Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:59 17.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Малко глупав въпроснови [re: jamie]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано06.05.09 21:47



Какво имаш предвид с "ментета"?

by himbeer


Тема Тованови [re: himbeer]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано06.05.09 22:53



което най-често би си купила в Линдт и Алди примерно.
Иди и виж

Макар че немчугарите имат смешния навик да пазаруват там и после да преопаковат в торби от по-нормални магазини, да не им се смеят комшиите.




Тема Re: Тованови [re: jamie]  
Автор Pride and Prejudice ()
Публикувано06.05.09 23:27



Линдт не беше ли марка швейцарски шоколад,a магазин в Германия -Лидл?



Тема Re: Тованови [re: jamie]  
Автор nealivilla (kosmo)
Публикувано06.05.09 23:39



he?!!

Всеки тукашен с малко Bildung би ти обяснил, че повечето продукти в един WEZ или Kaufland, се доставят от един и същ производител и в Aldi и Lidle.

В зависимост от супермаркетната верига варира както цената, името, така и различната опаковка на продуктa (освен при плодовете и зеленчуците съм с лични съображения).
Ти би ли плащал за две кисели млека на ден 5,20 € при положение че в Aldi, от същия производител е едно 0,60 €.... оhh, прости ми, забравих че в България е Cool да си разточителен

....бих казала, че ти много по интересни немци срещаш отколкото аз тук....



Тема Re: Тованови [re: Pride and Prejudice]  
Автор nealivilla (kosmo)
Публикувано06.05.09 23:41



... dito





Тема Re: Това [re: Pride and Prejudice]  
Автор Jeanne dArc (Прелитаща)
Публикувано07.05.09 00:12







Тема Re: Това [re: Jeanne dArc]  
Автор nealivilla (kosmo)
Публикувано07.05.09 00:45



Hey Jeanne, радвам се да те видя, къде се загуби толкова време!?





Тема Re: Това [re: nealivilla]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано07.05.09 02:58



Той и повече канадци среща, отколкото аз ? Ако го попиташ, ще ти разкаже повече за Канада, отколкото аз бих могъл.



Тема Re: Това [re: nealivilla]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано07.05.09 09:30



наскоро гледах документално предаване за хард дискаунт магазините (Aldi, Lidl, etc), повечето продукти наистина се доставят от едни и същи производители за всички супермаркети, но от различни цехове, като технологията и състава и от там качеството на стоките е коренно различно, ефтинджосите са фрашкани с евтини химикали, оцветители и консерванти



Тема Re: Ти се майтапиш с меннови [re: himbeer]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано07.05.09 19:41



Не се майтапя, беШе само лека zакачка


Понеже последните години се налага да си ходя по_често до Бг., а и по роднинска линия има прираст, впечатленията ми иzглежда идват от друг ъгъл. Преz априлското ми пребиваване случайно среЩнах хореографа от Школата zа народни танци, където в буйна и цветуЩа младост тропах хора На другия ден, преливаЩа от емоционална носталгия, потърсих следите на иzгубеното време Само от начинаеЩите (6 годиШни) имаШе пет групи Pur Motorik
ТебеШирени рисунки _ цяла Guernica в парка
Шах _ не zнам дали от съветския вятър, но в Бг. тоzи спорт има традиции, а и това не е случайно



За женските хобита, ако имаШ пред вид плетенето на една кука, нямам нито една приятелка или поzната с такова Надявам се не го приемаШ като "дефицит" на feine Motorik




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.