и фийд бак-а.....обичат те хората, по всички форуми. Калцун селски......и кумирът ти е Джеймз Кърк . Личи си, доста си 'минал покрай' Джейми Мирър......сямо си зяпал в екрана кат магаре на празна ясла......Нищо не си научил от него.

Редактирано от Koфтият на 08.05.09 05:01.



Тема Re: Абе шматарок,нови [re: jamie]  
Автор Bozdugan (Ritsar)
Публикувано08.05.09 05:16



стана ни ясно че не си стъпвал извън България и затова си така заблуден.


Но хубавото е че поне сега знаеш каква е разликата между Линдт и Лидл



Тема Re: Абе шматарок,нови [re: Bozdugan]  
Автор Jeanne dArc (Прелитаща)
Публикувано08.05.09 09:39



От думите на jamie само разбрах че баничката с боза Конкурира доста силно храната която се предлага в Алди .Това може само да ме радва- вярвам в силата на нашенския продукт!!
Nealivilla,поздрави от мен !

Редактирано от Jeanne dArc на 08.05.09 09:41.



Тема Re: zа българските шахматисти нямам никакво съмнениенови [re: himbeer]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано08.05.09 09:55



himbeer-че,
не знам как е по другите части на Родината, но в Бургас заниманията с народни танци са много популярни

Много мои приятелки ходят по 3 пъти на седмица, правят си някакви презентации по клубове.И аз ходих няколко месеца, но да си призная не ми се отдават много-много.

В началото на зимата бяхме в едно село до Варна- Калиманци.Някакъв супер готин пич си е спретнал нещо като...етнографски комплекс.Могат да се видят кладенец, совалки, вретена, стан.Явно е любител и на гълъби, защото има много простотен гълъбарник, понита, коне.Чудесно място за хора с малки деца.Точно дъщеричката на нашите приятели беше обекта, който обгрижихме с това посещение
Мога да ти дам линк и ти да заведеш детето си



Тема Re: Аз съмнови [re: jamie]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано08.05.09 09:57



И не само си шоколадновсеяден, аи сигурно си и слаб, нали?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.