Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:36 25.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано13.05.09 19:13



А не плюят ли мнозинството от българите почти всичко, до което се докопат?



Един за всички, всички за един!

Тема Не.нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано13.05.09 19:44



Времето когато борбата беше за оцеляване отмина. Кризата дойде точно когато трябва ...


Всъщност - ако броим емигрантите все още за българи - да, плюят




Тема данови [re: jamie]  
Автор Gerilin (4owka)
Публикувано13.05.09 22:06



видяхме го (плюенето) в целия му "блясък" на Евровизия,Вип Бро,Мис Бг ,сблъсъка Левски ЦСКА,прогнозите на ЛеЩански и т.н





Тема Re:нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.05.09 01:20



Чак почти всичко - не.



Apo exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано14.05.09 07:24



Правиш една основна грешка с това:

А що се отнася за "тук" ... само като се зачетеш в някои постове и ще те заслепи любовта, която изпитват някои "преуспели" българи в България към сънародниците им в чужбина.
То не бяхме родоотстъпници, предатели, комплексари, нещастници, какво ли не ...


и тя е че пленето, карането и какво ли още не с хора в този форум не е показателно за отношението към другите български емигранти. Още почече, че в поне 99% от случаите тук, това отношение се провокира всячески от емигрантите.
Искаш пример: Perlata, Flyche, Mitre, двамата идиоти дето пропъдиха почти всички от тук за няма и два месеца, а напоследък Gerilyn


ама на нея трябвало да и е простено, щото простотията идвала от скуката на края на света!

Почти всеки в България има близки, приятели и роднини, които са емигрирали. Моного са малко случаите, когато някой казва нещо лошо за тях! ... и обикновено има сериозно основание за това.

Докато глупостите които се говорят тук, са от сорта - "ти си виновен че не си си оправил държавата"!

П.П. Как предлагаш да се отнасям към човек, за когото България е "бълхария"?! И го повтаря във всеки втори свой постинг тук.

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Редактирано от eFFeXX на 14.05.09 07:28.



Тема Re:нови [re: eFFeXX]  
Автор Gerilin (4owka)
Публикувано14.05.09 10:03



еее, бях под пара

нормално е да ескалира в някаква посока за предпочитане във виртуална ,не в реална

но сега имам повод да почерпя теб специално ,че катализира повече от прекрасните резултати на изпита ми и пак се извинявам





Тема Re:нови [re: Gerilin]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано14.05.09 10:34



Ох, искам и аз!
Честито и още много върхове и възвишения да покоряваш!





Тема Re:нови [re: Gerilin]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано14.05.09 11:09



еее, бях под пара нормално е да ескалира в някаква посока
________________________
Това изяснява заядливостта ти и към мен в другата тема, за Евровизия. Няма проблем, за мене са писали какво ли не. Но не ми е приятно някой да се опитва да създава интриги между мен и друг човек, към когото съм показала добро отношение





Тема Re:нови [re: 4ereshka]  
Автор Gerilin (4owka)
Публикувано14.05.09 11:45



абе не съм се заяждала ,не видя ли че има закачливи емотиконки (демек на Шега)



пък ,ФиШи, като се видим лично живот и здраве Ще ти донеса бонбони от местната Шоколадова фабрика:





Тема Re:нови [re: Gerilin]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано14.05.09 11:47



Кога си идваш!кацни, за да те посрещнем цялата рода






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.