Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:11 22.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Питане за Лондоннови  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано08.04.09 23:03



Извинете ме, че след вълнуващите теми за бита на българите в България и личностното израстване на сънародниците ни в чужбина, ще ви позанимавам с битовизми.
Особено ми е интересно мнението на Же и Кумико, които живеят в Кралството.
Предполагам, че там ще избере дъщеря ми да учи.Та вълненията са ми около настаняването, избор на квартира, нещата,които трябва да вземе от България(честно казано се чудя какви могат да са те и защо да не се купят там).Дали е по-добре да й купим тук нотбук, или там.Такива съвети и насоки бих желала да получа.
Благодаря на всички, които биха отделили време!



Тема Re:нотбукнови [re: Фиш]  
Автор minkavn ()
Публикувано09.04.09 07:45



Моя приятелка скоро се върна оттам и каза, че са купили на сина и нотбук, който бил доста по евтин от идентични тук



Тема Re: Питане за Лондоннови [re: Фиш]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано09.04.09 09:50



Не знам за Лондрес, но в тукашните уни-та рекламират много изгодно кредити на студенти за ноутбук и май им връщат и ДДС-то, та се поинтересувайте в стюдънтс сървиса на уни-то - там ще отговарят на всичките ти въпроси, защото точно това им е работата



и мойта най-голямата напира за Лондон, догодина тебе ще питам за хавата, иширетите и мурафетите



Тема Re: Питане за Лондоннови [re: DarkSide]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано09.04.09 10:24



Дай Боже!


Ти живееш от дълго време навън и може да не припадаш като нашия татко от притеснение, но аз тайно се надявам на каления й провинциализъм за 5-те години в София.Въпросите ще ги оставя тя да ги задава, че аз хубаво ще питам, ама като ми отговорят ще има да се кокоря какво ли са ми казали(с моя чуден лисънин')))
Поне вярвам в нея и това леко стапя притеснението ми



Тема Re:нотбукнови [re: minkavn]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано09.04.09 10:25



Благодаря ти.Просто снощи спомена, че са избирали с татко й и затова попитах.



Тема Re: Питане за Лондоннови [re: Фиш]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано09.04.09 10:39



мдам, татковците сме така, дай ни да припадаме от притеснения



в Англия говорят някакъв много странен език, но за няколко години му се свиква ... не знам дали споменах, че аз първите две седмици не смеех да пресека там улица и стоях само от едната страна, иначе чувам добри неща за тях, започнали са да се цивилизоват, дори са стигнали дотам да си слагат двойни стъкла на прозорците и смесителни кранове на мивките


майтапът настрана, за мен Лондон е един от най-красивите градове в света



Тема Re: Питане за Лондоннови [re: Фиш]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано09.04.09 11:37



защо ще отива да учи в Лондон и да трошиш куп пари . то няма значение дали ще учи в България или във Великобритания , но ще го разберете по-късно.



Тема Re: Питане за Лондон [re: Бapбapeлa]  
Автор falkenbach (1x2)
Публикувано09.04.09 11:44



тук си абсолютно права!



Тема Re: Питане за Лондоннови [re: Бapбapeлa]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано09.04.09 11:52



Дори и да се абстрахираме от качеството на преподаването и престижа на даскалото в Лондон, остава огромната полза от това че детето ще види свят, ще се срещне с хора от различни култури и ще се научи да се оправя само и да разчита на себе си.



Тема Малеее Барби,нови [re: Бapбapeлa]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано09.04.09 12:11



ти нищо не каза...

Друг е въпроса ако детето е (да не кажа тъпо) посредствено.Тогава е "жалко"за парите.Ама това ти няма как да го знаеш.

["How much do you want for all of them?" ]


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.