Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:22 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема петиция за забраняването САМО на ГАНГСТЕРСКИЯ рап  
Автор nOv4kOv (непознат )
Публикувано28.04.09 19:09



Представям Ви една петиция за дефинирането в закон и забраняването САМО на ГАНГСТЕРСКИЯ рап за медийно разпространиаване в албуми и видеоклипове :

Да покажем на политиците как да направят обществото ни по-нормално!





Тема Re: петиция за забраняването САМО на ГАНГСТЕРСКИЯ рапнови [re: nOv4kOv]  
Автор Gerilin ()
Публикувано28.04.09 23:01




ква е тая простотия бе ,човекооо
ако забраните гангста рап,трябва да сложите "ембарго" и на детф метъла,псайхъделик простотиите и .... да не забравяме електронната музика,която е създадена от отдел на НАСА за зомбиране на младите поколения и разпространяване на амфетамини и зарибявка към по силни синтетични дроги ,с цел обогатяване на еврейската нация > обединяване на ЕС,Афр.С,Сев.Амер С,Азиатския такъв >целия свят > къмто контрол на всяка човеШка единица (което е и целта на тайна масонска организация)

(баси ква тъпотия истипосах) за дуШевен мир слуШайте групата от подписа ми



Тема Re: петиция за забраняването САМО на ГАНГСТЕРСКИЯнови [re: nOv4kOv]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано28.04.09 23:26



ей, няма да си умра проста аз. просветна ми защо младежите са с повредена психика и злоба срещу нормалните порядъчни хора с някакви принципи и добродетели. "Всичките до един да умрат и да живеят кварталните отрепки. Аз да взема "кинтите" и леките жени а всички други да умрат."

казваш компютърните игри с агресивни сюжени и висенето пред мониторите на подрастващите с часове дневно не оказва влияние.

само генгста-рапът е виновен.





Тема въх,ма ти го и четенови [re: Бapбapeлa]  
Автор Gerilin ()
Публикувано28.04.09 23:31





интересно какво Ще каже господинът за онея сектантски ,религиозни идиотизми по американските "църкви"...ам те онея са "безвредни" ,само могат да те задуШат от смях като ги гледаШ

баси Шантавия свят живеем в



Тема Re: въх,ма ти го и четенови [re: Gerilin]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано28.04.09 23:38



Четоих го я. Момъкът е писал петиция за да се чете.

не му убивай ентусиазма и желанието в зародиш. Младежта трябва да се поощрява. Днес писал петиция за тоя рап каквъв беше, след време току виж написал друга или се хванал активист към WWF .



Тема Re: петиция за забраняването САМО на ГАНГСТЕРСКИЯ рапнови [re: nOv4kOv]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано29.04.09 13:53



Супер тема

Както казва професор Вучков "Гледам, и не вярвам на ушите си"



Тема Re: петиция за забраняването САМО на ГАНГСТЕРСКИЯ рапнови [re: Gerilin]  
Автор nOv4kOv (непознат )
Публикувано29.04.09 14:24



Дет-метъла мисля че е забранен вече по тв-то!
В Иран напр. е забранен дори целият рап.
В никои други стилове освен гангста-рапа и дет-метъла няма такава пропаганда на АГРЕСИЯ, ЗЛОБА И РАЗВРАТ.



Тема Re: петиция за забраняването САМО на ГАНГСТЕРСКИЯнови [re: Бapбapeлa]  
Автор nOv4kOv (непознат )
Публикувано29.04.09 14:28



Това което си споменала оказва влияние, както и филмите с такава насоченост. Но при генгста-рапа тийновете искат да подражават. Има вече толкова изпълнители на тази отврат, половината от които под 18г..

Съгласен съм че тази петиция е крайнa, но очаквам да предложите нещо по-добро! Защото е лесно да се критикува без да се поправя.

М/у другото един сайт за криминална журналистика публикува статия за тази премълчана напаст генгста-рапа -



Редактирано от nOv4kOv на 29.04.09 14:29.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.